arctica-greeter - en to et translation catalogue (53 entries)

en: Enter password for %s
et: Sisesta kasutaja %s salasõna

en: Enter your username
et: Sisesta oma kasutajanimi

en: Password:
et: Salasõna:

en: Username:
et: Kasutaja:

en: Invalid username or password, please try again
et: Vale kasutajanimi või parool, palun proovi uuesti

en: Failed to authenticate
et: Autentimine nurjus

en: Failed to start session
et: Sessiooni alustamine ebaõnnestus

en: Logging in…
et: Sisselogimine…

en: Login Screen
et: Meldimisekraan

en: Back
et: Tagasi

en: Session Options
et: Sessiooni valikud

en: Select desktop environment
et: Vali töölauakeskkond

en: Goodbye. Would you like to…
et: Head aega. Kas sa soovid…

en: Shut Down
et: Väljalülitamine

en: Are you sure you want to shut down the computer?
et: Kas oled kindel arvuti väljalülitamises?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
et: Teised kasutajad on hetkel sissemeldinud. Kohene väljalülitamine lõpetab ka need teised sessioonid.

en: Suspend
et: Uinak

en: Hibernate
et: Talveuni

en: Restart
et: Taaskäivitamine

note: Fun begins here, actually trigger option.
en: Executing selected action now.
et: Valitud toiminguid käivitatakse.

en: Waiting one more second before executing selected action … | Waiting %u seconds before executing selected action …
et[0]: Oodatakse veel ühe sekundi enne valitud toimingu käivitamist…
et[1]: Oodatakse veel %u sekundit enne valitud toimingu käivitamist…

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
et: %s (Vaikimisi)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
et: Kuva reliisi versioon

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
et: Käivita testirežiimis

note: Help string for command line --test-highcontrast flag
en: Run in test mode with a11y highcontrast theme enabled
et: Käivita testrežiimis ja kõrge kontrastiga hõlpsusteemaga

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
et: - Arctica Tervitaja

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
et: Kõigi käsurea parameetrite loendi kuvamiseks käivita '%s --help'.

en: Guest Session
et: Külalise sessioon

en: Please enter a complete e-mail address
et: Palun sisesta täielik e-posti aadress

en: Incorrect e-mail address or password
et: Vale e-posti aadress või parool

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
et: Kui teil on RDP või X2Go serveri konto, saate selle serveri rakendusi käivitada kasutades kaugsisselogimist.

en: Cancel
et: Loobu

en: Set Up…
et: Seadista…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
et: Selle teenuse kasutamiseks peab sul olema kaugsisselogimise konto (Remote Login account). Kas soovid selle konto luua?

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
et: Selle teenuse kasutamiseks peab sul olema Ubuntu kaugsisselogimise konto (remote login account). Konto saad luua aadressil %s.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
et: Selle teenuse kasutamiseks peab sul olema kaugsisselogimise konto (remote login account). Täpsema informatsiooni saad oma saidi administraatorilt.

en: Server type not supported.
et: Serveritüüpi ei toeta.

en: X2Go Session:
et: X2Go sessioon:

en: Domain:
et: Domeen:

en: Account ID
et: Konto ID

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
et: Logi sisse

en: Login as %s
et: Meldi kui %s

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: Retry as %s
et: Proovi uuesti kui %s

en: Login
et: Meldi

en: Temporary Guest Session
et: Ajutine külalise sessioon

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
et: Kõik külalisesessiooni ajal loodud andmed kustutatakse
    väljalogimisel ja seadistused lähtestatakse. Kui soovid
    oma faile kasutada ka hiljem, siis palun salvesta oma 
    failid mõnele välisele seadmele, näiteks USB mälupulgale.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
et: Teine alternatiiv on salvestada failid
    kataloogi /var/guest-data.

en: Arctica Greeter
et: Arctica Tervitaja

en: Background image file to use, either an image path or a color (e.g. #772953).
et: Taustapildina kasutatava faili asukoht või värvikood (nt. #772953).

en: Background color (e.g. #772953), set before wallpaper is seen.
et: Taustavärv (nt. 772953), nähtav enne taustapildi kuvamist.

en: Background color (e.g. #000000 or #FFFFFF) for high contrast mode.
et: Taustavärv kõrge kontrastiga režiimis (nt. #000000 või #FFFFFF).

en: Border color (e.g. #391C31) for non-active/-hovered and non-selected session names in the session list.
et: Sessioonide loendis aktiveerimata ja mitte valitud sessiooni nime serva värv (nt #391C31).
