arctica-greeter - en to lt translation catalogue (45 entries)

en: Enter password for %s
lt: Įveskite %s slaptažodį

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Failed to authenticate
lt: Nepavyko nustatyti tapatumo

en: Failed to start session
lt: Nepavyko pradėti sesijos

en: Logging in…
lt: Prisijungiama…

en: Login Screen
lt: Prisijungimo langas

en: Back
lt: Atgal

en: Session Options
lt: Seanso parinktys

en: Select desktop environment
lt: Pasirinkite darbastalio aplinką

en: Goodbye. Would you like to…
lt: Viso gero. Ar norėtumėte…

en: Shut Down
lt: Išjungti

en: Are you sure you want to shut down the computer?
lt: Ar tikrai norite išjungti kompiuterį?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
lt: Prie šio kompiuterio yra prisijungę kiti vartotojai, išjungiant dabar jų seansai bus atjungti.

en: Suspend
lt: Užmigdyti

en: Hibernate
lt: Hibernuoti

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
lt: %s (numatytasis)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
lt: Rodyti laidos versiją

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
lt: Paleisti bandomąja veiksena

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
lt: - Arctica pasisveikinimas

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
lt: Norėdami pamatyti komandų eilutės parametrų sąrašą, paleiskite „%s --help“.

en: Guest Session
lt: Svečio seansas

en: Please enter a complete e-mail address
lt: Įveskite visą el. pašto adresą

en: Incorrect e-mail address or password
lt: Neteisingas el. pašto adresas ar slaptažodis

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
lt: Jei turite paskyrą RDP serveryje ar X2Go serveryje, Nutolęs Prisijungimas leis jums vykdyti programas iš to serverio.

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Set Up…
lt: Nustatyti…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
lt: Norint naudoti šią paslaugą reikia Ubuntu nuotolinio prisijungimo paskyros. Ar norėtumėte nustatyti paskyrą dabar?

en: OK
lt: Gerai

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
lt: Norint naudoti šią paslaugą reikia Ubuntu nuotolinio prisijungimo paskyros. Aplankykite %s paskyrai gauti.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
lt: Norint naudoti šią paslaugą reikia Ubuntu nuotolinio prisijungimo paskyros. Susisiekite su savo administratoriumi dėl detalesnės informacijos.

en: Server type not supported.
lt: Serverio tipas nepalaikomas.

en: X2Go Session:
lt: X2Go sesija :

en: Domain:
lt: Sritis:

en: Account ID
lt: Paskyros ID

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
lt: Prisijungti

en: Login as %s
lt: Prisijungti kaip %s

en: Retry
lt: Pakartoti

en: Retry as %s
lt: Kartoti kaip %s

en: Login
lt: Prisijungimas

en: Temporary Guest Session
lt: Laikino svečio sesija

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
lt: Visi šio svečio sesijos metu sukurti duomenys bus ištrinti
    kai atsijungsite, o nustatymai bus atstatyti pagal numatytuosius nustatymus.
    Prašome įrašyti failus į išorinį įrenginį, pavyzdžiui, a
    USB atmintinė, jei vėliau norėsite prieiti prie jų.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
lt: Kita alternatyva yra išsaugoti failus direktorijoje
    / var / guest-data aplanke.

en: Arctica Greeter
lt: - Arctica pasisveikinimas
