Arduino IDE 1.5 - en to lv_LV translation catalogue (328 entries)

en:   (requires restart of Arduino)
lv_LV:   (būs nepieciešams pārstartēt Arduino)

en:  Not used: {0}
lv_LV: Neizmantots: {0}

en:  Used: {0}
lv_LV: Izmantots: {0}

en: (edit only when Arduino is not running)
lv_LV: (rediģējiet tikai tad, kad Arduino nav palaists)

en: <html> <head> <style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style> </head><b>Do you want to save changes to this sketch<BR> before closing?</b><p>If you don't save, your changes will be lost.
lv_LV: <html> <head> <style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style> </head><b>Vai vēlaties saglabāt izmaiņas šajā skicē<BR> pirms aizvēršanas?</b><p>Ja nesaglabāsiet, visas jūsu veiktās izmaiņas pazudīs.

en: A folder named "{0}" already exists. Can't open sketch.
lv_LV: Mape ar nosaukumu "{0}" jau eksistē. Nevar atvērt skici.

en: A library named {0} already exists
lv_LV: Bibliotēka ar nosaukumu {0} jau eksistē

en: A new version of Arduino is available,
    would you like to visit the Arduino download page?
lv_LV: Ir pieejama jauna Arduino versija,
    vai vēlaties apmeklēt Arduino lejupielādes lapu?

en: A newer {0} package is available
lv_LV: Jaunāka {0} pakotne ir pieejama

en: A subfolder of your sketchbook is not a valid library
lv_LV: Apakšmape tavā skiču mapē nav derīga kā bibliotēka

en: About Arduino
lv_LV: Par Arduino

en: Add .ZIP Library...
lv_LV: Pievienot .ZIP bibliotēku...

en: Add File...
lv_LV: Pievienot failu...

en: All
lv_LV: Visi

en: An error occurred while trying to fix the file encoding.
    Do not attempt to save this sketch as it may overwrite
    the old version. Use Open to re-open the sketch and try again.
lv_LV: Radās kļūda, labojot faila kodējumu.
    Nemēģiniet saglabāt šo skici, jo var tikt pārrakstīta vecā versija.
    Izmantojiet Atvērt, lai atvērtu skici pa jaunu un mēģinātu vēlreiz.

en: An unknown error occurred while trying to load
    platform-specific code for your machine.
lv_LV: Radās nezināma kļūda, mēģinot ielādēt
    platformai pielāgotu kodu jūsu datorā.

en: Archive Sketch
lv_LV: Arhivēt skici

en: Archive sketch as:
lv_LV: Arhivēt skici kā:

en: Archive sketch canceled.
lv_LV: Skices arhivēšana atcelta.

en: Archiving the sketch has been canceled because
    the sketch couldn't save properly.
lv_LV: Skices arhivēšana neizdevās, jo
    skici nevarēja korekti saglabāt.

en: Arduino ARM (32-bits) Boards
lv_LV: Arduino ARM (32-bitu) plates

en: Arduino AVR Boards
lv_LV: Arduino AVR plates

en: Arduino cannot run because it could not
    create a folder to store your settings.
lv_LV: Arduino nevar tikt palaists, jo tas nevar 
    izveidot mapi, kur saglabāt jūsu iestatījumus.

en: Arduino cannot run because it could not
    create a folder to store your sketchbook.
lv_LV: Arduino nevar tikt palaists, jo tas nevar 
    izveidot mapi, kur saglabāt jūsu skiču mapi.

en: Are you sure you want to delete "{0}"?
lv_LV: Vai tiešām vēlaties izdzēst "{0}"?

en: Are you sure you want to delete this sketch?
lv_LV: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo skici?

en: Authorization required
lv_LV: Nepieciešams autorizēties

en: Auto Format
lv_LV: Automātiskā formatēšana

en: Auto Format finished.
lv_LV: Automātiskā formatēšana pabeigta.

