arctica-greeter - en to hr translation catalogue (46 entries)

en: Enter password for %s
hr: Upiši lozinku za %s

en: Enter your username
hr: Upiši tvoje korisničko ime

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Username:
hr: Korisničko ime:

en: Failed to authenticate
hr: Ovjera nije uspjela

en: Failed to start session
hr: Neuspjelo pokretanje sesije

en: Logging in…
hr: Prijavljivanje …

en: Login Screen
hr: Ekran prijave

en: Back
hr: Natrag

en: Session Options
hr: Opcije za sesiju

en: Select desktop environment
hr: Odaberi okruženje radne površine

en: Goodbye. Would you like to…
hr: Doviđenja. Želiš li …

en: Shut Down
hr: Isključi

en: Are you sure you want to shut down the computer?
hr: Zaista želiš isključiti računalo?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
hr: Na ovom su računalu trenutačno prijavljeni drugi korisnici. Isključivanjem će se zatvoriti i te druge sesije.

en: Suspend
hr: Odgodi

en: Hibernate
hr: Zamrzni

en: Restart
hr: Ponovo pokreni

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
hr: %s (standardno)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
hr: Prikaži verziju izdanja

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
hr: Pokreni u probnom načinu rada

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
hr: - Arctica dobrodošlica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hr: Pokreni „%s --help” za prikaz potpunog popisa dostupnih opcija za naredbeni redak.

en: Guest Session
hr: Sesija gosta

en: Please enter a complete e-mail address
hr: Upiši potpunu e-adresu

en: Incorrect e-mail address or password
hr: Neispravna e-adresa ili lozinka

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
hr: Ako imaš račun na RDP ili X2Go poslužitelju, udaljena prijava dopušta pokretanje programa s tih poslužitelja.

en: Cancel
hr: Odustani

en: Set Up…
hr: Postavi …

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
hr: Za korištenje ove usluge trebaš račun za udaljenu prijavu. Želiš li sada postaviti račun?

en: OK
hr: U redu

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
hr: Za korištenje ove usluge trebaš račun za udaljenu prijavu. Zatraži račun pri %s.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
hr: Za korištenje ove usluge trebaš račun za udaljenu prijavu. Obrati se administratoru tvog web mjesta za detalje.

en: Server type not supported.
hr: Vrsta poslužitelja nije podržana.

en: X2Go Session:
hr: X2Go sesija:

en: Domain:
hr: Domena:

en: Account ID
hr: ID računa

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
hr: Prijava

en: Login as %s
hr: Prijavi se kao %s

en: Retry
hr: Pokušaj ponovo

en: Retry as %s
hr: Pokušaj ponovo kao %s

en: Login
hr: Prijava

en: Temporary Guest Session
hr: Privremena sesija gosta

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
hr: Svi podaci stvoreni tijekom ove sesije gosta bit će izbrisani
    kad se odjaviš, a postavke će se vratiti na standardne.
    vrijednosti. Spremi datoteke na neki vanjski uređaj,
    na primjer USB stick, ako ih kasnije želiš ponovo koristiti.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
hr: Druga mogućnost je spremiti datoteke u
    /var/guest-data folder.

en: Arctica Greeter
hr: Arctica dobrodošlica
