arctica-greeter - en to ce translation catalogue (5 entries)

en: Shut Down
ce: ДIаяйа

en: Suspend
ce: Хьоьжу раж

en: Hibernate
ce: Наб кхетта раж

en: Restart
ce: Юха доло

en: Cancel
ce: ДIадаккхар
