Arduino IDE 1.5 - en to uk translation catalogue (600 entries)

en:   (requires restart of Arduino)
uk:   (вимагає перезавантаження Arduino)

en:  Not used: {0}
uk:  Не використовується: {0}

en:  Used: {0}
uk:  Використано: {0}

en: 'Keyboard' not found. Does your sketch include the line '#include <Keyboard.h>'?
uk: 'Keyboard' не знайдено. Чи містить ваш скетч рядок '#include <Keyboard.h>'?

en: 'Mouse' not found. Does your sketch include the line '#include <Mouse.h>'?
uk: 'Mouse' не знайдено. Чи містить ваш скетч рядок '#include <Mouse.h>'?

en: 'arch' folder is no longer supported! See http://goo.gl/gfFJzU for more information
uk: Тека 'arch' більше не підтримується! Докладніше дивіться http://goo.gl/gfFJzU

en: (edit only when Arduino is not running)
uk: (редагуйте тільки якщо Arduino не запущено)

en: (legacy)
uk: (застаріле)

en: --curdir no longer supported
uk: --curdir більше не підтримується

en: --verbose, --verbose-upload and --verbose-build can only be used together with --verify or --upload
uk: --verbose, --verbose-upload та --verbose-build можуть використовуватися лише з --verify або --upload

en: <html> <head> <style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style> </head><b>Do you want to save changes to this sketch<BR> before closing?</b><p>If you don't save, your changes will be lost.
uk: <html> <head> <style type="text/css">b { font: 13pt "Lucida Grande" }p { font: 11pt "Lucida Grande"; margin-top: 8px }</style> </head><b>Ви хочете зберегти зміни в цьому скетчі<BR> перед закриттям? </b><p>Якщо ви не збережете, всі зміни будуть втрачені.

en: A folder named "{0}" already exists. Can't open sketch.
uk: Тека з іменем «{0}» вже існує. Неможливо відкрити скетч.

en: A library named {0} already exists
uk: Бібліотека з назвою {0} вже існує

en: A new version of Arduino is available,
    would you like to visit the Arduino download page?
uk: Доступна нова версія Arduino,
    Хочете перейти на сторінку завантаження?

en: A newer {0} package is available
uk: Доступний новіший пакет {0}

en: A subfolder of your sketchbook is not a valid library
uk: Підтека вашої теки скетчів не є працездатною бібліотекою

en: About Arduino
uk: Про Arduino

en: Acoli
uk: Ачолі

en: Add .ZIP Library...
uk: Додати .ZIP-бібліотеку…

en: Add File...
uk: Додати файл…

en: Additional Boards Manager URLs
uk: URL Менеджерів додаткових плат

en: Additional Boards Manager URLs:
uk: URL Менеджерів додаткових плат:

en: Afrikaans
uk: Афрікаанс

en: Aggressively cache compiled core
uk: Агресивне кешування відкомпільованого ядра

en: Albanian
uk: Албанська

en: All
uk: Всі

en: An error occurred while trying to fix the file encoding.
    Do not attempt to save this sketch as it may overwrite
    the old version. Use Open to re-open the sketch and try again.
uk: Виникла помилка при спробі виправити кодування.
    Не намагайтеся зберегти цей скетч, оскільки він може
    перезаписати стару версію. Використовуйте «Відкрити», щоб
    відкрити скетч знову.

en: An error occurred while updating libraries index!
uk: Сталася помилка при відновленні індексу бібліотек!

en: An error occurred while uploading the sketch
uk: Сталася помилка при вивантаженні скетча

en: An error occurred while verifying the sketch
uk: Сталася помилка при перевірці скетча

en: An error occurred while verifying/uploading the sketch
uk: Сталася помилка при перевірці/вивантаженні скетча

en: An unknown error occurred while trying to load
    platform-specific code for your machine.
uk: Виникла невідома помилка при спробі
    завантажити код, специфічний для вашої платформи.

en: Arabic
uk: арабська

en: Aragonese
uk: арагонська

en: Archive Sketch
uk: Архівувати скетч

en: Archive sketch as:
uk: Архівувати скетч як:

en: Archive sketch canceled.
uk: Архівування скетчу скасовано

en: Archiving built core (caching) in: {0}
uk: Архівування відкомпільованого ядра (кешування) в: {0}

en: Archiving the sketch has been canceled because
    the sketch couldn't save properly.
uk: Архівування скетчу було перервано,
    оскільки скетч некоректно зберігся.

en: Arduino ARM (32-bits) Boards
uk: Плати Arduino ARM (32-бітні)

en: Arduino AVR Boards
uk: Плати Arduino AVR

en: Arduino can only open its own sketches
    and other files ending in .ino or .pde
uk: Arduino може відкривати лише власні скетчі
    та інші файли з розширенням .ino або .pde

en: Arduino cannot run because it could not
    create a folder to store your settings.
uk: Arduino не може запуститися, бо не вдається
    створити теку для зберігання ваших налаштувань.

en: Arduino cannot run because it could not
    create a folder to store your sketchbook.
uk: Arduino не може запуститися, бо не вдається
    створити теку для зберігання ваших скетчів.

en: Are you sure you want to delete "{0}"?
uk: Ви дійсно хочете видалити «{0}»?

en: Are you sure you want to delete this sketch?
uk: Ви дійсно хочете видалити цей скетч?

en: Argument required for --board
uk: Для --board потрібен аргумент

en: Argument required for --port
uk: Для --port потрібен аргумент

en: Argument required for --pref
uk: Для --pref потрібен аргумент

en: Argument required for --preferences-file
uk: Для --preferences-file потрібен аргумент

en: Argument required for {0}
uk: Для {0} потрібен аргумент

en: Armenian
uk: вірменська

en: Asturian
uk: австрійська

en: Authorization required
uk: Потрібна авторизація

en: Auto Format
uk: Автоформатування

en: Auto Format finished.
uk: Автоформатування завершено.

