arctica-greeter - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Enter password for %s
si: %s සඳහා මුරපදය යොදන්න

en: Password:
si: මුරපදය:

en: Username:
si: පරිශීලක නාමය:

en: Failed to authenticate
si: සත්‍යවත් කිරීම ආසාර්ථක විය

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
si: නිකුතු අනුවාදය පෙන්වන්න

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
si: අත්හදා බැලීම් ක්‍රමයෙන් ධාවනය කරන්න

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
si: - යුනිටි ග්‍රීටර්

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
si: ලබා ගත හැකි විධාන රේඛා විකල්ප සම්පූර්ණ ලැයිස්තුවක් බැලීමට '%s --උදව්' ධාවනය කරන්න.

en: Guest Session
si: අමුත්තාගේ සැසිය

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
si: පිවිසෙන්න

en: Retry
si: නැවත උත්සාහ කරන්න
