arctica-greeter - en to sc translation catalogue (46 entries)

en: Enter password for %s
sc: Introdue sa crae pro %s

en: Enter your username
sc: Inserta su nòmine de usuàriu tuo

en: Password:
sc: Crae:

en: Username:
sc: Nòmine de usuàriu:

en: Failed to authenticate
sc: Errore a s'ora de s'autenticare

en: Failed to start session
sc: Inghitzu de sessione no arrenèschidu

en: Logging in…
sc: Atzedende…

en: Login Screen
sc: Ischermu de atzessu

en: Back
sc: In segus

en: Session Options
sc: Optziones de sa sessione

en: Select desktop environment
sc: Seletziona s'ambiente de su desktop

en: Goodbye. Would you like to…
sc: A si bìere. Dias bòlere…

en: Shut Down
sc: Istuda

en: Are you sure you want to shut down the computer?
sc: Boles istudare s'ordinadore? Seguru ses?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
sc: Àteros usuàrios sunt connessos a s'ordinadore a su presente, chi ddu istudas immoe fintzas is àteras sessiones ant a èssere serradas.

en: Suspend
sc: Suspende

en: Hibernate
sc: Cungela

en: Restart
sc: Torra a aviare

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
sc: %s (predeterminadu)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
sc: Mustra sa versione

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
sc: Esecuta in modalidade de proa

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
sc: Ritzevidore de Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sc: Esecutade '%s --help' pro bìere sa lista cumprida de is optziones disponìbiles a lìnia de cumandu.

en: Guest Session
sc: Sessione de Istràngiu

en: Please enter a complete e-mail address
sc: Introdue un'indiritzu de curreu eletrònicu cumpletu

en: Incorrect e-mail address or password
sc: Indiritzu email o password incurretos

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
sc: Si tenes unu contu in su Server RDP o Citrix, s'Atzessu Dae Tesu ti permitit de esecutare aplicatziones dae cussu serbidore.

en: Cancel
sc: Cantzella

en: Set Up…
sc: Cunfigura…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
sc: Ti serbit unu contu de atzessu dae tesu pro impreare custu servìtziu. Dias bòlere a cunfigurare unu contu immoe?

en: OK
sc: Andat bene

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
sc: Ti serbit unu contu de atzessu dae tesu pro impreare custu servìtziu. Visitade %s pro rechèrrere unu contu.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
sc: Ti serbit unu contu de atzessu dae tesu pro impreare custu servìtziu. Pro informatziones in prus, preguntade a s'amministradore de su giassu.

en: Server type not supported.
sc: Genia de serbidore non suportada.

en: X2Go Session:
sc: Sessione X2Go:

en: Domain:
sc: Domìniu:

en: Account ID
sc: Id. de su contu

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
sc: Cumentzare sa sessione

en: Login as %s
sc: Intrare comente %s

en: Retry
sc: intena·lu torra

en: Retry as %s
sc: Intenta·lu torra comente %s

en: Login
sc: Intra

en: Temporary Guest Session
sc: Sessione de Istràngiu Temporànea

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
sc: Totu is datos creados in custa sessione de istràngiu s'ant a cantzellare
    cando serras sa sessione, e is cunfiguratziones ant a torrare a is predefinidas.
    Sarvade is documentos in carchi dispositivu esternu, che una memòria USB,
    chi nche boles torrare a atzèdere in su benidore.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
sc: Un'àtera alternativa est sarvare is documentos in sa
    cartella /var/guest-data.

en: Arctica Greeter
sc: Ritzevidore de Arctica