en: Auto-detect proxy settings
uk: Автоматично знайти налаштування проксі

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic proxy configuration URL:
uk: URL автоматичної конфігурації проксі:

en: Autoscroll
uk: Автопрокручування

en: Bad error line: {0}
uk: Рядок з помилкою: {0}

en: Bad file selected
uk: Вибрано неправильний файл

en: Basque
uk: баскійська

en: Belarusian
uk: білоруська

en: Board
uk: Плата

en: Board Info
uk: Інформація про плату

en: Board at {0} is not available
uk: Плата на {0} недоступна

en: Board {0} (platform {1}, package {2}) is unknown
uk: Невідома плата {0} (платформа {1}, пакет {2})

en: Board {0}:{1}:{2} doesn''t define a ''build.board'' preference. Auto-set to: {3}
uk: Для плати {0}:{1}:{2} не визначено налаштування «build.board». Авто-значення: {3}

en: Board:
uk: Плата:

en: Boards Manager
uk: Менеджер плат

en: Boards Manager...
uk: Менеджер плат...

en: Boards included in this package:
uk: Плати, включені до цього пакету:

en: Bootloader file specified but missing: {0}
uk: Файл завантажувача зазначено, але не знайдено: {0}

en: Bosnian
uk: боснійська

en: Both NL & CR
uk: NL і CR разом

en: Browse
uk: Обрати

en: Build options changed, rebuilding all
uk: Змінилися налаштування збирання, все має бути перезібрано

en: Built-in Examples
uk: Вбудовані Приклади

en: Bulgarian
uk: болгарська

en: Burmese (Myanmar)
uk: бірманська (м’янманська)

en: Burn Bootloader
uk: Записати завантажувач

en: Burning bootloader to I/O Board (this may take a minute)...
uk: Запис завантажувача у плату введення/виведення (хвилиночку)…

en: CRC doesn't match, file is corrupted. It may be a temporary problem, please retry later.
uk: CRC не співпадає, файл пошкоджено. Можливо, це тимчасова проблема, повторіть пізніше.

en: Can only pass one of: {0}
uk: Можна передати лише один з: {0}

en: Can't enable external editor
uk: Не можу використати зовнішній редактор

en: Can't find the sketch in the specified path
uk: Не можу знайти скетч за цим шляхом

en: Canadian French
uk: канадська французька

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot specify any sketch files
uk: Не можу визначити жодного скетч-файлу

en: Carriage return
uk: Повернення каретки (CR)

en: Catalan
uk: каталонська

en: Check for updates on startup
uk: Перевіряти оновлення при запуску

en: Chinese (China)
uk: китайська (Китай)

en: Chinese (Taiwan)
uk: китайська (Тайвань)

en: Chinese (Taiwan) (Big5)
uk: китайська (Тайвань) (Big5)

en: Clear output
uk: Очистити вивід

en: Click for a list of unofficial boards support URLs
uk: Натисніть для списку URL підтримки неофіційних плат

en: Close
uk: Закрити

en: Comment/Uncomment
uk: Коментувати/розкоментувати

en: Communication
uk: Зв'язок

en: Compiler warnings:
uk: Попередження компілятора:

en: Compiling sketch...
uk: Компілювання скетчу...

en: Contributed
uk: Поширені

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy as HTML
uk: Копіювати як HTML

en: Copy error messages
uk: Копіювати повідомлення про помилки

en: Copy for Forum
uk: Копіювати для форуму

en: Could not add ''{0}'' to the sketch.
uk: Неможливо додати «{0}» до скетчу.

en: Could not copy to a proper location.
uk: Неможливо скопіювати в потрібне місце.

en: Could not create directory "{0}"
uk: Неможливо створити теку «{0}»

en: Could not create the sketch folder.
uk: Неможливо створити теку скетчу.

en: Could not create the sketch.
uk: Неможливо створити скетч.

en: Could not delete "{0}".
uk: Неможливо видалити «{0}».

en: Could not delete the existing ''{0}'' file.
uk: Не вдається видалити наявний файл «{0}».

en: Could not find boards.txt in {0}. Is it pre-1.5?
uk: Не можу знайти boards.txt в {0}. Це пре-1.5?

en: Could not find tool {0}
uk: Не можу знайти інструмент {0}

en: Could not find tool {0} from package {1}
uk: Не можу знайти інструмент {0} з пакету {1}

en: Could not open the URL
    {0}
uk: Не вдалося відкрити посилання
    {0}

en: Could not open the folder
    {0}
uk: Не вдалося відкрити теку
    {0}

en: Could not properly re-save the sketch. You may be in trouble at this point,
    and it might be time to copy and paste your code to another text editor.
uk: Не вдалося перезберегти скетч. Можливо вам знадобиться
    скопіювати і вставити ваш код в інший текстовий редактор.

en: Could not re-save sketch
uk: Не вдалося перезберегти скетч

en: Could not read color theme settings.
    You'll need to reinstall Arduino.
uk: Не вдалося прочитати налаштування теми кольорів.
    Необхідно перевстановити Arduino.

en: Could not read default settings.
    You'll need to reinstall Arduino.
uk: Не вдалося прочитати налаштування за умовчанням.
    Необхідно перевстановити Arduino.

