arctica-greeter - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Enter password for %s
bg: Въведете парола за %s

en: Password:
bg: Парола:

en: Username:
bg: Потребител:

en: Failed to authenticate
bg: Неуспешно идентифициране

en: Failed to start session
bg: Неуспешно стартиране на сесията

en: Logging in…
bg: Вход в системата…

en: Login Screen
bg: Екран за вход

en: Back
bg: Назад

en: Session Options
bg: Параметри на сесията

en: Select desktop environment
bg: Изберете десктоп среда

en: Goodbye. Would you like to…
bg: Довиждане.Бихте ли искали да…

en: Shut Down
bg: Изключи

en: Are you sure you want to shut down the computer?
bg: Действително ли искате да изключите компютъра?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
bg: В момента на този компютър са стартирани сесии и на други потребители, изключването ще доведе до завършването на всички сесии.

en: Suspend
bg: Суспендинирай

en: Hibernate
bg: Хибернирай

en: Restart
bg: Рестартирай

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
bg: %s (стандартно)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
bg: Покажи версията на изданието

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
bg: Стартирай в тестов режим

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
bg: - Екран за поздрав на Юнити

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
bg: Изпълнете «%s --help», за да видите списъка с всички опции на командния ред.

en: Guest Session
bg: Сесия за гости

en: Please enter a complete e-mail address
bg: Моля, напишете пълен имейл адрес

en: Incorrect e-mail address or password
bg: Невалиден имейл адрес или парола

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
bg: Ако имате профил на RDP сървър, отдалеченият достъп ще Ви позволи да стартирате приложения от този сървър.

en: Cancel
bg: Отмени

en: Set Up…
bg: Настройки…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
bg: За да ползвате тази услуга, трябва да имате потребителски профил за отдалечен достъп. Искате ли сега да бъде създаден такъв?

en: OK
bg: Да

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
bg: За да използвате тази услуга, ви е необходим профил за отдалечено влизане. Посетете %s1, за да поискате профил.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
bg: За да ползвате тази услуга, трябва да имате потребителски профил за отдалечен достъп. Моля, попитайте администратора на сайта си за подробности.

en: Server type not supported.
bg: Този вид сървър не се поддържа.

en: X2Go Session:
bg: X2Go Сесия:

en: Domain:
bg: Домейн:

en: Account ID
bg: Идентификационен номер на профила

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
bg: Вход

en: Login as %s
bg: Вход от името на %s

en: Retry
bg: Повторен опит

en: Retry as %s
bg: Повторен опит като %s

en: Login
bg: Вход

en: Temporary Guest Session
bg: Временна сесия за гости

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
bg: Цялата информация създадена през времето на тази сесия за гости ще бъде заличена
    когато бъде затворена, както и всички настройки ще бъдат върнати по подразбиране.
    Моля записвайте файлове на някакво външно устройство, например
    USB стик, ако желаете да разполагате с тях по-късно.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
bg: Другата алтернатива в да запишете файловете в
    папката /var/guest-data.

en: Arctica Greeter
bg: Приветстващ екран на Арктика
