Arduino IDE 1.5 - en to lt_LT translation catalogue (141 entries)

en:   (requires restart of Arduino)
lt_LT: (reikalauja perkrauti Arduino)

en:  Not used: {0}
lt_LT: Nepanaudota: {0}

en:  Used: {0}
lt_LT: Panaudota: {0}

en: (edit only when Arduino is not running)
lt_LT: (koreguoti tik kai Arduino nėra paleistas)

en: <html> <head> <style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style> </head><b>Do you want to save changes to this sketch<BR> before closing?</b><p>If you don't save, your changes will be lost.
lt_LT: <html> <head> <style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style> </head><b>Ar norite išsaugoti pakeitimus šiame eskize<BR> prieš uždarant?</b><p>Jeigu ne išsaugosit, visi pakeitimai bus prarasti.

en: A folder named "{0}" already exists. Can't open sketch.
lt_LT: Aplankas pavadinimu "{0}" jau egzistuojas. Eskizas neatidaromas.

en: A library named {0} already exists
lt_LT: Biblioteka pavadinimu {0} jau egzistuoja

en: A new version of Arduino is available,
    would you like to visit the Arduino download page?
lt_LT: Nauja Arduino versija išleista, ar norėtumėt apsilankyti Arduino parsisiuntimų puslapyje?

en: A newer {0} package is available
lt_LT: Naujesnis {0} paketas pasiekiamas

en: About Arduino
lt_LT: Apie Arduino

en: Add .ZIP Library...
lt_LT: Pridėti į .ZIP Biblioteką...

en: Add File...
lt_LT: Pridėti Failą...

en: All
lt_LT: Visi

en: Arduino ARM (32-bits) Boards
lt_LT: Arduino ARM (32-bitų) plokštės

en: Arduino AVR Boards
lt_LT: Arduino AVR plokštės

en: Are you sure you want to delete "{0}"?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti "{0}"?

en: Board
lt_LT: Plokštė

en: Board Info
lt_LT: Plokštės info.

en: Both NL & CR
lt_LT: Abu NL ir CR

en: Browse
lt_LT: Naršyti

en: Built-in Examples
lt_LT: Integruoti pavyzdžiai

en: Burn Bootloader
lt_LT: Įkrauti Bootloader

en: Can't enable external editor
lt_LT: Negalima naudoti išorinio redaktoriaus

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Clear output
lt_LT: Išvalyti išvestį

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Copy as HTML
lt_LT: Kopijuoti kaip HTML

en: Copy error messages
lt_LT: Kopijuoti klaidos žinutes

en: Could not add ''{0}'' to the sketch.
lt_LT: Nepavyko įdėti ''{0}'' į eskizą.

en: Could not copy to a proper location.
lt_LT: Nepavyko nukopijuoti į tinkamą vietą.

en: Could not create the sketch.
lt_LT: Nepavyko sukurti eskizo.

en: Could not delete "{0}".
lt_LT: Nepavyko ištrinti "{0}".

en: Could not open the URL
    {0}
lt_LT: Neįmanoma atidaryti nuorodą
    {0}

en: Could not open the folder
    {0}
lt_LT: Neįmanoma atidaryti aplanką
    {0}

en: Cut
lt_LT: Iškirpti

en: Default
lt_LT: Numatytasis

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Display line numbers
lt_LT: Rodyti eilučių numerį

en: Done uploading
lt_LT: Įkėlimas baigtas

en: Done uploading.
lt_LT: Įkėlimas baigtas.

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Editor font size:
lt_LT: Redaktoriaus šrifto dydis:

en: Editor language:
lt_LT: Redaktoriaus kalba:

en: Environment
lt_LT: Aplinka

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Examples
lt_LT: Pavyzdžiai

en: Examples for any board
lt_LT: Pavyzdžiai betkuriai plokštei

en: Examples for {0}
lt_LT: Pavyzdžiai skirti {0}

en: Examples from Other Libraries
lt_LT: Pavyzdžiai iš kitų bibliotekų

en: File
lt_LT: Byla

en: Filter your search...
lt_LT: Filtruoti paiešką...

en: Find
lt_LT: Surasti

en: Find Next
lt_LT: Surasti sekantį

en: Find Previous
lt_LT: Surasti buvusį

en: Find in Reference
lt_LT: Ieškoti nuorodoje

en: Find...
lt_LT: Ieškoti...

en: Find:
lt_LT: Ieškoti:

en: Get Board Info
lt_LT: Gauti plokštės info.

en: Getting Started
lt_LT: Darbo pradžia

en: Go to line
lt_LT: Eiti į eilutę

en: Go to line...
lt_LT: Eiti į eilutę...