en: Could not remove old version of {0}
uk: Не вдалося видалити стару версію {0}

en: Could not replace {0}
uk: Не вдалося замінити {0}

en: Could not write preferences file: {0}
uk: Неможливо записати файл налаштувань: {0}

en: Couldn't archive sketch
uk: Не вдалося заархівувати скетч

en: Couldn't determine program size: {0}
uk: Не вдалося визначити розмір програми: {0}

en: Couldn't do it
uk: Не можу зробити це

en: Couldn't find a Board on the selected port. Check that you have the correct port selected.  If it is correct, try pressing the board's reset button after initiating the upload.
uk: Не вдалося знайти плату на обраному порті. Перевірте, чи обрано правильний порт. Якщо так — спробуйте скинути плату кнопкою reset після початку вивантаження.

en: Croatian
uk: хорватська

en: Cut
uk: Вирізати

en: Czech (Czech Republic)
uk: Чеська (Чеська Республіка)

en: Danish (Denmark)
uk: Датська (Данія)

en: Data Processing
uk: Обробка даних

en: Data Storage
uk: Носії інформації

en: Decrease Font Size
uk: Зменшити розмір шрифту

en: Decrease Indent
uk: Зменшити відступ

en: Default
uk: За умовчанням

en: Default theme
uk: Тема за замовчуванням

en: Delete
uk: Видалити

en: Device Control
uk: Керування пристроями

en: Device is not responding, check the right serial port is selected or RESET the board right before exporting
uk: Пристрій не відповідає. Перевірте, чи правильно обрано послідовний порт, або перезавантажте плату просто перед експортом

en: Discard all changes and reload sketch?
uk: Скасувати зміни і перезавантажити скетч?

en: Display
uk: Дисплеї

en: Display line numbers
uk: Показувати нумерацію рядків

en: Do you want to remove {0}?
    If you do so you won't be able to use {0} any more.
uk: Бажаете видалити {0}?
    Якщо так, ви не зможете більше використовувати {0}.

en: Don't Save
uk: Не зберігати

en: Done Saving.
uk: Збереження виконано.

en: Done burning bootloader.
uk: Запис завантажувача виконано.

en: Done compiling
uk: Компілювання виконано

en: Done compiling.
uk: Компілювання виконано.

en: Done printing.
uk: Друк виконано.

en: Done uploading
uk: Вивантаження виконано

en: Done uploading.
uk: Вивантаження виконано.

en: Downloaded {0}kb of {1}kb.
uk: Завантажено {0}кб з {1}кб.

en: Downloading boards definitions.
uk: Завантаження визначень плат.

en: Downloading libraries index...
uk: Завантаження індексів бібліотек...

en: Downloading library: {0}
uk: Завантаження бібліотеки: {0}

en: Downloading platforms index...
uk: Завантаження індексів платформ...

en: Downloading tools ({0}/{1}).
uk: Завантаження інструментів ({0}/{1}).

en: Dutch
uk: голландська

en: Dutch (Netherlands)
uk: нідерландська (Нідерланди)

en: Edison Help
uk: Допомога від Edison

en: Edit
uk: Правка

en: Editor font size:
uk: Розмір шрифту редактора:

en: Editor language:
uk: Мова інтерфейсу:

en: Enable Code Folding
uk: Увімкнути згортання тексту

en: English
uk: англійська

en: English (United Kingdom)
uk: англійська (Велика Британія)

en: Enter a comma separated list of urls
uk: Введіть розділений комами список URL

en: Enter additional URLs, one for each row
uk: Введіть додаткові URL, по одному у кожний рядок

en: Environment
uk: Середовище

en: Error
uk: Помилка

en: Error adding file
uk: Помилка додавання файлу

en: Error compiling for board {0}.
uk: Помилка компіляції для плати {0}.

en: Error compiling.
uk: Помилка при компіляції.

en: Error downloading {0}
uk: Помилка завантаження {0}

en: Error getting the Arduino data folder.
uk: Проблема при зверненні до теки з даними Arduino.

en: Error inside Serial.{0}()
uk: Помилка в Serial.{0}()

en: Error loading theme {0}: {1}
uk: Помилка завантаження теми {0}: {1}

en: Error loading {0}
uk: Помилка завантаження {0}

en: Error opening serial port ''{0}''.
uk: Помилка при відкриванні послідовного порту «{0}».

en: Error opening serial port ''{0}''. Try consulting the documentation at http://playground.arduino.cc/Linux/All#Permission
uk: Помилка відкривання послідовного порту «{0}». Спробуйте знайти відповідь у документації http://playground.arduino.cc/Linux/All#Permission

en: Error parsing libraries index: {0}
    Try to open the Library Manager to update the libraries index.
uk: Помилка аналізу індексу бібліотеки: {0}
    Спробуйте застосувати Менеджер бібліотек для оновлення індексу.

en: Error reading libraries index: {0}
uk: Помилка при зчитуванні індексу бібліотеки {0}

en: Error reading package indexes folder: {0}
    (maybe a permission problem?)
uk: Помилка при зчитуванні теки індексів пакунку: {0}
    (можливо, відсутні дозволи?)

en: Error reading preferences
uk: Помилка читання налаштувань

en: Error reading the preferences file. Please delete (or move)
    {0} and restart Arduino.
uk: Помилка читання файлу налаштувань. Будь ласка, вилучіть
    (або перемістіть) {0} і перезавантажте Arduino.

en: Error running post install script
uk: Помилка виконання післяінсталяційного скрипту

en: Error starting discovery method:
uk: Помилка запуску методу виявлення:

en: Error touching serial port ''{0}''.
uk: Помилка звертання до послідовного порту «{0}».

en: Error while burning bootloader.
uk: Помилка запису завантажувача.

en: Error while burning bootloader: missing '{0}' configuration parameter
uk: Помилка запису завантажувача: відсутній конфігураційний параметр «{0}»

en: Error while burning bootloader: please select a serial port.
uk: Помилка запису завантажувача: будь-ласка, оберіть послідовний порт.

