Arduino IDE 1.5 - en to af translation catalogue (10 entries)

en:   (requires restart of Arduino)
af: (vereis herbegin van Arduino)

en:  Not used: {0}
af: Nie gebruik nie: {0}

en: 'Keyboard' not found. Does your sketch include the line '#include <Keyboard.h>'?
af: 'Sleutelbord' nie gevind nie. Bevat u skets die lyn '#include <Keyboard.h>'?

en: 'Mouse' not found. Does your sketch include the line '#include <Mouse.h>'?
af: 'Muis' nie gevind nie. Bevat u skets die lyn '#include <Mouse.h'?

en: Arabic
af: Arabies

en: Archive sketch as:
af: Argief skets as:

en: System Default
af: Stelsel Verstek

en: Visit Arduino.cc
af: Besoek Arduino.cc

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Yes
af: Ja