en: INCOMPATIBLE
lt_LT: NESUDERINAMA

en: Include Library
lt_LT: Įtraukti biblioteką

en: Incorrect IDE installation folder
lt_LT: Neteisingas IDE diegimo aplankas

en: Install
lt_LT: Įrašyti

en: Installation completed!
lt_LT: Įrašymas baigtas!

en: Installed
lt_LT: Įrašyta

en: Installing...
lt_LT: Įrašoma...

en: Line number:
lt_LT: Eilutės numeris:

en: Lithuaninan
lt_LT: Lietuviškai

en: Message
lt_LT: Pranešimas

en: More
lt_LT: Daugiau

en: Network
lt_LT: Tinklas

en: Network ports
lt_LT: Tinklo portai

en: New
lt_LT: Naujas

en: New Tab
lt_LT: Naujas skirtukas

en: Newline
lt_LT: Nauja linija

en: Next Tab
lt_LT: Sekantis skirtukas

en: No
lt_LT: Ne

en: No really, time for some fresh air for you.
lt_LT: Na tikrai, tau laikas įkvėpti gryno oro.

en: Open
lt_LT: Atidaryti

en: Open...
lt_LT: Atidaryti...

en: Other
lt_LT: Kita

en: Page Setup
lt_LT: Puslapio parametrai

en: Password:
lt_LT: Slaptažodis:

en: Paste
lt_LT: Įklijuoti

en: Please confirm boards deletion
lt_LT: Prašome patvirtinti plokštės ištrynimą

en: Please confirm library deletion
lt_LT: Prašome patvirtinti bibliotekos ištrynimą

en: Port
lt_LT: Portas

en: Port number:
lt_LT: Porto numeris:

en: Preferences
lt_LT: Nustatymai

en: Preparing boards...
lt_LT: Ruošiamos plokštės...

en: Previous
lt_LT: Praeitas

en: Previous Tab
lt_LT: Praeitas skirtukas

en: Print
lt_LT: Spausdinti

en: Printing canceled.
lt_LT: Spausdinimas atšauktas.

en: Printing...
lt_LT: Spausdinama...

en: Problem Opening Folder
lt_LT: Problema atidarant aplanką

en: Problem Opening URL
lt_LT: Problema atidarant nuorodą

en: Processor
lt_LT: Procesorius

en: Quit
lt_LT: Išeiti

en: Recommended
lt_LT: Rekomenduojama

en: Rename
lt_LT: Pervadinti

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Save As...
lt_LT: Išsaugoti kaip...

en: Save Canceled.
lt_LT: Saugojimas Atšauktas.

en: Save changes to "{0}"?
lt_LT: Išsaugoti pasikeitimus į "{0}"?

en: Save sketch folder as...
lt_LT: Išsaugoti eskizo aplanką kaip...

en: Saving...
lt_LT: Saugojama...

en: Select All
lt_LT: Pasirinkti viską

en: Select version
lt_LT: Pasirinkti versiją

en: Send
lt_LT: Siųsti

en: Sensors
lt_LT: Sensoriai

en: Serial Monitor
lt_LT: Porto monitorius

en: Serial port {0} not found.
lt_LT: Portas {0} nerastas.

en: Serial ports
lt_LT: Sąsajos portai

en: Settings
lt_LT: Nustatyma

en: Show Sketch Folder
lt_LT: Rodyti Eskizo Aplanką

en: Sketch
lt_LT: Eskizas

en: Sketch Disappeared
lt_LT: Eskizas Išnyko

en: Sketch Does Not Exist
lt_LT: Eskizas Neegzistuoja

en: Sketch is Untitled
lt_LT: Eskizas be pavadinimo

en: Sketch too big; see http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size for tips on reducing it.
lt_LT: Eskizas per didelis; žiūrėkite http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size patarimams kaip jį sumažinti.

en: Sketchbook
lt_LT: Projektai

en: Sunshine
lt_LT: Saulės šviesa

en: Time for a Break
lt_LT: Laikas pertraukai

en: Tools
lt_LT: Įrankiai

en: Undo
lt_LT: Grąžinti

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: Upload
lt_LT: Įkelti

en: Upload canceled.
lt_LT: Įkėlimas atšauktas

en: Upload cancelled
lt_LT: Įkėlimas atšauktas

en: Uploading...
lt_LT: Ikeliama...

en: Use external editor
lt_LT: Naudoti išorinį redaktorių

en: Username:
lt_LT: Vartotojas:

en: Version {0}
lt_LT: Versija {0}

en: Visit Arduino.cc
lt_LT: Aplankyti Arduino.cc

en: Warning
lt_LT: Įspėjimas

en: {0} must be a folder
lt_LT: {0} privalo būti katalogas

en: {0}: Unknown board
lt_LT: {0}: Nežinoma plokštė

en: {0}: Unknown package
lt_LT: {0}: Nežinomas paketas