en: Error while compiling: missing '{0}' configuration parameter
uk: Помилка компіляції: відсутній конфігураційний параметр «{0}»

en: Error while printing.
uk: Помилка під час друку

en: Error while setting serial port parameters: {0} {1} {2} {3}
uk: Помилка при встановленні параметрів послідовного порту: {0} {1} {2} {3}

en: Error while uploading
uk: Помилка вивантаження

en: Error while uploading: missing '{0}' configuration parameter
uk: Помилка вивантаження: відсутній конфігураційний параметр «{0}»

en: Error while verifying
uk: Помилка перевірки

en: Error while verifying/uploading
uk: Помилка перевірки/вивантаження

en: Estonian
uk: естонська

en: Examples
uk: Приклади

en: Examples for any board
uk: Приклади для будь-якої плати

en: Examples for {0}
uk: Приклади для {0}

en: Examples from Custom Libraries
uk: Приклади з бібліотек користувача

en: Examples from Other Libraries
uk: Приклади з інших бібліотек

en: Export canceled, changes must first be saved.
uk: Експорт скасовано, спочатку збережіть зміни.

en: Export compiled Binary
uk: Експорт скомпільованого бінарника

en: Failed to open sketch: "{0}"
uk: Не вдалося відкрити скетч: «{0}»

en: Failed to rename "{0}" to "{1}"
uk: Не вдалося перейменувати «{0}» на «{1}»

en: Failed to rename sketch folder
uk: Не вдалося перейменувати теку скетчів

en: File
uk: Файл

en: File name {0} is invalid: ignored
uk: Неприпустиме ім'я файлу {0}: проігноровано

en: Filipino
uk: філіппінська

en: Filter your search...
uk: Фільтрування вашого пошуку...

en: Find
uk: Знайти

en: Find Next
uk: Знайти наступне

en: Find Previous
uk: Знайти попереднє

en: Find in Reference
uk: Знайти в довідці

en: Find...
uk: Знайти...

en: Find:
uk: Знайти:

en: Finnish
uk: фінська

en: Fix Encoding & Reload
uk: Виправити кодування і перезавантажити

en: For information on installing libraries, see: http://www.arduino.cc/en/Guide/Libraries
uk: Інформацію по встановленню бібліотек дивись: http://www.arduino.cc/en/Guide/Libraries

en: Forcing reset using 1200bps open/close on port {0}
uk: Примусово скинути за допомогою відкривання/закривання порту {0} на 1200 біт/с

en: French
uk: французька

en: Frequently Asked Questions
uk: Часті питання

en: Galician
uk: галісійська

en: Galician (Spain)
uk: галісійська (Іспанія)

en: Galileo Help
uk: Допомога від Galileo

en: Georgian
uk: грузинська

en: German
uk: німецька

en: Get Board Info
uk: Отримати інформацію про плату

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: Global variables use {0} bytes ({2}%%) of dynamic memory, leaving {3} bytes for local variables. Maximum is {1} bytes.
uk: Глобальні змінні використовують {0} байтів ({2}%%) динамічної пам’яті,  залишаючи {3} байтів для локальних змінних. Межа {1} байтів.

en: Global variables use {0} bytes of dynamic memory.
uk: Глобальні змінні використовують {0} байтів динамічної пам’яті.

en: Go to line
uk: Перейти на рядок

en: Go to line...
uk: Перейти на рядок...

en: Greek
uk: грецька

en: Hebrew
uk: іврит

en: Help
uk: Допомога

en: Hindi
uk: хінді

en: Host name:
uk: Ім'я хосту:

en: How about saving the sketch first 
    before trying to rename it?
uk: Як щодо збереження скетчу перед
    спробою його перейменувати?

en: How very Borges of you
uk: Як сюрреалістично!

en: Hungarian
uk: угорська

en: INCOMPATIBLE
uk: НЕСУМІСНЕ

en: Ignore Case
uk: Ігнорувати регістр

en: Ignoring library with bad name
uk: Бібліотека з поганою назвою відхилена

en: Ignoring sketch with bad name
uk: Ігнорую скетч з неприпустимим іменем

en: In Arduino 1.0, the default file extension has changed
    from .pde to .ino.  New sketches (including those created
    by "Save-As") will use the new extension.  The extension
    of existing sketches will be updated on save, but you can
    disable this in the Preferences dialog.
    
    Save sketch and update its extension?
uk: В Arduino 1.0 розширення за умовчанням було змінено
    з .pde на .ino. Нові скетчі (в тому числі створені
    за допомогою «Зберегти як») мають нове розширення.
    Розширення старих скетчів оновиться при збереженні,
    але ви можете скасувати це у Налаштуваннях.
    
    Зберегти скетч і оновити розширення?

en: Include Library
uk: Додати бібліотеку

en: Incorrect IDE installation folder
uk: Невірна тека розташування IDE

en: Increase Font Size
uk: Збільшити розмір шрифту

en: Increase Indent
uk: Збільшити відступ

en: Indonesian
uk: індонезійська

en: Initializing packages...
uk: Ініціалізуємо пакети...

en: Install
uk: Встановити

en: Installation completed!
uk: Встановлення виконано!

en: Installed
uk: Встановлено

en: Installing boards...
uk: Встановлення плат...

en: Installing library: {0}:{1}
uk: Бібліотека встановлена: {0}:{1}

en: Installing tools ({0}/{1})...
uk: Встановлення інструментів ({0}/{1})…

en: Installing...
uk: Встановлення...

