arctica-greeter - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Enter password for %s
hy: Մուտքագրեք %s օգտվողի գաղտնաբառը։

en: Password:
hy: Գաղտնաբառ

en: Username:
hy: Օգտվողի անունը՝

en: Failed to authenticate
hy: Մուտք կատարել չհաջողվեց

en: Failed to start session
hy: Գործաժամի գործարկումը չհաջողվեց։

en: Logging in…
hy: Մուտք...

en: Login Screen
hy: Մուտքի էկրան

en: Back
hy: Հետ

en: Session Options
hy: Գործաժամի ընտրանքներ

en: Select desktop environment
hy: Ընտրեք միջերեսային միջավայրը։

en: Goodbye. Would you like to…
hy: Ցտեսություն։ Ցանկանում եք դուք...

en: Shut Down
hy: Անջատել համակարգիչը

en: Are you sure you want to shut down the computer?
hy: Անջատե՞լ համակարգիչը։

en: Suspend
hy: Անցնել սպասման ռեժիմի

en: Hibernate
hy: Անցնել ննջման ռեժիմի

en: Restart
hy: Վերագործարկել

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
hy: %s (լռելյայն)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
hy: Ցույց տալ թողարկման տարբերակը։

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
hy: Գործարկել թեստավորման ռեժիմում։

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
hy: %s --help հրահանգով ծանոթացեք հրահանգային տողի առկա ընտրանքների ամբողջական ցանկին։

en: Guest Session
hy: Հյուրի գործաժամ

en: Please enter a complete e-mail address
hy: Խնդում ենք մուտքագրել էլեկտրոնային փոստի ամբողջական հասցեն

en: Incorrect e-mail address or password
hy: Սխալ էլէկտրոնային հասցե կամ գաղտնաբառ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Set Up…
hy: Կարգավորում...

en: OK
hy: Այո

en: Server type not supported.
hy: Սերվերի այս տեսակը չի աջակցվում:

en: Domain:
hy: Դոմեյն։

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
hy: Մուտք

en: Login as %s
hy: Մուտք գործեք որպես %s

en: Retry
hy: Նորի՛ց փորձեք։

en: Retry as %s
hy: Փորձեք որպես %s

en: Login
hy: Մուտք