en: Automatic
lv_LV: Automātiski

en: Autoscroll
lv_LV: Automātiski ritināt

en: Bad error line: {0}
lv_LV: Kļūdas rinda: {0}

en: Bad file selected
lv_LV: Izvēlētais fails nav derīgs

en: Board
lv_LV: Plate

en: Board Info
lv_LV: Plates informācija

en: Board:
lv_LV: Plate:

en: Boards Manager
lv_LV: Plašu menedžeris

en: Boards Manager...
lv_LV: Plašu menedžeris...

en: Boards included in this package:
lv_LV: Šajā pakotnē iekļautās plates:

en: Both NL & CR
lv_LV: Abi - jauna rinda un kursora atgriešanās

en: Browse
lv_LV: Pārlūkot

en: Build options changed, rebuilding all
lv_LV: Būvējuma opcijas ir izmainījušās, pārbūvē visu

en: Built-in Examples
lv_LV: Iebūvētie piemēri

en: Burn Bootloader
lv_LV: Iededzināt sāknēšanas ielādētāju

en: Burning bootloader to I/O Board (this may take a minute)...
lv_LV: Iededzina sāknēšanas ielādētāju I/O platē (tas var aizņemt kādu laiku)...

en: Can't find the sketch in the specified path
lv_LV: Nevar atrast skici norādītajā adresē

en: Cancel
lv_LV: Atcelt

en: Carriage return
lv_LV: Kursora atgriešanās

en: Check for updates on startup
lv_LV: Pārbaudīt atjauninājumus palaišanas laikā

en: Close
lv_LV: Aizvērt

en: Comment/Uncomment
lv_LV: Komentēt/atkomentēt

en: Communication
lv_LV: Komunikācija

en: Compiler warnings:
lv_LV: Kompilatora brīdinājumi:

en: Compiling sketch...
lv_LV: Kompilē skici...

en: Contributed
lv_LV: Piedalījās

en: Copy
lv_LV: Kopēt

en: Copy as HTML
lv_LV: Kopēt kā HTML

en: Copy error messages
lv_LV: Kopēt kļūdu ziņojumus

en: Copy for Forum
lv_LV: Kopēt priekš foruma

en: Could not add ''{0}'' to the sketch.
lv_LV: Neizdevās pievienot "{0}" skicei.

en: Could not copy to a proper location.
lv_LV: Neizdevās pārkopēt uz pareizo atrašanās vietu.

en: Could not create the sketch folder.
lv_LV: Nevar izveidot skices mapi.

en: Could not create the sketch.
lv_LV: Neizdevās izveidot skici.

en: Could not delete "{0}".
lv_LV: Neidevās izdzēst "{0}".

en: Could not delete the existing ''{0}'' file.
lv_LV: Neizdevās izdzēst esošo "{0}" failu.

en: Could not open the URL
    {0}
lv_LV: Neizdevās atvērt URL
    {0}

en: Could not open the folder
    {0}
lv_LV: Neizdevās atvērt mapi
    {0}

en: Could not properly re-save the sketch. You may be in trouble at this point,
    and it might be time to copy and paste your code to another text editor.
lv_LV: Neizdevās korekti saglabāt skici. Jūs varat būt problēmās šobrīd,
    tādēļ būtu laiks pārkopēt kodu citā teksta redaktorā.

en: Could not re-save sketch
lv_LV: Neizdevās pa jaunam saglabāt skici.

en: Could not read default settings.
    You'll need to reinstall Arduino.
lv_LV: Nevar nolasīt noklusējuma iestatījumus.
    Jums vajadzēs pārinstalēt Arduino.

en: Could not remove old version of {0}
lv_LV: Neizdevās aizvākt {0} veco versiju

en: Could not replace {0}
lv_LV: Neizdevās aizvietot {0}

en: Couldn't archive sketch
lv_LV: Neizdevās arhivēt skici

en: Couldn't determine program size: {0}
lv_LV: Neizdevās noteikt programmas izmēru: {0}

en: Couldn't do it
lv_LV: Neizdevās to izdarīt

en: Couldn't find a Board on the selected port. Check that you have the correct port selected.  If it is correct, try pressing the board's reset button after initiating the upload.
lv_LV: Nevarēja atrast plati pie norādītā porta. Pārbaudiet vai ir izvēlēts pareizais ports. Ja tas ir pareizs, pamēģiniet nospiest plates atiestatīšanas pogu tūlīt pēc augšupielādes uzsākšanas.

