arctica-greeter - en to sk translation catalogue (48 entries)

en: Enter password for %s
sk: Zadajte heslo pre %s

en: Enter your username
sk: Zadajte svoje používateľské meno

en: Password:
sk: Heslo:

en: Username:
sk: Používateľské meno:

en: Failed to authenticate
sk: Overovanie zlyhalo

en: Failed to start session
sk: Zlyhalo spustenie relácie

en: Logging in…
sk: Prihlasuje sa…

en: Login Screen
sk: Prihlasovacia obrazovka

en: Back
sk: Späť

en: Session Options
sk: Možnosti relácie

en: Select desktop environment
sk: Vyberte pracovné prostredie

en: Goodbye. Would you like to…
sk: Dovidenia. Chceli by ste…

en: Shut Down
sk: Vypnúť

en: Are you sure you want to shut down the computer?
sk: Ste si istý, že chcete vypnúť počítač?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
sk: K počítaču sú prihlásení aj iní používatelia, ak teraz počítač vypnete, ukončia sa aj tieto relácie.

en: Suspend
sk: Uspať

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Restart
sk: Reštartovať

note: Fun begins here, actually trigger option.
en: Executing selected action now.
sk: Prevedenie vybranej akcie teraz.

en: Waiting one more second before executing selected action … | Waiting %u seconds before executing selected action …
sk[0]: Čakanie jednu sekundu pred vykonaním vybranej akcie …
sk[1]: Čakanie niekoľko sekúnd pred vykonaním vybranej akcie …
sk[2]: Čakanie %u sekúnd pred vykonaním vybranej akcie …

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
sk: %s (Predvolené)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
sk: Zobraziť verziu vydania

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
sk: Spustiť v skúšobnom režime

note: Help string for command line --test-highcontrast flag
en: Run in test mode with a11y highcontrast theme enabled
sk: Spustiť v testovacom režime s a11y highcontrast tému povolený

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
sk: - uvítacia obrazovka Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sk: Spustite „%s --help“ pre zobrazenie úplného zoznamu dostupných možností príkazového riadka.

en: Guest Session
sk: Relácia pre hosťa

en: Please enter a complete e-mail address
sk: Prosím, vložte úplnú emailovú adresu

en: Incorrect e-mail address or password
sk: Nesprávna emailová adresa alebo heslo

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
sk: Ak máte účet na RDP serveri alebo X2Go serveri, vzdialené prihlásenie vám umožní spúšťať aplikácie z tohto serveru.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Set Up…
sk: Nastaviť…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
sk: Na používanie tejto služby potrebujete konto vzdialeného prihlásenia. Chcete nastaviť účet teraz?

en: OK
sk: Ok

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
sk: Na používanie tejto služby potrebujete konto vzdialeného prihlásenia. Ak chcete požiadať o účet, navštívte lokalitu %s.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
sk: Na používanie tejto služby potrebujete konto vzdialeného prihlásenia. Podrobnosti si vyžiadajte u správcu lokality.

en: Server type not supported.
sk: Typ servera nie je podporovaný.

en: X2Go Session:
sk: X2Go relácia:

en: Domain:
sk: Doména:

en: Account ID
sk: ID účtu

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
sk: Prihlásiť

en: Login as %s
sk: Prihlásiť sa ako %s

en: Retry
sk: Skúsiť znova

en: Retry as %s
sk: Skúsiť znova ako %s

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Temporary Guest Session
sk: Dočasná relácia pre hosťa

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
sk: Všetky údaje vytvorené počas tejto relácie pre hosťa sa odstránia
    keď sa odhláste, a nastavenia sa obnovia na predvolené hodnoty.
    Prosíme, uložte si súbory na niektoré externé zariadenia, napríklad
    USB kľúč, ak by ste ich chceli znova získať neskôr.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
sk: Ďalšia možnosť je uložiť súbory v zložke
    /var/guest-data folder.
