arctica-greeter - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Enter password for %s
pl: Wkludźcie hasło dlŏ %s

en: Password:
pl: Hasło:

en: Username:
pl: Używŏcz:

en: Failed to authenticate
pl: Uwierzytelniyniy niy zdarziło sie

en: Login Screen
pl: Ôbrŏz logowaniŏ

en: Session Options
pl: Ôpcyje sesyje

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
pl: Pokazowaniy wersyje

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
pl: Włōncz w testowym trybie

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
pl: Wkludźcie '%s --help' coby ôbejrzeć cŏlkõ listã ôpcyji linije byfeli.

en: Guest Session
pl: Sesyjŏ gościa

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
pl: Wchōd

en: Login as %s
pl: Logowaniy jako %s

en: Retry
pl: Jeszcze rŏz
