arctica-greeter - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Select desktop environment
nn: Vel skrivebordsmiljø

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
nn: %s (Standard)

en: Please enter a complete e-mail address
nn: Oppgje ei fullstendig e-postadresse

en: Incorrect e-mail address or password
nn: Feil e-postadresse eller passord

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Set Up…
nn: Set opp …

en: Server type not supported.
nn: Tenartypen er ikkje støtta.

en: Domain:
nn: Domene:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
nn: Logg inn

en: Retry
nn: Prøv på nytt

en: Retry as %s
nn: Prøv på nytt som %s
