arctica-greeter - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Enter password for %s
pl: Wprowadź hasło dla %s

en: Password:
pl: Hasło:

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: Failed to authenticate
pl: Nie udało się uwierzytelnić

en: Failed to start session
pl: Nie udało się uruchomić sesji

en: Logging in…
pl: Logowanie…

en: Login Screen
pl: Ekran logowania

en: Back
pl: Cofnij

en: Session Options
pl: Opcje sesji

en: Select desktop environment
pl: Proszę wybrać środowisko graficzne

en: Goodbye. Would you like to…
pl: Do zobaczenia. Czy chcesz…

en: Shut Down
pl: Wyłącz

en: Are you sure you want to shut down the computer?
pl: Czy na pewno chcesz wyłączyć komputer?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
pl: Do tego komputera są zalogowani inni użytkownicy. Wyłączenie systemu spowoduje zakończenie ich sesji.

en: Suspend
pl: Uśpij

en: Hibernate
pl: Hibernacja

en: Restart
pl: Uruchom ponownie

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
pl: %s (Domyślne)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
pl: Pokaż informacje o wersji

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
pl: Uruchom w trybie testowym

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
pl: - Ekran logowania Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
pl: Proszę wprowadzić '%s --help', aby zobaczyć pełną listę dostępnych opcji.

en: Guest Session
pl: Gość

en: Please enter a complete e-mail address
pl: Proszę wprowadzić pełny adres e-mail

en: Incorrect e-mail address or password
pl: Nieprawidłowy adres e-mail lub hasło

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
pl: Jeśli masz konto na serwerze RDP lub X2Go, zdalne logowanie umożliwi Ci uruchamianie programów zainstalowanych na tym serwerze.

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Set Up…
pl: Ustaw…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
pl: Do korzystania z tej usługi potrzebne jest konto logowania zdalnego. Czy chcesz teraz założyć konto?

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
pl: Do korzystania z tej usługi potrzebne jest konto logowania zdalnego. Odwiedź stronę %s aby je założyć.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
pl: Do korzystania z tej usługi potrzebne jest konto logowania zdalnego. Poproś administratora witryny o szczegóły.

en: Server type not supported.
pl: Nieobsługiwany typ serwera.

en: X2Go Session:
pl: Sesja X2Go:

en: Domain:
pl: Domena:

en: Account ID
pl: ID konta

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
pl: Zaloguj

en: Login as %s
pl: Zaloguj jako użytkownik %s

en: Retry
pl: Ponów

en: Retry as %s
pl: Ponów jako %s

en: Login
pl: Zaloguj

en: Temporary Guest Session
pl: Tymczasowa sesja gościa

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
pl: Wszystkie dane utworzone podczas tej sesji gościa zostaną usunięte
    po wylogowaniu się ustawienia zostaną przywrócone do wartości domyślnych.
    Proszę zapisać pliki na jakimś urządzeniu zewnętrznym, na przykład
    pamięć USB, jeśli chcesz uzyskać do niej dostęp później.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
pl: Inną alternatywą jest zapisanie plików w
    /var/guest-data folder.

en: Arctica Greeter
pl: Ekran logowania Arctica
