arctica-greeter - en to my translation catalogue (32 entries)

en: Enter password for %s
my: %s အတွက် စကားဝှက် ရိုက်ထည့်ပါ

en: Password:
my: စကားဝှက်:

en: Username:
my: အသုံးပြုသူအမည်:

en: Failed to authenticate
my: ခွင့်ပြုချက် ရယူနိုင်ခြင်းမရှိပါ။

en: Failed to start session
my: ဆက်ရှင် စတင်ခြင်း မအောင်မြင်ပါ

en: Logging in…
my: အလုပ် လုပ်နေသည်…

en: Login Screen
my: ဝင်ရန် မျက်နှာပြင်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Session Options
my: Session များ ရွေးချယ်ရန်

en: Select desktop environment
my: desktop ပုံစံရွေးရန်

en: Shut Down
my: လုံးဝ ပိတ်မည်

en: Are you sure you want to shut down the computer?
my: ကွန်ပျူတာကို စက်ပိတ်ချချင်တာ သေချာရဲ့လား?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
my: ဤကွန်ပျူတာကို အခြား အကောင့်တွေကလည်း လော့အင်ဝင်ထားပါတယ်။ စက်ကို ပိတ်ချလိုက်မယ်ဆိုရင် သူတို့ဝင်ထားတဲ့ ဆက်ရှင်တွေပါ ပိတ်သွားမှာ ဖြစ်ပါတယ်။

en: Suspend
my: ဆိုင်းငံ့ထားမည်

en: Hibernate
my: လက်ရှိ အခြေအနေတိုင်းမှတ်သား၍ အပြီးထွက်မည်

en: Restart
my: အစမှ ပြန်ဖွင့်မည်

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
my: %s (မူလ)

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
my: Arctica Greeter

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
my: အမိန့်ပေး စာရင်း အပြည့်အစုံမြင်ရရန်  '%s--help' ဖြင့် ခိုင်းပါ

en: Guest Session
my: ဧည့်သည်သုံး Session

en: Please enter a complete e-mail address
my: ကျေးဇူးပြုပြီး ပြည့်စုံသော အီးမေးလိပ်စာကိုရိုက်ထည့်ပါ

en: Incorrect e-mail address or password
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ (သို့) စကားဝှက် မမှန်ကန်ပါ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်မည်

en: Set Up…
my: အကောင့် ဖွင့် ခြင်း  ....

en: OK
my: အိုကေ

en: Server type not supported.
my: ဆာဗာအမျိုးအစားကိုမထောက်ပံ့ပါ

en: Domain:
my: ဒိုမိန်း -

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
my: ဝင်ရန်

en: Login as %s
my: %s အနေဖြင့် စနစ်တွင်းသို့ ဝင်သည်။

en: Retry
my: ထပ်ကြိုးစားပါ

en: Retry as %s
my: %s ကဲ့သို့ ပြန်ကြိုးစားမည်

en: Login
my: ဝင်ရန်
