arctica-greeter - en to tr translation catalogue (45 entries)

en: Enter password for %s
tr: %s için parola girin

en: Password:
tr: Parola:

en: Username:
tr: Kullanıcı Adı:

en: Failed to authenticate
tr: Kimlik doğrulama başarısız

en: Failed to start session
tr: Oturum başlatılamadı

en: Logging in…
tr: Oturum açılıyor…

en: Login Screen
tr: Giriş Ekranı

en: Back
tr: Geri

en: Session Options
tr: Oturum Seçenekleri

en: Select desktop environment
tr: Masaüstü ortamını seçin

en: Goodbye. Would you like to…
tr: Görüşmek Üzere. Eğer isterseniz…

en: Shut Down
tr: Kapat

en: Are you sure you want to shut down the computer?
tr: Bilgisayarı kapatmak istediğinize emin misiniz?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
tr: Şu anda bu bilgisayara bağlı diğer kullanıcılar var. Şimdi bilgisayarı kapatmak, diğer oturumları da kapatacaktır.

en: Suspend
tr: Askıya Al

en: Hibernate
tr: Uykuya Al

en: Restart
tr: Yeniden Başlat

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
tr: %s (Öntanımlı)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
tr: Dağıtımın sürümünü göster

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
tr: Sınama kipinde çalıştır

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
tr: - Arctica Karşılayıcısı

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
tr: Kullanılabilir komut satırı seçeneklerinin tam listesini görmek için '%s --help' komutunu çalıştırın.

en: Guest Session
tr: Konuk Oturumu

en: Please enter a complete e-mail address
tr: Lütfen tam bir e-posta adresi girin

en: Incorrect e-mail address or password
tr: E-posta ya da parola yanlış

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
tr: Eğer bir RDP veya X2Go sunucusunda bir hesabınız varsa, Uzaktan Erişim yöntemi ile uygulamaların ilgili sunucuda çalışmasına olanak tanınır.

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Set Up…
tr: Kurulum…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
tr: Bu hizmeti kullanmak için Uzaktan Giriş hesabınız olması gerekir. Şimdi bir hesap açmak ister miydiniz?

en: OK
tr: Tamam

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
tr: Bu hizmeti kullanmak için Uzaktan Giriş hesabınız olması gerekir. Bir hesap kurmak için %s adresini ziyaret edin.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
tr: Bu hizmeti kullanmak için Uzaktan Giriş hesabınız olması gerekir. Detaylar için web sitesi yöneticisi ile iletişime geçiniz.

en: Server type not supported.
tr: Sunucu türü desteklenmiyor.

en: X2Go Session:
tr: X2Go Oturumu:

en: Domain:
tr: Alan adı:

en: Account ID
tr: Hesap Kodu

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
tr: Oturum aç

en: Login as %s
tr: %s olarak oturum aç

en: Retry
tr: Yeniden dene

en: Retry as %s
tr: %s olarak yeniden dene

en: Login
tr: Oturum aç

en: Temporary Guest Session
tr: Geçici Konuk Oturumu

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
tr: Bu misafir oturumu sırasında oluşturulan tüm veriler, oturumu
    kapattığınızda silinecek ve ayarlar öntanımlı değerlerine
    sıfırlanacaktır. Daha sonra yeniden erişmek istiyorsanız, lütfen
    USB bellek gibi harici bir aygıta dosyaları kaydedin.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
tr: Alternetif olarak dosyalarınızı
    /var/guest-data dizininde saklayabilirsiniz.

en: Arctica Greeter
tr: Arctica Selamlayıcısı