en: Cut
lv_LV: Izgriezt

en: Decrease Indent
lv_LV: Samazināt atkāpi

en: Default
lv_LV: Noklusējuma

en: Delete
lv_LV: Dzēst

en: Device is not responding, check the right serial port is selected or RESET the board right before exporting
lv_LV: Ierīce nereaģē, pārbaudiet vai pareizais seriālais ports ir izvēlēts vai atiestatiet plati tieši pirms eksportēšanas

en: Discard all changes and reload sketch?
lv_LV: Atcelt visas izmaiņas un pārlādēt skici?

en: Display line numbers
lv_LV: Rādīt rindu numurus

en: Don't Save
lv_LV: Nesaglabāt

en: Done Saving.
lv_LV: Saglabāšana pabeigta.

en: Done burning bootloader.
lv_LV: Sāknēšanas ielādētājs iededzināts.

en: Done compiling
lv_LV: Kompilēšana pabeigta

en: Done compiling.
lv_LV: Kompilēšana pabeigta.

en: Done printing.
lv_LV: Drukāšana pabeigta.

en: Done uploading
lv_LV: Augšupielāde pabeigta

en: Done uploading.
lv_LV: Augšupielādēšana pabeigta.

en: Downloaded {0}kb of {1}kb.
lv_LV: Lejupielādēti {0}kb no {1}kb

en: Downloading boards definitions.
lv_LV: Lejupielādē plašu definīcijas.

en: Downloading libraries index...
lv_LV: Lejupielādē bibliotēkas saturu...

en: Downloading library: {0}
lv_LV: Lejupielādē bibliotēku: {0}

en: Downloading platforms index...
lv_LV: Lejupielādē platformu indeksu...

en: Downloading tools ({0}/{1}).
lv_LV: Lejupielādē rīkus ({0}/{1}).

en: Edit
lv_LV: Rediģēt

en: Editor font size:
lv_LV: Redaktora fonta izmērs:

en: Editor language:
lv_LV: Redaktora valoda:

en: Enable Code Folding
lv_LV: Ieslēgt koda sakļaušanu

en: Environment
lv_LV: Vide

en: Error
lv_LV: Kļūda

en: Error adding file
lv_LV: Kļūda pievienojot failu

en: Error compiling for board {0}.
lv_LV: Kļūda, kompilējot platei {0}.

en: Error compiling.
lv_LV: Neizdevās nokompilēt.

en: Error downloading {0}
lv_LV: Kļūda, lejupielādējot {0}

en: Error getting the Arduino data folder.
lv_LV: Radās kļūda, iegūstot Arduino datu mapi.

en: Error inside Serial.{0}()
lv_LV: Kļūda iekš Serial.{0}()

en: Error loading {0}
lv_LV: Kļūda, lādējot {0}

en: Error opening serial port ''{0}''.
lv_LV: Kļūda, atverot seriālo portu "{0}".

en: Error reading preferences
lv_LV: Kļūda, nolasot iestatījumus

en: Error reading the preferences file. Please delete (or move)
    {0} and restart Arduino.
lv_LV: Kļūda, nolasot iestatījumu failu. Lūdzu, izdzēsiet (vai pārvietojiet)
    {0} un pārstartējiet Arduino.

en: Error touching serial port ''{0}''.
lv_LV: Radās kļūda seriālā porta "{0}" piekļuvei.

en: Error while burning bootloader.
lv_LV: Neizdevāš iededzināt sāknēšanas ielādētāju.

en: Error while printing.
lv_LV: Drukājot, radās kļūda.

