arctica-greeter - en to tg translation catalogue (33 entries)

en: Enter password for %s
tg: Паролро барои %s ворид кунед

en: Password:
tg: Парол:

en: Username:
tg: Номи корбар:

en: Failed to authenticate
tg: Санҷиши эътибор ба анҷом нарасид

en: Failed to start session
tg: Оғози ҷаласа қатъ шуд

en: Logging in…
tg: Ворид шуда истодааст...

en: Login Screen
tg: Экрани воридшавӣ

en: Back
tg: Қафо

en: Session Options
tg: Имконоти ҷаласа

en: Select desktop environment
tg: Муҳити мизи кориро интихоб кунед

en: Goodbye. Would you like to…
tg: Худо ҳофиз! Шумо мехоҳед, ки...

en: Shut Down
tg: Анҷоми кор

en: Are you sure you want to shut down the computer?
tg: Шумо мутмаин ҳастед, ки мехоҳед компютерро хомӯш кунед?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
tg: Дар айни ҳол корбарони дигар ба ин компютер ворид шудаанд. Агар компютерро ҳозир хомӯш кунед, ҷаласаҳои дигар ҳам хомӯш карда мешаванд.

en: Suspend
tg: Таваққуф

en: Hibernate
tg: Гибернатсия

en: Restart
tg: Бозоғозӣ

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
tg: %s (Пешфарз)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
tg: Намоиш додани ҷаласаи релиз

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
tg: Иҷро кардан дар ҳолати санҷишӣ

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
tg: Барои дидани рӯйхати пурраи имконоти дастрасӣ сатри фармон, фармони "%s --help"-ро иҷро кунед.

en: Guest Session
tg: Ҷаласаи меҳмон

en: Please enter a complete e-mail address
tg: Лутфан, суроғаи пурраи почтаи электрониро ворид кунед

en: Incorrect e-mail address or password
tg: Суроғаи почтаи электронӣ ё пароли нодуруст

en: Cancel
tg: Бекор кардан

en: Set Up…
tg: Танзим кардан...

en: Server type not supported.
tg: Намуди сервер дастгирӣ намешавад.

en: Domain:
tg: Домен:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
tg: Ворид шудан

en: Login as %s
tg: Ворид шудан ҳамчун %s

en: Retry
tg: Такрор кардан

en: Retry as %s
tg: Такрор кардан ҳамчун %s

en: Login
tg: Ворид шудан
