arctica-greeter - en to sr translation catalogue (35 entries)

en: Enter password for %s
sr: Унесите лозинку за %s

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Username:
sr: Корисничко име:

en: Failed to authenticate
sr: Пријава није успела

en: Failed to start session
sr: Нисам успео да покренем сесију

en: Logging in…
sr: Пријављивање...

en: Login Screen
sr: Пријавни екран

en: Back
sr: Назад

en: Session Options
sr: Поставке сесије

en: Select desktop environment
sr: Изаберите графичко окружење

en: Goodbye. Would you like to…
sr: Довиђења. Желите ли да се рачунар...

en: Shut Down
sr: Искључи

en: Are you sure you want to shut down the computer?
sr: Да ли сте сигурни да желите да искључите рачунар?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
sr: Други корисници су тренутно пријављени на овом рачунару, а искључивање ће такође затворити и њихове сесије.

en: Suspend
sr: Обустави

en: Hibernate
sr: Замрзне

en: Restart
sr: Поново покрене

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
sr: %s (подразумевано)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
sr: Прикажи издање програма

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
sr: Покрени у пробном режиму

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
sr: Јунитијев екран добродошлице

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sr: Покрените „%s --help“ за потпуни списак свих могућности из командне линије.

en: Guest Session
sr: Сесија за госта

en: Please enter a complete e-mail address
sr: Унесите потпуну е-адресу

en: Incorrect e-mail address or password
sr: Нетачна е-адреса или лозинка

en: Cancel
sr: Откажи

en: Set Up…
sr: Подеси...

en: OK
sr: У реду

en: Server type not supported.
sr: Тип сервера није подржан.

en: Domain:
sr: Домен:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
sr: Пријави ме

en: Login as %s
sr: Пријави ме као %s

en: Retry
sr: Покушај поново

en: Retry as %s
sr: Покушај поново као %s

en: Login
sr: Пријава