en: Error while uploading
lv_LV: Kļūda augšupielādējot

en: Error while verifying
lv_LV: Kļūda pārbaudot

en: Error while verifying/uploading
lv_LV: Kļūda pārbaudot/augšupielādējot

en: Examples
lv_LV: Piemēri

en: Examples for any board
lv_LV: Piemēri jebkurai platei

en: Examples for {0}
lv_LV: Piemēri priekš {0}

en: Examples from Custom Libraries
lv_LV: Piemēri no pielāgotajām bibliotēkām

en: Examples from Other Libraries
lv_LV: Piemēri no citām bibliotēkām

en: File
lv_LV: Fails

en: Find
lv_LV: Meklēt

en: Find Next
lv_LV: Meklēt nākamo

en: Find Previous
lv_LV: Meklēt iepriekšējo

en: Find in Reference
lv_LV: Meklēt atsaucē

en: Find...
lv_LV: Meklēt...

en: Find:
lv_LV: Meklēt:

en: Fix Encoding & Reload
lv_LV: Salabot kodējumu un pārlādēt

en: For information on installing libraries, see: http://www.arduino.cc/en/Guide/Libraries
lv_LV: Lai uzzinātu par bibliotēku instalēšanu, apskatiet: http://www.arduino.cc/en/Guide/Libraries

en: Frequently Asked Questions
lv_LV: Bieži uzdotie jautājumi

en: Get Board Info
lv_LV: Iegūt plates informāciju

en: Getting Started
lv_LV: Pirmie soļi

en: Go to line
lv_LV: Iet uz rindu

en: Go to line...
lv_LV: Iet uz rindu...

en: Help
lv_LV: Palīdzība

en: How about saving the sketch first 
    before trying to rename it?
lv_LV: Kā būtu ar skices saglabāšanu
    pirms tās pārsaukšanas?

en: How very Borges of you
lv_LV: Cik ļoti Borhess no jums

en: INCOMPATIBLE
lv_LV: NESADERĪGS

en: Ignore Case
lv_LV: Ignorēt reģistrjūtību

en: Ignoring sketch with bad name
lv_LV: Ignorē skici ar nekorektu nosaukumu

en: Include Library
lv_LV: Iekļaut bibliotēku

en: Increase Indent
lv_LV: Palielināt atkāpi

en: Initializing packages...
lv_LV: Inicializē pakotnes...

en: Install
lv_LV: Instalēt

en: Installation completed!
lv_LV: Instalēšana pabeigta!

en: Installed
lv_LV: Instalēts

en: Installing boards...
lv_LV: Instalē plates...

en: Installing tools ({0}/{1})...
lv_LV: Instalē rīkus ({0}/{1})...

en: Installing...
lv_LV: Instalē...

en: Latvian
lv_LV: Latviešu

en: Line number:
lv_LV: Rindas numurs:

en: Loading configuration...
lv_LV: Ielādē konfigurāciju...

en: Low memory available, stability problems may occur.
lv_LV: Atlicis maz atmiņas, var rasties stabilitātes problēmas.

en: Manage Libraries...
lv_LV: Pārvaldīt bibliotēkas...

en: Message
lv_LV: Ziņojums

en: Mode not supported
lv_LV: Režīms nav atblastīts

en: More
lv_LV: Vairāk

en: More preferences can be edited directly in the file
lv_LV: Vairāk iestatījumus var izmainīt tieši failā

en: Moving
lv_LV: Pārvieto

en: Must specify exactly one sketch file
lv_LV: Jānorāda precīzi viens skices fails

en: Name for new file:
lv_LV: Jaunā faila nosaukums:

en: Network ports
lv_LV: Tīkla porti

en: New
lv_LV: Jauns

en: New Tab
lv_LV: Jauna cilne

en: Newline
lv_LV: Jauna rinda

en: Next Tab
lv_LV: Nākamā cilne

en: No
lv_LV: Nē

en: No changes necessary for Auto Format.
lv_LV: Izmaiņas nav nepieciešamas priekš automātiskās formatēšanas.

en: No files were added to the sketch.
lv_LV: Neviens fails netika pievienots skicei.

en: No launcher available
lv_LV: Neviens palaidējs nav pieejams

en: No line ending
lv_LV: Bez rindu beigām

en: No really, time for some fresh air for you.
lv_LV: Nē, patiešām, laiks ieelpot svaigu gaisu!

