arctica-greeter - en to sd translation catalogue (15 entries)

en: Failed to authenticate
sd: تصديق ڪرڻ ۾ ناڪام

en: Logging in…
sd: داخل ٿيندي...

en: Session Options
sd: اجلاس جا اختيارات

en: Select desktop environment
sd: ڊيسڪٽاپ جو ماحول چونڊيو

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
sd: %s (ڊيفالٽ)

en: Please enter a complete e-mail address
sd: مڪمل ايميل پتو داخل ڪريو

en: Incorrect e-mail address or password
sd: غلط ايميل پتو يا ڳجهو لفظ

en: Cancel
sd: رد

en: Set Up…
sd: جوڙيو...

en: OK
sd: ٺيڪ

en: Server type not supported.
sd: سرور جو قسم تصديق ٿيل ناهي

en: Domain:
sd: ڊومين:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
sd: داخل ٿيو

en: Retry
sd: ٻيهر آزمايو

en: Retry as %s
sd: %s طور ٻيهر آزمايو
