arctica-greeter - en to uz translation catalogue (22 entries)

en: Password:
uz: Махфий сўз

en: Username:
uz: Фойдаланувчи:

en: Failed to start session
uz: Сеансни ишга тушириб бўлмади

en: Logging in…
uz: Тизимга кирилмоқда...

en: Back
uz: Орқага

en: Select desktop environment
uz: Иш столи муҳитини танланг

en: Goodbye. Would you like to…
uz: Хайр. Нима қилмоқчисиз…

en: Shut Down
uz: Ўчириш

en: Are you sure you want to shut down the computer?
uz: Kompyuterni ochirmoqchiligingizga ishonchingiz komilmi?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
uz: Kompyuterga boshqa foydalanuvchilar ham kirgan, hozir o'chirish ushbu boshqa sessiyalarni ham yakunlaydi.

en: Suspend
uz: Кутиш усули

en: Hibernate
uz: Уйқуга кетиш

en: Restart
uz: Ўчириб-ёқиш

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
uz: %s (odatiy)

en: Please enter a complete e-mail address
uz: Elektron pochtangizni to‘liq kiriting

en: Incorrect e-mail address or password
uz: Elektron pochta manzili yoki parol noto‘g‘ri

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: Set Up…
uz: O‘rnatish

en: Server type not supported.
uz: Сервер тури кўллаб-қувватланмайди.

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
uz: Кириш

en: Retry
uz: Қайтадан уриниш

en: Retry as %s
uz: %s сифатида бошқатдан уриниб кўриш
