arctica-greeter - en to sl translation catalogue (35 entries)

en: Enter password for %s
sl: Vnesite geslo za %s

en: Password:
sl: Geslo:

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Failed to authenticate
sl: Overitev je spodletela

en: Failed to start session
sl: Začenjanje seje je spodletelo

en: Logging in…
sl: Prijavljanje ...

en: Login Screen
sl: Prijavni zaslon

en: Back
sl: Nazaj

en: Session Options
sl: Možnosti seje

en: Select desktop environment
sl: Izberite namizno okolje

en: Goodbye. Would you like to…
sl: Nasvidenje. Ali želite ...

en: Shut Down
sl: Izklop

en: Are you sure you want to shut down the computer?
sl: Ali ste prepričani, da želite izklopiti računalnik?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
sl: Trenutno so tudi drugi uporabniki prijavljeni na ta računalnik. Izklop bo zaprl tudi njihove seje.

en: Suspend
sl: V pripravljenost

en: Hibernate
sl: V mirovanje

en: Restart
sl: Ponovni zagon

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
sl: %s (privzeto)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
sl: Pokaži podrobnosti različice

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
sl: Zaženi v preizkusnem načinu

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
sl: - Pozdrav Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sl: Za popoln seznam možnosti ukazne vrstice zaženite '%s --help'.

en: Guest Session
sl: Seja za goste

en: Please enter a complete e-mail address
sl: Vnesite celoten naslov elektronske pošte

en: Incorrect e-mail address or password
sl: Nepravilen naslov elektronske pošte ali geslo

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Set Up…
sl: Nastavi ...

en: OK
sl: V redu

en: Server type not supported.
sl: Vrsta strežnika ni podprta.

en: Domain:
sl: Domena:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
sl: Prijava

en: Login as %s
sl: Prijavite se kot %s

en: Retry
sl: Poskusi znova

en: Retry as %s
sl: Poskusi znova kot %s

en: Login
sl: Prijava