en: Interface scale:
uk: Масштаб інтерфейсу:

en: Invalid library found in {0}: {1}
uk: Недійсна бібліотека знаходиться в {0}: {1}

en: Invalid quoting: no closing [{0}] char found.
uk: Невірні лапки: відсутній кінцевий символ [{0}].

en: Invalid version '{0}' for library in: {1}
uk: Неприпустима версія '{0}' для бібліотеки: {1}

en: Invalid version {0}
uk: Невірна версія {0}

en: Italian
uk: італійська

en: Japanese
uk: японська

en: Kazakh
uk: казахська

en: Korean
uk: корейська

en: Latvian
uk: латвійська

en: Library Manager
uk: Менеджер бібліотек

en: Library added to your libraries. Check "Include library" menu
uk: Бібліотеку додано до ваших бібліотек. Перевірте меню «Додати бібліотеку»

en: Library can't use both 'src' and 'utility' folders. Double check {0}
uk: Бібліотека не може мати одночасно теки 'src' та 'utility'. Перевірте {0}

en: Library is already installed: {0}:{1}
uk: Бібліотека вже встановлена: {0}:{1}

en: Line number:
uk: Номер рядка:

en: Lithuaninan
uk: литовська

en: Loading configuration...
uk: Завантаження конфігураціі...

en: Looking for recipes like {0}*{1}
uk: Шукаю рецепти, подібні до {0}*{1}

en: Low memory available, stability problems may occur.
uk: Малий обсяг доступної пам’яті, можливі проблеми зі стабільністю.

en: Manage Libraries...
uk: Керування бібліотеками…

en: Manual proxy configuration
uk: Ручне налаштування проксі

en: Marathi
uk: мараті

en: Message
uk: Повідомлення

en: Missing '{0}' from library in {1}
uk: '{0}' відсутній в бібліотеці {1}

en: Mode not supported
uk: Режим не підтримується

en: More
uk: Більше

en: More preferences can be edited directly in the file
uk: Більше властивостей може бути відредаговано просто у файлі

en: Moving
uk: Переміщення

en: Multiple files not supported
uk: Декілька файлів не підтримуються

en: Multiple libraries were found for "{0}"
uk: Декілька бібліотек було знайдено для «{0}»

en: Must specify exactly one sketch file
uk: Необхідно вказати лише один файл скетчу

en: Name for new file:
uk: Ім’я для нового файлу:

en: Native serial port, can't obtain info
uk: Штатний послідовний порт, неможливо отримати інформацію

en: Nepali
uk: непальська

en: Network
uk: Мережа

en: Network port, can't obtain info
uk: Мережевий порт, неможливо отримати інформацію

en: Network ports
uk: Мережеві порти

en: Network upload using programmer not supported
uk: Мережеві вивантаження з використанням програматора не підтримуються

en: New
uk: Створити

en: New Tab
uk: Нова вкладка

en: Newline
uk: Новий рядок (NL)

en: Next Tab
uk: Наступна вкладка

en: No
uk: Ні

en: No authorization data found
uk: Даних авторизації не знайдено

en: No changes necessary for Auto Format.
uk: Нічого форматувати.

en: No command line parameters found
uk: Не знайдено параметрів командного рядка

en: No compiled sketch found
uk: Не знайдено скомпільованого скетча

en: No files were added to the sketch.
uk: Файли не додано до скетча.

en: No launcher available
uk: Немає завантажувача

en: No line ending
uk: Без закінчення рядка

en: No parameters
uk: Немає параметрів

en: No proxy
uk: Не використовувати проксі

en: No really, time for some fresh air for you.
uk: Серйозно, вам просто необхідно піти провітритися.

en: No reference available for "{0}"
uk: Немає посилань для «{0}»

en: No sketch
uk: Немає скетчу

en: No sketchbook
uk: Немає теки зі скетчами

en: No valid code files found
uk: Не знайдено файлів із дійсним кодом

en: No valid hardware definitions found in folder {0}.
uk: Не знайдено дійсних апаратних налаштувань у теці {0}.

en: None
uk: Нема

en: Norwegian Bokmål
uk: норвезька (букмол)

en: Not enough memory; see http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size for tips on reducing your footprint.
uk: Не вистачає пам’яті; зверніться до http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size за порадами щодо зменшення необхідного розміру пам’яті.

en: OK
uk: Гаразд

en: One file added to the sketch.
uk: Один файл доданий до скетчу.

en: Only --verify, --upload or --get-pref are supported
uk: Підтримуються лише --verify, --upload або --get-pref

en: Open
uk: Відкрити

en: Open Recent
uk: Відкрити нещодавні

en: Open URL
uk: Відкрити посилання

en: Open an Arduino sketch...
uk: Відкрити скетч Arduino...

en: Open...
uk: Відкрити...

en: Other
uk: Інше

en: Page Setup
uk: Параметри сторінки

en: Partner
uk: Партнер

en: Password:
uk: Пароль:

en: Paste
uk: Вставити

en: Persian
uk: перська

en: Persian (Iran)
uk: перська (Іран)

en: Platform {0} (package {1}) is unknown
uk: Невідома платформа {0} (пакунок {1})

en: Please confirm boards deletion
uk: Будь-ласка, підтвердіть видалення плати

en: Please confirm library deletion
uk: Будь-ласка підтвердіть видалення бібліотеки

en: Please import the SPI library from the Sketch > Import Library menu.
uk: Будь ласка, приєднайте бібліотеку SPI в меню Скетч > Підключити бібліотеку.

en: Please import the Wire library from the Sketch > Import Library menu.
uk: Будь ласка, приєднайте бібліотеку Wire в меню Скетч > Підключити бібліотеку.

