gtkmm2ext - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: cursor hotspots info file %1 has an error on line %2
ru: Информационный файл курсора горячих точек %1 имеет ошибку в строке %2

en: Log
ru: Журнал

en: 
    
    Shortcut:
ru: 
    
    Комбинация клавиш:

en: Press To Exit
ru: Нажмите для выхода

en: I'm sorry %1, I can't do that
ru: Простите, %1, я не могу этого сделать

en: Command
ru: Команда

en: Control
ru: Ctrl

en: Key|Shift
ru: Shift

en: Option
ru: Опции

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: key bindings file not found at "%2" or contains errors.
ru: Файл привязки клавиш не найден в "% 2 " или содержит ошибки.

en: Cannot rename your own keybinding file (%1)
ru: Невозможно переименовать ваш ​​файл биндинга клавиш (%1)

en: Close
ru: Закрыть
