arctica-greeter - en to ca translation catalogue (45 entries)

en: Enter password for %s
ca: Inseriu la contrasenya per a %s

en: Password:
ca: Contrasenya:

en: Username:
ca: Nom d'usuari:

en: Failed to authenticate
ca: Ha fallat l'autenticació

en: Failed to start session
ca: Ha fallat l'inici de la sessió

en: Logging in…
ca: S'està iniciant la sessió…

en: Login Screen
ca: Pantalla d'accés

en: Back
ca: Enrere

en: Session Options
ca: Opcions de la sessió

en: Select desktop environment
ca: Seleccioneu l'entorn d'escriptori

en: Goodbye. Would you like to…
ca: A reveure. Què voleu fer?

en: Shut Down
ca: Atura

en: Are you sure you want to shut down the computer?
ca: Segur que voleu aturar l'ordinador?

en: Other users are currently logged in to this computer, shutting down now will also close these other sessions.
ca: Hi ha altres usuaris connectats a aquest ordinador. Si l'atureu, es tancaran les seves sessions.

en: Suspend
ca: Atura temporalment

en: Hibernate
ca: Hiberna

en: Restart
ca: Reinicia

note: Translators: %s is a session name like KDE or Ubuntu
en: %s (Default)
ca: %s (per defecte)

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
ca: Mostra la versió

note: Help string for command line --test-mode flag
en: Run in test mode
ca: Executa en mode de prova

note: Arguments and description for --help text
en: - Arctica Greeter
ca: - Rebedor d'Arctica

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
ca: Executeu «%s --help» per veure una llista completa de les opcions de línia de les ordres disponibles.

en: Guest Session
ca: Sessió de convidat

en: Please enter a complete e-mail address
ca: Introduïu una adreça electrònica completa

en: Incorrect e-mail address or password
ca: L'adreça electrònica o la contrasenya són incorrectes

note: dialog.secondary_text = _("If you have an account on an RDP or Citrix server, Remote Login lets you run applications from that server."); For 12.10 we still don't support Citrix
en: If you have an account on an RDP server or X2Go server, Remote Login lets you run applications from that server.
ca: Si teniu un compte en un servidor RDP o X2Go, l'entrada remota us permet executar aplicacions des del servidor.

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Set Up…
ca: Configura…

en: You need a Remote Logon account to use this service. Would you like to set up an account now?
ca: Cal un compte d'entrada remota per utilitzar aquest servei. Voleu configurar un compte ara?

en: OK
ca: D'acord

en: You need a Remote Logon account to use this service. Visit %s to request an account.
ca: Cal un compte d'entrada remota per utilitzar aquest servei. Visiteu %s per demanar un compte.

en: You need a Remote Logon account to use this service. Please ask your site administrator for details.
ca: Cal un compte d'entrada remota de per utilitzar aquest servei. Contacteu amb l'administrador del lloc per obtenir més detalls.

en: Server type not supported.
ca: El tipus de servidor no és compatible.

en: X2Go Session:
ca: Sessió X2Go:

en: Domain:
ca: Domini:

en: Account ID
ca: Id. del compte

note: 'Log In' here is the button for logging in.
en: Log In
ca: Accés

en: Login as %s
ca: Accediu com a %s

en: Retry
ca: Torna-ho a provar

en: Retry as %s
ca: Torna-ho a provar com a %s

en: Login
ca: Accedeix

en: Temporary Guest Session
ca: Sessió temporal de convidat

en: All data created during this guest session will be deleted
    when you log out, and settings will be reset to defaults.
    Please save files on some external device, for instance a
    USB stick, if you would like to access them again later.
ca: Totes les dades creades durant aquesta sessió de convidat s'esborraran
    quan tanqueu la sessió i la configuració tornarà als valors per defecte.
    Deseu els fitxers en un dispositiu extern, com ara una clau USB,
    si voleu accedir a ells posteriorment.

en: Another alternative is to save files in the
    /var/guest-data folder.
ca: Una altra alternativa és desar els fitxers a la
    carpeta /var/guest-data.

en: Arctica Greeter
ca: Rebedor d'Arctica