en: Please select a port to obtain board info
uk: Будь-ласка, виберіть порт для отримання інформації про плату

en: Please select a programmer from Tools->Programmer menu
uk: Будь ласка, виберіть програматор в меню Інструменти > Програматор

en: Plotter not available while serial monitor is open
uk: Плотер недоступний, якщо відкрито монітор послідовного порту

en: Polish
uk: польська

en: Port
uk: Порт

en: Port number:
uk: Номер порту:

en: Portugese
uk: португальська

en: Portuguese (Brazil)
uk: португальська (Бразилія)

en: Portuguese (Portugal)
uk: португальська (Португалія)

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preparing boards...
uk: Приготування плат…

en: Previous
uk: Попередній

en: Previous Tab
uk: Попередня вкладка

en: Print
uk: Друк

en: Printing canceled.
uk: Друк скасовано.

en: Printing...
uk: Друкування…

en: Problem Opening Folder
uk: Проблема з відкриванням теки

en: Problem Opening URL
uk: Проблема з відкриванням посилання

en: Problem Setting the Platform
uk: Проблеми з налаштуваннями платформи

en: Problem accessing board folder /www/sd
uk: Проблема доступу до теки плати /www/sd

en: Problem accessing files in folder "{0}"
uk: Проблема з доступом до файлів в теці «{0}»

en: Problem getting data folder
uk: Проблема при зверненні до теки з даними

en: Problem uploading to board.  See http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#upload for suggestions.
uk: Проблема вивантаження в плату. Зверніться до http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#upload для пошуку рішення.

en: Problem with rename
uk: Проблема з перейменуванням

en: Processor
uk: Процесор

en: Programmer
uk: Програматор

en: Progress {0}
uk: Прогрес {0}

en: Quit
uk: Вихід

en: RETIRED
uk: ЗАСТАРІЛА

en: Recommended
uk: Рекомендовані

en: Redo
uk: Повернути

en: Reference
uk: Зміст

en: Remove
uk: Видалити

en: Removing library: {0}:{1}
uk: Бібліотека видалена: {0}:{1}

en: Removing...
uk: Видалення...

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Replace
uk: Замінити

en: Replace & Find
uk: Замінити і знайти

en: Replace All
uk: Замінити все

en: Replace the existing version of {0}?
uk: Замінити наявну версію {0}?

en: Replace with:
uk: Замінити на:

en: Retired
uk: Застарілі

en: Retry the upload with another serial port?
uk: Повторити завантаження, використовуючи інший послідовний порт?

en: Romanian
uk: румунська

en: Running recipe: {0}
uk: Виконується: {0}

en: Running: {0}
uk: Виконується: {0}

en: Russian
uk: російська

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As...
uk: Зберегти як...

en: Save Canceled.
uk: Збереження скасовано.

en: Save changes to "{0}"?
uk: Зберегти зміни в «{0}»?

en: Save sketch folder as...
uk: Зберегти теку скетчу як...

en: Save when verifying or uploading
uk: Зберігати при перевірці або вивантаженні

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Search all Sketch Tabs
uk: Шукати у всіх відкритих скетчах

en: Select (or create new) folder for sketches...
uk: Виберіть (або створіть) теку для зберігання скетчів...

en: Select All
uk: Виділити все

en: Select a zip file or a folder containing the library you'd like to add
uk: Виберіть zip-файл або теку, що містить бібліотеку, яку слід додати

en: Select an image or other data file to copy to your sketch
uk: Виберіть зображення або інший файл даних для копіювання в скетч

en: Select new sketchbook location
uk: Виберіть нове розташування теки зі скетчами

en: Select version
uk: Обрати версію

en: Selected board depends on '{0}' core (not installed).
uk: Вибрана плата залежить від ядра «{0}» (не встановлено).

en: Selected board is not available
uk: Вибрана плата недоступна

en: Selected library is not available
uk: Вибрана бібліотека недоступна

en: Send
uk: Надіслати

en: Sensors
uk: Сенсори

en: Serial Monitor
uk: Монітор послідовного порту

en: Serial Plotter
uk: Послідовний плотер

en: Serial monitor is not supported on network ports such as {0} for the {1} in this release
uk: Монітор послідовного порту в цій версії не підтримується на мережевих портах, таких як {0} для {1}

en: Serial monitor not available while plotter is open
uk: Монітор послідовного порту недоступний, якщо відкрито плотер

en: Serial port ''{0}'' not found. Did you select the right one from the Tools > Serial Port menu?
uk: Послідовний порт «{0}» не знайдено. Ви вибрали потрібний із меню Сервіс > Послідовний порт?

en: Serial port not selected.
uk: Не обрано послідовний порт.

en: Serial port {0} not found.
uk: Послідовний порт {0} не знайдено.

en: Serial ports
uk: Послідовні порти

en: Setting build path to {0}
uk: Встановлення шляху збирання:  {0}

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings issues
uk: Питання, пов’язані із налаштуваннями

en: Show Sketch Folder
uk: Показати теку скетчів

en: Show timestamp
uk: Показати позначки часу

en: Show verbose output during:
uk: Показати докладний звіт при:

en: Signal Input/Output
uk: Послідовний ввід/вивід

en: Sketch
uk: Скетч

en: Sketch Disappeared
uk: Скетч зник

en: Sketch Does Not Exist
uk: Скетч не існує

en: Sketch is Read-Only
uk: Скетч лише для читання

en: Sketch is Untitled
uk: Скетч без імені

en: Sketch is read-only
uk: Скетч тільки для читання

en: Sketch too big; see http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size for tips on reducing it.
uk: Скетч занадто великий; зверніться до http://www.arduino.cc/en/Guide/Troubleshooting#size за порадами по його зменшенню.

en: Sketch uses {0} bytes ({2}%%) of program storage space. Maximum is {1} bytes.
uk: Скетч використовує {0} байтів ({2}%%) місця зберігання для програм. Межа {1} байтів.

