arctica-greeter - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Enter password for %s
af: Voer wagwoord vir %s in

en: Password:
af: Wagwoord:

en: Username:
af: Gebruikersnaam:

en: Failed to authenticate
af: Bevestiging het misluk

en: Logging in…
af: Meld aan...

en: Login Screen
af: Intekeningskerm

en: Session Options
af: Sessie Opsies

en: Select desktop environment
af: Kies werkskerm omgewing

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
af: %s (Verstek)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
af: Wys vrylatingsweergawe

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
af: Hardloop in toetsmodus

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
af: - Arctica Groeter

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
af: Hardloop '%s --help' om 'n lys van beskikbare opdraglyn keuses te sien.

en: Guest Session
af: Gas-sessie

en: Please enter a complete e-mail address
af: Voer asseblief 'n volledige e-posadres in

en: Incorrect e-mail address or password
af: Verkeerde e-posadres of wagwoord

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Set Up…
af: Stel Op...

en: OK
af: Goed

en: Server type not supported.
af: Bediener tipe nie ondersteun nie

en: Domain:
af: Domein:

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
af: Teken In

en: Login as %s
af: Teken in as %s

en: Retry
af: Probeer weer

en: Retry as %s
af: Probeer weer as %s

en: Login
af: Intekening
