arctica-greeter - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Enter password for %s
gl: Escriba o contrasinal de %s

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Username:
gl: Nome do usuario:

en: Failed to authenticate
gl: Produciuse un fallo ao autenticar

en: Failed to start session
gl: Produciuse un fallo ao iniciar a sesión

en: Logging in…
gl: Iniciando sesión...

en: Login Screen
gl: Pantalla de acceso

en: Back
gl: Volver

en: Session Options
gl: Opcións da sesión

en: Select desktop environment
gl: Escolla o ambiente de escritorio

en: Goodbye. Would you like to…
gl: Deica logo. Desexa...

en: Shut Down
gl: Apagar

en: Are you sure you want to shut down the computer?
gl: Confirma o apagado do computador?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
gl: Hai outros usuarios con sesións iniciadas neste computador, apagándoo agora tamén pechará as outras sesións.

en: Suspend
gl: Suspender

en: Hibernate
gl: Hibernar

en: Restart
gl: Reiniciar

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
gl: %s (predeterminado)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
gl: Amosar a versión da publicación

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
gl: Executar en modo de proba.

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
gl: - Benvida de Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
gl: Execute «%s --help» para ver unha lista completa das opcións de liña de ordes dispoñíbeis.

en: Guest Session
gl: Sesión de convidado

en: Please enter a complete e-mail address
gl: Introduza un enderezo completo de correo electrónico

en: Incorrect e-mail address or password
gl: O enderezo de correo ou o contrasinal son incorrectos

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Set Up…
gl: Configurar...

en: OK
gl: Aceptar

en: Server type not supported.
gl: Non se admite este tipo de servidor.

en: Domain:
gl: Dominio:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
gl: Iniciar sesión

en: Login as %s
gl: Iniciar sesión como %s

en: Retry
gl: Reintentar

en: Retry as %s
gl: Volvelo tentar como %s

en: Login
gl: Iniciar sesión