en: No reference available for "{0}"
lv_LV: Nevar atrast atsauci priekš "{0}"

en: None
lv_LV: Neviens

en: OK
lv_LV: Labi

en: One file added to the sketch.
lv_LV: Viens fails tika pievienots skicei.

en: Open
lv_LV: Atvērt

en: Open Recent
lv_LV: Atvērt neseno

en: Open URL
lv_LV: Atvērt URL

en: Open an Arduino sketch...
lv_LV: Atvērt Arduino skici...

en: Open...
lv_LV: Atvērt...

en: Page Setup
lv_LV: Lapas iestatījumi

en: Password:
lv_LV: Parole:

en: Paste
lv_LV: Ielīmēt

en: Please import the SPI library from the Sketch > Import Library menu.
lv_LV: Lūdzu, importējiet SPI bibliotēku no Skice > Importēt bibliotēku izvēlnes.

en: Port
lv_LV: Ports

en: Port number:
lv_LV: Porta numurs:

en: Preferences
lv_LV: Iestatījumi

en: Preparing boards...
lv_LV: Sagatavo plates...

en: Previous
lv_LV: Iepriekšējais

en: Previous Tab
lv_LV: Iepriekšējā cilne

en: Print
lv_LV: Drukāt

en: Printing canceled.
lv_LV: Drukāšana atcelta.

en: Printing...
lv_LV: Drukā...

en: Problem Opening Folder
lv_LV: Problēma, atverot mapi

en: Problem Opening URL
lv_LV: Problēma, atverot URL

en: Problem Setting the Platform
lv_LV: Radās kļūda iestatot platformu.

en: Problem getting data folder
lv_LV: Radās problēma, iegūstot datu mapi

en: Problem uploading to board.  See http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#upload for suggestions.
lv_LV: Neizdevās augšupielādēt platē. Apmeklējiet http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#upload ieteikumiem.

en: Problem with rename
lv_LV: Problēma ar pārsaukšanu

en: Processor
lv_LV: Procesors

en: Programmer
lv_LV: Programmators

en: Quit
lv_LV: Iziet

en: Recommended
lv_LV: Ieteicams

en: Redo
lv_LV: Atkārtot

en: Reference
lv_LV: Atsauce

en: Remove
lv_LV: Aizvākt

en: Removing...
lv_LV: Aizvāc...

en: Rename
lv_LV: Pārsaukt

en: Replace
lv_LV: Aizvietot

en: Replace & Find
lv_LV: Aizvietot un atrast

en: Replace All
lv_LV: Aizvietot visus

en: Replace the existing version of {0}?
lv_LV: Aizstāt esošo {0} versiju?

en: Replace with:
lv_LV: Aizvietot ar:

en: Save
lv_LV: Saglabāt

en: Save As...
lv_LV: Saglabāt kā...

en: Save Canceled.
lv_LV: Saglabāšana atcelta.

en: Save changes to "{0}"?
lv_LV: Vai saglabāt izmaiņas failā "{0}"?

en: Save sketch folder as...
lv_LV: Saglabāt skices mapi kā...

en: Save when verifying or uploading
lv_LV: Saglabāt, kad pārbauda vai augšupielādē

en: Saving...
lv_LV: Saglabā...

en: Search all Sketch Tabs
lv_LV: Meklēt visās skices cilnēs

en: Select (or create new) folder for sketches...
lv_LV: Izvēlieties (vai izveidojiet jaunu) mapi skicēm...

en: Select All
lv_LV: Iezīmēt visu

en: Select a zip file or a folder containing the library you'd like to add
lv_LV: Izvēlieties zip failu vai mapi, kas satur bibliotēku, ko vēlaties pievienot

en: Select an image or other data file to copy to your sketch
lv_LV: Izvēlieties attēlu vai citu datu failu, ko kopēt jūsu skicē

en: Select new sketchbook location
lv_LV: Izvēlieties jaunu skiču burtnīcas atrašanās vietu

en: Select version
lv_LV: Izvēlēties versiju

en: Send
lv_LV: Sūtīt

en: Serial Monitor
lv_LV: Seriālā porta monitors

en: Serial port ''{0}'' not found. Did you select the right one from the Tools > Serial Port menu?
lv_LV: Seriālais ports "{0}" netika atrasts. Vai jūs izvēlējāties pareizo no Rīki > Seriālais ports izvēlnes?

