ardour - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Fader
sv: Volymreglage

en: No Time
sv: Ingen tid

en: No Date
sv: Inget datum

en: No format selected!
sv: Inget format valt!

en: input
sv: ingång

en: output
sv: utgång

en: AudioEngine: cannot connect %1 (%2) to %3 (%4)
sv: AudioEngine: kan inte ansluta %1 (%2) till %3 (%4)

en: Connect to engine
sv: Ansluter till ljudmotorn

en: Splice
sv: Skarv

en: Slide
sv: Glid

en: Lock
sv: Lås
