arctica-greeter - en to eo translation catalogue (45 entries)

en: Enter password for %s
eo: Entajpu la pasvorton de %s

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Username:
eo: Uzantonomo:

en: Failed to authenticate
eo: Aŭtentigado fiaskis

en: Failed to start session
eo: Malsukcese startis la seanco

en: Logging in…
eo: Ensalutanta…

en: Login Screen
eo: Ensalutekrano

en: Back
eo: Reen

en: Session Options
eo: Agordoj de seanco

en: Select desktop environment
eo: Elektu labortablan ĉirkaŭaĵon

en: Goodbye. Would you like to…
eo: Adiaŭ. Ĉu vi deziras…

en: Shut Down
eo: Malŝalti

en: Are you sure you want to shut down the computer?
eo: Ĉu vi certas pri malŝalto de la komputilo?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
eo: Aliaj uzantoj estas nuntempe ensalutitaj en ĉi tiu komputilo, malŝalti nun ankaŭ fermos tiujn aliajn seancojn.

en: Suspend
eo: Paŭzi

en: Hibernate
eo: Letargiigi

en: Restart
eo: Restartigi

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
eo: %s (apriore)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
eo: Montri eldonversion

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
eo: Ruli per testa reĝimo

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
eo: - Bonvenigo de Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
eo: Rulu '%s --help' por vidi plenan liston da disponeblaj komandliniaj opcioj.

en: Guest Session
eo: Gastoseanco

en: Please enter a complete e-mail address
eo: Bonvole enigu tutan retpoŝtadreson

en: Incorrect e-mail address or password
eo: Nekorekta retpoŝtadreso aŭ pasvorto

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
eo: Se vi havas konton ĉe RDP- aŭ X2Go-servilo, defora ensalutado permesas lanĉon de aplikaĵoj de tiuj serviloj.

en: Cancel
eo: Rezigni

en: Set Up…
eo: Agordi…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
eo: Necesas konto defore ensalutebla por uzi ĉi tiun servon. Ĉu vi deziras krei konton nun?

en: OK
eo: Bone

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
eo: Necesas konto defore ensalutebla por uzi ĉi tiun servon. Vizitu %s por krei konton.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
eo: Necesas konto defore ensalutebla por uzi ĉi tiun servon. Bonvolu peti vian retejan administranton pri detaloj.

en: Server type not supported.
eo: Nesubtenata speco de servilo.

en: X2Go Session:
eo: X2Go-seanco:

en: Domain:
eo: Domajno:

en: Account ID
eo: Konta numero

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
eo: Ensaluti

en: Login as %s
eo: Ensaluti kiel %s

en: Retry
eo: Reprovi

en: Retry as %s
eo: Reprovu kiel %s

en: Login
eo: Ensaluti

en: Temporary Guest Session
eo: Portempa gastoseanco

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
eo: Ĉiu datumo kreita dum la gastoseanco foriĝos
    ĉe elsaluto, kaj agordoj revenos al aprioraj valoroj.
    Bonvole savkopiu dosierojn ĉe ekstera memorujo, 
    ekzemple USB-memoro, por povi atingi ilin pli poste.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
eo: Alternativo por savkopii dosierojn ĉe
    la dosierujo /var/guest-data folder.

en: Arctica Greeter
eo: Bonvenigo de Arctica
