arctica-greeter - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Logging in…
vi: Đang đăng nhập

en: Select desktop environment
vi: Chọn môi trường làm việc chính

en: Goodbye. Would you like to…
vi: Goodbye. Bạn có muốn...

en: Shut Down
vi: Tắt máy

en: Are you sure you want to shut down the computer?
vi: Bạn có chắc chắn muốn tắt máy không?

en: Suspend
vi: Tạm dừng

en: Hibernate
vi: Ngủ đông

en: Restart
vi: Khởi động lại

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
vi: %s (Mặc định)

en: Please enter a complete e-mail address
vi: Vui lòng nhập đầy đủ địa chỉ thư điện tử

en: Incorrect e-mail address or password
vi: Địa chỉ thư điện tử hay mật khẩu không đúng

en: Cancel
vi: Hủy

en: Set Up…
vi: Thiết đặt...

en: OK
vi: Đồng ý

en: Server type not supported.
vi: Loại máy chủ không được hỗ trợ.

en: Domain:
vi: Miền:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
vi: Đăng nhập

en: Retry
vi: Thử lại

en: Retry as %s
vi: Thử lại theo như %s