en: Sketchbook
uk: Тека зі скетчами

en: Sketchbook folder disappeared
uk: Тека зі скетчами зникла.

en: Sketchbook location:
uk: Розташування теки зі скетчами:

en: Sketchbook path not defined
uk: Не знайдено шлях до теки зі скетчами

en: Skipping contributed index file {0}, parsing error occured:
uk: Пропускаю індексний файл поширення {0}, сталася помилка аналізу:

en: Slovak
uk: словацька

en: Slovenian
uk: словенська

en: Some files are marked "read-only", so you'll
    need to re-save the sketch in another location,
    and try again.
uk: Деякі файли позначені «тільки для читання»,
    тому вам знадобиться зберегти скетч в іншому
    місці й спробувати ще раз.

en: Some files are marked "read-only", so you'll
    need to re-save this sketch to another location.
uk: Деякі файли відзначені «тільки для читання», тому
    вам необхідно зберегти цей скетч в іншому місці.

en: Sorry, the folder "{0}" already exists.
uk: Тека «{0}» вже існує.

en: Spanish
uk: іспанська

en: Specified folder/zip file does not contain a valid library
uk: Вибрані тека/архів не містять працездатної бібліотеки.

en: Starting...
uk: Старт...

en: Sunshine
uk: Сонячне світло

en: Swedish
uk: шведська

en: System Default
uk: системна мова за умовчанням

en: Talossan
uk: талоссанська

en: Tamil
uk: тамільська

en: Telugu
uk: телугу

en: Thai
uk: тайська

en: The 'BYTE' keyword is no longer supported.
uk: Дескриптор «BYTE» більше не підтримується.

en: The --upload option supports only one file at a time
uk: Опція --upload підтримує лише один файл за раз

en: The Client class has been renamed EthernetClient.
uk: Клас Client було перейменовано на EternetClient.

en: The IDE includes an updated {0} package, but you're using an older one.
    Do you want to upgrade {0}?
uk: IDE містить оновлений пакунок {0}, але ви використовуєте старіший.
    Бажаєте оновити {0}?

en: The Server class has been renamed EthernetServer.
uk: Клас Server було перейменовано на EternetServer.

en: The Udp class has been renamed EthernetUdp.
uk: Клас Udp було перейменовано на EthernetUdp.

en: The current selected board needs the core '{0}' that is not installed.
uk: Поточна вибрана плата потребує ядра «{0}», яке не встановлено.

en: The file "{0}" needs to be inside
    a sketch folder named "{1}".
    Create this folder, move the file, and continue?
uk: Файл «{0}» має бути всередині
    теки скетчу з іменем «{1}».
    Створити цю теку, перемістити файл і продовжити?

en: The library "{0}" cannot be used.
    Library folder names must start with a letter or number, followed by letters,
    numbers, dashes, dots and underscores. Maximum length is 63 characters.
uk: Бібліотека "{0}" не може бути використана. 
    Імена папок у бібліотеках повинні починатися з літери або цифри, а за ними слідують літери, цифри, тире, крапка та підкреслення. 
    Максимальна довжина 63 символів.

en: The library "{0}" cannot be used.
    Library names must contain only basic letters and numbers.
    (ASCII only and no spaces, and it cannot start with a number)
uk: Бібліотека «{0}» не може бути використана.
    Імена бібліотек повинні містити лише основні літери і цифри.
    (Лише ASCII, без пропусків, не можуть починатися з цифри)

en: The main file cannot use an extension
uk: Назва головного файлу не може мати розширення

en: The name cannot start with a period.
uk: Ім’я не може починатися з крапки.

en: The selected sketch no longer exists.
    You may need to restart Arduino to update
    the sketchbook menu.
uk: Обраний скетч більше не існує.
    Можливо, треба перезапустити Arduino,
    щоб оновити меню скетчів.

en: The sketch "{0}" cannot be used.
    Sketch names must contain only basic letters and numbers
    (ASCII-only with no spaces, and it cannot start with a number).
    To get rid of this message, remove the sketch from
    {1}
uk: Скетч «{0}» не може бути використаний.
    Імена скетчів повинні містити лише основні літери і цифри
    (лише ASCII, без пропусків,  не може починатися з цифри).
    Щоб позбутися цього повідомлення, приберіть скетч з
    {1}

en: The sketch already contains a file named "{0}"
uk: Скетч вже містить файл із назвою «{0}»

en: The sketch folder has disappeared.
     Will attempt to re-save in the same location,
    but anything besides the code will be lost.
uk: Не вдається знайти теку скетчу.
    Буде виконана спроба перезберегти його в тому ж місці,
    але все, крім коду, буде втрачено.

en: The sketch name had to be modified.
    Sketch names must start with a letter or number, followed by letters,
    numbers, dashes, dots and underscores. Maximum length is 63 characters.
uk: Назва скетчу повинна бути змінена. 
    Назва скетчу повинна починатися з літери або цифри, за якими слідують літери, цифри, тире, крапки та підкреслення. 
    Максимальна довжина 63 символів.

en: The sketchbook folder no longer exists.
    Arduino will switch to the default sketchbook
    location, and create a new sketchbook folder if
    necessary. Arduino will then stop talking about
    himself in the third person.
uk: Тека зі скетчами більше не існує.
    Arduino переключиться на теку за умовчанням,
    створивши її за необхідності. А потім Arduino
    перестане говорити про себе в третій особі.

en: The specified sketchbook folder contains your copy of the IDE.
    Please choose a different folder for your sketchbook.
uk: Вибрана тека для скетчів містить вашу копію IDE.
    Будь-ласка, виберіть іншу теку для скетчів .

