arctica-greeter - en to ug translation catalogue (45 entries)

en: Enter password for %s
ug: %s نىڭ شىفىرىنى كىرگۈزۈڭ

en: Password:
ug: شىفىر:

en: Username:
ug: ئىشلەتكۈچى ئاتى:

en: Failed to authenticate
ug: كىملىك دەلىللەش مەغلۇپ بولدى

en: Failed to start session
ug: باسقۇچنى باشلاش مەغلۇپ بولدى

en: Logging in…
ug: كىرىۋاتىدۇ…

en: Login Screen
ug: كىرىش ئېكرانى

en: Back
ug: كەينى

en: Session Options
ug: ئەڭگىمە تاللانمىسى

en: Select desktop environment
ug: ئۈستەلئۈستى مۇھىتىنى تاللاڭ

en: Goodbye. Would you like to…
ug: خوش. سىز قانداق قىلماقچى…

en: Shut Down
ug: تاقا

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ug: كومپيۇتېرنى ئۆچۈرەمسىز؟

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ug: باشقا ئىشلەتكۈچىلەرمۇ ھازىر كومپيۇتېرنى ئىشلىتىۋاتىدۇ. تاقالسا، ھەممىسى تاقىلىپ كېتىدۇ.

en: Suspend
ug: توڭلات

en: Hibernate
ug: ئۈچەككە كىر

en: Restart
ug: قايتا قوزغات

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
ug: %s (كۆڭۈلدىكى)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
ug: نەشرىنى كۆرسىتىدۇ

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
ug: سىناق ھالەتتە ئىجرا قىلىدۇ

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
ug: - Arctica كۈتۈۋالغۇچىسى

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ug: «%s --help» كىرگۈزسىڭىز بۇيرۇق قۇرىدا ئىشلەتكىلى بولىدىغان بارلىق تاللانمىلارنى كۆرەلەيسىز.

en: Guest Session
ug: مېھمان

en: Please enter a complete e-mail address
ug: ئېلخەت ئادرېسىنى كىرگۈزۈڭ

en: Incorrect e-mail address or password
ug: ئېلخەت ئادرېسى ياكى ئىم توغرا ئەمەس

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
ug: سىزنىڭ RDP مۇلازىمېتىرىدا ھېساباتىڭىز بولسا، يىراقتىن كىرىش ئارقىلىق، شۇ مۇلازىمېتىر ئۈستىدىكى پروگراممىلارنى ئىجرا قىلالايسىز.

en: Cancel
ug: ۋاز كەچ

en: Set Up…
ug: ھېساب قۇرۇش…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
ug: مەزكۇر مۇلازىمەتنى ئىشلىتىش ئۈچۈن چوقۇم ئۇبۇنتۇ يىراقتىن كىرىش ھېساباتى زۆرۈردۇر. ھازىرلا ھېساب قۇرامسىز؟

en: OK
ug: تامام

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
ug: مەزكۇر مۇلازىمەتنى ئىشلىتىش ئۈچۈن چوقۇم ئۇبۇنتۇ يىراقتىن كىرىش ھېساباتى زۆرۈردۇر. ھېساب قۇرۇش ئۈچۈن https://%s نى زىيارەت قىلىڭ.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
ug: بۇ مۇلازىمەتنى ئىشلىتىش ئۈچۈن يىراقتىن كىرىش ھېساباتىڭىز لازىم. تەپسىلاتىنى تور بېتىڭىز باشقۇرغۇچىدىن سوراڭ.

en: Server type not supported.
ug: مۇلازىمېتىر تىپىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ.

en: X2Go Session:
ug: X2Go باسقۇچى:

en: Domain:
ug: دائىرە:

en: Account ID
ug: ھېسابات كىملىك نۇمۇرى

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
ug: كىر

en: Login as %s
ug: %s سۈپىتىدە كىرىڭ

en: Retry
ug: قايتا سىنا

en: Retry as %s
ug: قايتا سىنا (%s سۈپىتىدە)

en: Login
ug: كىر

en: Temporary Guest Session
ug: ۋاقىتلىق مېھمان باسقۇچى

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
ug: سىز تىزىمدىن چىققاندا مىھمان باسقۇچىدا قۇرۇلغان بارلىق سانلىق مەلۇماتلار ئۆچۈرۈلىدۇ،ۋە خاسلىقلار سۈكۈت ھالىتىگە قايتۇرىلىدۇ. سىرتقى ئۈسكۈنىگە ھۆججەتلەرنى ساقلىۋېلىڭ،مەسىلەن بارماق دىسكا دېگەندەك، بۇنداق بولغاندا كېيىن خالىغىنىڭىزدا ئۇ ھۆججەتلەرنى زىيارەت قىلالايسىز.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
ug: يەنە بىر ئۇسۇل بولسا ھۆججەتلەرنى var/guest-data/ قىسقۇچىغا ساقلاش.

en: Arctica Greeter
ug: ئاركتىكا كۈتۈۋالغۇچىسى