en: Serial ports
lv_LV: Seriālie porti

en: Settings
lv_LV: Iestatījumi

en: Settings issues
lv_LV: Iestatījumu problēmas

en: Show Sketch Folder
lv_LV: Parādīt skiču mapi

en: Show verbose output during:
lv_LV: Rādīt detalizētāku izvadi, kad:

en: Sketch
lv_LV: Skice

en: Sketch Disappeared
lv_LV: Skice pazuda

en: Sketch Does Not Exist
lv_LV: Skice nepastāv

en: Sketch is Read-Only
lv_LV: Skice ir tikai-lasāma

en: Sketch is Untitled
lv_LV: Skice ir nenosaukta

en: Sketch is read-only
lv_LV: Skice ir tikai-lasāma

en: Sketch too big; see http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size for tips on reducing it.
lv_LV: Skice ir pārāk liela; apmeklējiet http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size padomiem, kā to samazināt.

en: Sketch uses {0} bytes ({2}%%) of program storage space. Maximum is {1} bytes.
lv_LV: Skice izmanto {0} baitus ({2}%%) no programmas glabātuves vietas. Maksimums ir {1} baiti.

en: Sketchbook
lv_LV: Skiču burtnīca

en: Sketchbook folder disappeared
lv_LV: Skiču burtnīcas mape ir pazudusi

en: Sketchbook location:
lv_LV: Skiču burtnīcas atrašanās vieta:

en: Some files are marked "read-only", so you'll
    need to re-save the sketch in another location,
    and try again.
lv_LV: Daži faili ir atzīmēi kā "tikai-lasīt", tādēļ jums
    var vajadzēt saglabāt skici jaunā vietā un 
    mēģināt vēlreiz.

en: Some files are marked "read-only", so you'll
    need to re-save this sketch to another location.
lv_LV: Daži faili ir atzīmēti kā "tikai-lasāmi", tādēļ jums
    vajadzēs saglabāt šo skici citā vietā.

en: Starting...
lv_LV: Startē...

en: Sunshine
lv_LV: Saules gaisma

en: System Default
lv_LV: Sistēmas noklusējuma

en: The 'BYTE' keyword is no longer supported.
lv_LV: 'BYTE' atslēgasvārds vairs netiek atbalstīts.

en: The Client class has been renamed EthernetClient.
lv_LV: Klienta klase ir pārsaukta par EthernetClient.

en: The Server class has been renamed EthernetServer.
lv_LV: Servera klase ir pārsaukta par EthernetServer.

en: The Udp class has been renamed EthernetUdp.
lv_LV: Udp klase ir pārsaukta par EthernetUdp.

en: The file "{0}" needs to be inside
    a sketch folder named "{1}".
    Create this folder, move the file, and continue?
lv_LV: Failam "{0}" jābūt iekš
    skiču mapes ar nosaukumu "{1}".
    Izveidot šo mapi, pārvietot failu un turpināt?

en: The library "{0}" cannot be used.
    Library names must contain only basic letters and numbers.
    (ASCII only and no spaces, and it cannot start with a number)
lv_LV: "{0}" bibliotēka nevar tikt izmantota.
    Bibliotēku nosaukumiem jāsatur tikai parastos burtus un ciparus.
    (Tikai ASCII, bez atstarpēm, un tas nedrīkst sākties ar ciparu)

en: The name cannot start with a period.
lv_LV: Nosaukums nedrīkst sākties ar punktu.

en: The selected sketch no longer exists.
    You may need to restart Arduino to update
    the sketchbook menu.
lv_LV: Izvēlētā skice vairs nepastāv.
    Jums var būt nepieciešams pārstartēt Arduino,
    lai atjauninātu skiču burtnīcas izvēlni.

