arctica-greeter - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Enter password for %s
ne: %s को लागि पासवर्ड प्रविष्ट गर्नुहोस्

en: Password:
ne: पासवर्ड:

en: Username:
ne: प्रयोगकर्तानाम:

en: Failed to authenticate
ne: प्रमाणीकरण गर्न असफल भयो

en: Failed to start session
ne: सत्र सुरू गर्न असफल भयो

en: Logging in…
ne: लग इन गर्दै …

en: Login Screen
ne: लग इन स्क्रिन

en: Back
ne: पछाडि

en: Session Options
ne: सत्र विकल्पहरू

en: Select desktop environment
ne: डेस्कटप वातावरण चयन गर्नुहोस्

en: Goodbye. Would you like to…
ne: फेरिभेटौँला, के तपाईँ …

en: Shut Down
ne: बन्द गर्नुहोस्
