arctica-greeter - en to lb translation catalogue (22 entries)

en: Failed to start session
lb: Sessiounstart feelgeschloen

en: Logging in…
lb: Umellen...

en: Back
lb: Zréck

en: Select desktop environment
lb: Aarbeschtsemgebung wielen

en: Goodbye. Would you like to…
lb: Eddi. Wëll der ...

en: Shut Down
lb: Ausmaachen

en: Are you sure you want to shut down the computer?
lb: sidd der sécher dass der de Computer ausmaache wëllt?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
lb: De Moment sinn nach aner Benotzer op dësem Computer ugemellt. Wann Däer de Computer äusmaacht, ginn dës Benotzer ofgemellt.

en: Suspend
lb: Schnaarchmodus

en: Hibernate
lb: Wanterschlof

en: Restart
lb: Nei starten

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
lb: %s (Standard)

en: Guest Session
lb: Gaaschtsëtzung

en: Please enter a complete e-mail address
lb: Gidd w.e.g. eng ganz E-Mails-Adress an

en: Incorrect e-mail address or password
lb: Falsch(t) E-Mails-Adress oder Passwuert

en: Cancel
lb: Ofbriechen

en: Set Up…
lb: Ariichten

en: Server type not supported.
lb: Server-Typ net ënnerstëtzt.

en: Domain:
lb: Domän:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
lb: Aloggen

en: Retry
lb: Nach eng Kéier probéieren

en: Retry as %s
lb: Nach eng kéier probéieren als %s
