gtkmm2ext - en to fr_FR translation catalogue (20 entries)

en: Unknown action name: %1/%2
fr_FR: Nom d'action inconnu : %1/%2

en: Disabled
fr_FR: Désactivé

en: Window
fr_FR: Fenêtre

en:  (Categorized)
fr_FR:  (Catégorisé)

en:  (Alphabetical)
fr_FR:  (Alphabétique)

en: Uncategorized
fr_FR: Non-catégorisé

en: cursor hotspots info file %1 has an error on line %2
fr_FR: Le fichier info du curseur hotspots %1 contient une erreur à la ligne %2

en: Log
fr_FR: Journal

en: 
    
    Shortcut:
fr_FR: 
    
    Raccourci :

en: Press To Exit
fr_FR: Clic Pour Quitter

en: I'm sorry %1, I can't do that
fr_FR: Je suis désolé %1, je ne peux pas faire ça

en: Command
fr_FR: Commande

en: Control
fr_FR: Contrôle

en: Key|Shift
fr_FR: Majuscule

en: Unknown
fr_FR: Inconnu

en: key bindings file not found at "%2" or contains errors.
fr_FR: fichier de raccourcis-clavier introuvable dans "%2"
    ou contenant des erreurs.

en: Keyboard binding found without a name
fr_FR: Raccourci-clavier trouvé sans nom

en: Cannot save key bindings to %1
fr_FR: Raccourcis-clavier insauvegardables dans %1

en: Cannot rename your own keybinding file (%1)
fr_FR: Impossible de renommer votre propre fichier de raccourcis-clavier (%1)

en: Close
fr_FR: Fermer
