gtkmm2ext - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Unknown action name: %1/%2
ca: Nom d'acció desconegut:%1/%2

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Window
ca: Finestra

en:  (Categorized)
ca:  (Categoritzat)

en:  (Alphabetical)
ca:  (Alfabètic)

en: Uncategorized
ca: Sense categoria

en: cursor hotspots info file %1 has an error on line %2
ca: el fitxer d'informació de hotspots del cursor %1 té un error a la línia %2

en: Log
ca: Registre

en: 
    
    Shortcut:
ca: 
    
    Drecera:

en: Press To Exit
ca: Premeu per sortir

en: I'm sorry %1, I can't do that
ca: Em sap greu 1%, no puc fer-ho

en: Key|Shift
ca: Maj

en: Unknown
ca: Desconegut

en: key bindings file not found at "%2" or contains errors.
ca: no s'ha trobat el fitxer de vinculacions de tecles a "%2" o conté errors.

en: Keyboard binding found without a name
ca: S'ha trobat vinculació del teclat sense un nom

en: Cannot save key bindings to %1
ca: No s'han pogut desar les vinculacions de tecles a %1

en: Cannot rename your own keybinding file (%1)
ca: No es pot canviar el nom del vostre propi fitxer de vinculació de tecles (%1)

en: Close
ca: Tanca