en: The sketch "{0}" cannot be used.
    Sketch names must contain only basic letters and numbers
    (ASCII-only with no spaces, and it cannot start with a number).
    To get rid of this message, remove the sketch from
    {1}
lv_LV: Skice "{0}" nevar tikt izmantota.
    Skiču nosaukumiem jāsatur tikai parastos burtus un ciparus.
    (Tikai ASCII, bez atstarpēm, un tas nedrīkst sākties ar ciparu).
    Lai atbrīvotos no šī ziņojuma, aizvāciet skici no
    {1}

en: The sketch folder has disappeared.
     Will attempt to re-save in the same location,
    but anything besides the code will be lost.
lv_LV: Skices mape ir pazudusi.
    Tiks mēģināts saglabāt tajā pašā vietā,
    bet viss, izņemot kodu, zudīs.

en: The sketchbook folder no longer exists.
    Arduino will switch to the default sketchbook
    location, and create a new sketchbook folder if
    necessary. Arduino will then stop talking about
    himself in the third person.
lv_LV: Skiču burtnīcas mape vairs neeksistē.
    Arduino pārslēgsies uz noklusējuma skiču burtnīcas
    atrašanās vietu un izveidos jaunu skiču burtnīcas mapi,
    ja nepieciešams. Tad Arduino pārstās runāt par sevi
    trešajā personā.

en: Time for a Break
lv_LV: Laiks atpūtai

en: Tools
lv_LV: Rīki

en: Topic
lv_LV: Tēma

en: Troubleshooting
lv_LV: Traucējummeklēšana

en: Type
lv_LV: Veids

en: Unable to open serial monitor
lv_LV: Neizdevās atvērt seriālo monitoru

en: Undo
lv_LV: Atsaukt

en: Unspecified platform, no launcher available.
    To enable opening URLs or folders, add a 
    "launcher=/path/to/app" line to preferences.txt
lv_LV: Nekonkrēta platforma, palaidējs nav pieejams.
    Lai ieslēgtu URL vai mapju atvēršanu, pievienojiet
    "launcher=/ceļš/līdz/programmai" rindu failā preferences.txt

en: Update
lv_LV: Atjaunināt

en: Update sketch files to new extension on save (.pde -> .ino)
lv_LV: Veicot saglabāšanu, atjaunināt skiču failus uz jauno paplašinājumu (.pde -> .ino)

en: Updating list of installed libraries
lv_LV: Atjaunina instalēto bibliotēku sarakstu

en: Upload
lv_LV: Augšupielādēt

en: Upload Using Programmer
lv_LV: Augšupielādēt, izmantojot programmatoru

en: Upload canceled.
lv_LV: Augšupielādēšana atcelta.

en: Upload cancelled
lv_LV: Augšupielāde atcelta

en: Uploading to I/O Board...
lv_LV: Augšupielādē I/O platē...

en: Uploading...
lv_LV: Augšupielādē...

en: Use Selection For Find
lv_LV: Izmantot iezīmēto vietu meklēšanai

en: Use external editor
lv_LV: Izmantot ārējo redaktoru

en: Verify
lv_LV: Pārbaudīt

en: Verify code after upload
lv_LV: Pārbaudīt kodu pēc augšupielādes

en: Verify/Compile
lv_LV: Pārbaudīt/kompilēt

en: Verifying and uploading...
lv_LV: Pārbauda un augšupielādē

en: Verifying archive integrity...
lv_LV: Pārbauda arhīva integritāti...

en: Verifying...
lv_LV: Pārbauda...

en: Version <b>{0}</b>
lv_LV: Versija <b>{0}</b>

en: Version unknown
lv_LV: Nezināma versija

en: Version {0}
lv_LV: Versija {0}

en: Visit Arduino.cc
lv_LV: Apmeklēt Arduino.cc

en: Warning
lv_LV: Brīdinājums

en: Wire.receive() has been renamed Wire.read().
lv_LV: Wire.receive() ir ticis pārsaukts par Wire.read().

