arctica-greeter - en to shn translation catalogue (19 entries)

en: Enter password for %s
shn: ပေႃ့သႂ်ႇ မၢႆလပ့် တွၼ်ႈတႃႇ %s

en: Password:
shn: မၢႆလပ့်:

en: Username:
shn: ၸိုဝ်ႈၽူႈၸႂ့်တိုဝ်း:

en: Failed to authenticate
shn: ၵၢၼ်ထတ်းသၢင်ႈတႃႇၵပ်းသိုပ်ႇ ဢမ်ႇၶႅမ့်လႅပ်ႈ

en: Login Screen
shn: ၽိဝ်ၼႃႈ ၽွမ့်ၶဝ်ႈ

en: Back
shn: ႁူၼ်လင်

en: Session Options
shn: ၵၼ်လိူၵ်ႈသၢင်ႈ

en: Shut Down
shn: ၵိုတ်းၸၢၵ်ႈ

en: Suspend
shn: ၵိုတ်းလိုဝ်ႈ

en: Hibernate
shn: ၶွမ်းၼွၼ်း

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
shn: ၼႄမၢႆသွႆ့ဢၼ်ပိုၼ်ဢွၵ်ႇဝႆ့

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
shn: ပိုတ်ႇၸၢမ်းတူၺ်း

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
shn: ပေႃ့ '%s--help' တွၼ်ႈတႃႇ တေလႆႈႁၼ် ၵၼ်လိူၵ်ႈသၢင်ႈ သဵၼ်ႈမၢႆ ၶေႃႈပူင်ဢၼ်ၸႂ့်လႆႈ

en: Guest Session
shn: ၵၼ်တွၼ်ႈၶႅၵ်ႇ

en: Cancel
shn: လူတ်းပႅတ်ႈ

en: OK
shn: တူၵ်းလူင်း

en: Login as %s
shn: ၽွမ့်ၶဝ်ႈ ၼင်ႇ %s

en: Retry
shn: ၶိုၼ်းၶတ်းၸႂ်

en: Login
shn: ၽွမ့်ၶဝ်ႈ
