Ardour 6.3 - en to eu translation catalogue (27 entries)

en: Unknown action name: %1/%2
eu: Ekintza-izen ezezaguna: %1/%2

en: Disabled
eu: Desgaituta

en: Main_menu
eu: Menu_nagusia

en: redirectmenu
eu: birbideratzemenua

en: Editor_menus
eu: Editore_menuak

en: RegionList
eu: EremuZerrenda

en: ProcessorMenu
eu: ProzesadoreMenua

en: Window
eu: Leihoa

en:  (Categorized)
eu:  (Kategoriaka)

en:  (Alphabetical)
eu:  (Alfabetikoki)

en: Uncategorized
eu: Kategoriarik  gabe

en: cursor hotspots info file %1 has an error on line %2
eu: %1 fitxategiak errore bat du %2. linean

en: Log
eu: Erregistroa

en: 
    
    Shortcut:
eu: 
    
    Laster-tekla:

en: Press To Exit
eu: Sakatu irteteko

en: I'm sorry %1, I can't do that
eu: %1, ezin da hori burutu

en: Command
eu: Komandua

en: Control
eu: Kontrola

en: Key|Shift
eu: Maius

en: Option
eu: Aukera

en: Ctrl
eu: Ktrl

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: key bindings file not found at "%2" or contains errors.
eu: laster-teklen fitxategia ez dago %2-(e)n edo akatsak ditu.

en: Keyboard binding found without a name
eu: Laster-teklak ez du izenik

en: Cannot save key bindings to %1
eu: Ezin dira gorde laster-teklak %1-(e)n

en: Cannot rename your own keybinding file (%1)
eu: Ezin da berrizendatu zure laster-teklen fitxategia (%1)

en: Close
eu: Itxi