en: Wire.send() has been renamed Wire.write().
lv_LV: Wire.send() ir ticis pārsaukts par Wire.write().

en: Wrap Around
lv_LV: Apliekt

en: Wrong microcontroller found.  Did you select the right board from the Tools > Board menu?
lv_LV: Atrasts cits mikrokontrolieris. Vai izvēlējāties pareizo plati no Rīki > Plate izvēlnes?

en: Yes
lv_LV: Jā

en: You cannot save the sketch into a folder
    inside itself. This would go on forever.
lv_LV: Jūs nevarat saglabāt skici pašas
    mapē. Tas turpinātos bezgalīgi.

en: You forgot your sketchbook
lv_LV: Jūs aizmirsāt skiču burtnīcu

en: You've reached the limit for auto naming of new sketches
    for the day. How about going for a walk instead?
lv_LV: Jūs sasniedzāt šodienas limitu jaunu skiču automātiskajai
    nosaukšanai. Kā būtu ar kādu pastaigu tā vietā?

en: ZIP files or folders
lv_LV: ZIP faili vai mapes

en: Zip doesn't contain a library
lv_LV: Zip fails nesatur bibliotēku

en: ".{0}" is not a valid extension.
lv_LV: ".{0}" nav derīgs paplašinājums.

en: 
    As of Arduino 0019, the Ethernet library depends on the SPI library.
    You appear to be using it or another library that depends on the SPI library.
lv_LV: 
    Kopš Arduino 0019 Ethernet bibliotēka ir atkarīga no SPI bibliotēkas.
    Izskatās, ka jūs izmantojat to vai citu bibliotēku, kas ir atkarīga no SPI bibliotēkas.

en: 
    As of Arduino 1.0, the 'BYTE' keyword is no longer supported.
    Please use Serial.write() instead.
lv_LV: 
    Kopš Arduino 1.0 'BYTE' atslēgasvārds vairs nav atbalstīts.
    Lūdzu, izmantojiet Serial.write() tā vietā.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Client class in the Ethernet library has been renamed to EthernetClient.
lv_LV: 
    Kopš Arduino 1.0 Klienta klase ir pārsaukta par EthernetClient.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Server class in the Ethernet library has been renamed to EthernetServer.
lv_LV: 
    Kopš Arduino 1.0 Servera klase Ethernet bibliotēkā ir tikusi pārsaukta par EthernetServer.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Udp class in the Ethernet library has been renamed to EthernetUdp.
lv_LV: 
    Kopš Arduino 1.0 Udp klase Ethernet bibliotēkā ir tikusi pārsaukta par EthernetUdp.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Wire.receive() function was renamed to Wire.read() for consistency with other libraries.
lv_LV: 
    Kopš Arduino 1.0 Wire.receive() funkcija ir tikusi pārsaukta par Wire.read(), lai saglabātu saskaņu ar pārējām bibliotēkām.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Wire.send() function was renamed to Wire.write() for consistency with other libraries.
lv_LV: 
    Kopš Arduino 1.0 Wire.send() funkcija ir tikusi pārsaukta par Wire.write(), lai saglabātu saskaņu ar pārējām bibliotēkām.

en: baud
lv_LV: bodi

en: compilation
lv_LV: kompilē

en: connected!
lv_LV: pievienots!

en: ignoring invalid font size {0}
lv_LV: ignorē nederīgu fontu izmēru {0}

en: name is null
lv_LV: vārds ir tukšs

en: serialMenu is null
lv_LV: serialMenu ir tukšs

en: the selected serial port {0} does not exist or your board is not connected
lv_LV: izvēlētais seriālais ports {0} neeksistē, vai arī jūsu plate nav pievienota

en: unknown option: {0}
lv_LV: nezināma opcija: {0}

en: upload
lv_LV: augšupielādē

en: version <b>{0}</b>
lv_LV: versija <b>{0}</b>

en: {0} files added to the sketch.
lv_LV: {0} faili tika pievienoti skicei.

en: {0} libraries
lv_LV: {0} bibliotēkas

en: {0} returned {1}
lv_LV: {0} atgrieza {1}
