arctica-greeter - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Enter password for %s
az: %s üçün şifrə daxil edin

en: Password:
az: Şifrə:

en: Username:
az: İstifadəçi adı:

en: Failed to authenticate
az: Kimlik təsdiqlənmədi

en: Failed to start session
az: Seans başladılmadı

en: Logging in…
az: Giriş edilir…

en: Login Screen
az: Giriş ekranı

en: Back
az: Geri

en: Session Options
az: Seans Seçimləri

en: Select desktop environment
az: Masaüstü mühitini seçin

en: Goodbye. Would you like to…
az: Hələlik. İstəsəniz…

en: Shut Down
az: Söndür

en: Are you sure you want to shut down the computer?
az: Kompüteri söndürmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
az: Digər istifadəçilər hazırda bu kompüterdə giriş edib, söndürmə əməliyyatı həmin istifadəçilərin də seanslarını bağlayacaq.

en: Suspend
az: Dayandır

en: Hibernate
az: Yuxlat

en: Restart
az: Yenidən başlat

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
az: %s (İlkin)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
az: Buraxılış versiyasını göstər

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
az: Test rejimində işə sal

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
az: Mövcud əmr sətri seçimlərinin tam siyahısına baxmaq üçün '%s --help' işə sal.

en: Guest Session
az: Qonaq Seansı

en: Please enter a complete e-mail address
az: Zəhmət olmasa tam e-poçt ünvanını daxil edin

en: Incorrect e-mail address or password
az: Yanlış e-poçt ünvanı və ya şifrə

en: Cancel
az: İmtina

en: Set Up…
az: Quraşdır

en: Server type not supported.
az: Server tipi dəstəklənmir.

en: Domain:
az: Domen:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
az: Daxil Ol

en: Login as %s
az: %s kimi daxil ol

en: Retry
az: Yenidən

en: Retry as %s
az: %s kimi təkrar et