en: Theme:
uk: Тема:

en: This library is not listed on Library Manager. You won't be able to reinstall it from here.
    Are you sure you want to delete it?
uk: Ця бібліотека відсутня в Менеджері бібліотек. Її неможливо буде встановити знову.
    Ви впевнені, що хочете видалити її?

en: This report would have more information with
    "Show verbose output during compilation"
    option enabled in File -> Preferences.
uk: Цей звіт міститиме більше інформації, якщо
    в меню Файл -> Налаштування увімкнути опцію
    "Показати докладний звіт при компіляції".

en: Time for a Break
uk: Час зробити перерву

en: Timing
uk: Робота з часом

en: Tool {0} is not available for your operating system.
uk: Програма {0} відсутня у вашій операційній системі.

en: Tools
uk: Інструменти

en: Topic
uk: Тема

en: Troubleshooting
uk: Пошук неполадок

en: Turkish
uk: турецька

en: Type
uk: Тип

en: Type board password to access its console
uk: Введіть пароль плати для доступу до її консолі

en: Type board password to upload a new sketch
uk: Введіть пароль плати для вивантаження нового скетчу

en: Ukrainian
uk: українська

en: Unable to connect to {0}
uk: Не вдалося з'єднатися з {0}

en: Unable to connect: is the sketch using the bridge?
uk: Не вдалося зʼєднатися: скетч використовує міст?

en: Unable to connect: retrying
uk: Не вдалося зʼєднатися: повторна спроба

en: Unable to connect: wrong password?
uk: Не вдалося зʼєднатися: неправильний пароль?

en: Unable to find {0} in {1}
uk: Не вдалося знайти {0} в {1}

en: Unable to open serial monitor
uk: Не вдалося відкрити монітор послідовного порту

en: Unable to open serial plotter
uk: Неможливо відкрити послідовний плотер

en: Unable to reach Arduino.cc due to possible network issues.
uk: Arduino.cc недоступний через можливі проблеми із мережею.

en: Uncategorized
uk: Некатегоризовані

en: Undo
uk: Повернути

en: Unhandled type {0} in context key {1}
uk: Тип {0} не підтримується в контексті ключа {1}

en: Unknown board
uk: Невідома плата

en: Unknown sketch file extension: {0}
uk: Невідоме розширення файлу скетча: {0}

en: Unspecified platform, no launcher available.
    To enable opening URLs or folders, add a 
    "launcher=/path/to/app" line to preferences.txt
uk: Не вказано платформу, завантажувач недоступний.
    Щоб дозволити відкривання посилань або тек, додайте
    «launcher =/path/to/app» у файл preferences.txt

en: Updatable
uk: Оновлення

en: Update
uk: Оновлення

en: Update sketch files to new extension on save (.pde -> .ino)
uk: Оновлювати розширення скетчів на нове при збереженні (.pde -> .ino)

en: Updates available for some of your {0}boards{1}
uk: Є оновлення для деяких ваших {0}плат{1}

en: Updates available for some of your {0}boards{1} and {2}libraries{3}
uk: Є оновлення для деяких ваших  {0}плат{1} та {2}бібліотек{3}

en: Updates available for some of your {0}libraries{1}
uk: Є оновлення для деяких ваших  {0}бібліотек{1}

en: Updating list of installed libraries
uk: Оновлення списку встановлених бібліотек

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Upload Using Programmer
uk: Вивантажити за допомогою програматора

en: Upload any sketch to obtain it
uk: Щоб отримати, вивантажте будь-який скетч

en: Upload canceled.
uk: Вивантаження скасовано.

en: Upload cancelled
uk: Вивантаження скасовано

en: Uploading to I/O Board...
uk: Вивантаження на плату введення/виведення…

en: Uploading...
uk: Вивантаження...

en: Use Selection For Find
uk: Знайти вибране

en: Use external editor
uk: Використовувати зовнішній редактор

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Using library {0} at version {1} in folder: {2} {3}
uk: Використовується бібліотека {0} версії {1} з теки: {2} {3}

en: Using library {0} in folder: {1} {2}
uk: Використання бібліотеки {0} з теки: {1} {2}

en: Using previously compiled file: {0}
uk: Використати раніше скомпільований файл: {0}

en: Verify
uk: Перевірити

en: Verify code after upload
uk: Перевірити код після вивантаження

en: Verify/Compile
uk: Перевірити/зкомпілювати

en: Verifying and uploading...
uk: Перевірка і вивантаження…

en: Verifying archive integrity...
uk: Перевірка цілісності архіву…

en: Verifying...
uk: Перевірка…

en: Version <b>{0}</b>
uk: Версія <b>{0}</b>

en: Version unknown
uk: Версія невідома

en: Version {0}
uk: Версія {0}

en: Vietnamese
uk: в’єтнамська

en: Visit Arduino.cc
uk: Перейти на Arduino.cc

en: WARNING: Category '{0}' in library {1} is not valid. Setting to '{2}'
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Категорія «{0}» для бібліотеки {1} неправильна. Встановлено «{2}»

en: WARNING: Spurious {0} folder in '{1}' library
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Хибна тека {0} в бібліотеці «{1}»

en: WARNING: library {0} claims to run on {1} architecture(s) and may be incompatible with your current board which runs on {2} architecture(s).
uk: УВАГА: бібліотека {0} потребує для роботи архітектуру {1} і може бути несумісною з вашою платою, що працює на архітектурі {2}.

en: Warning
uk: Попередження

en: Warning: This core does not support exporting sketches. Please consider upgrading it or contacting its author
uk: Попередження: Це ядро не підтримує експорт скетчів. Будь-ласка, розгляньте його оновлення або зверніться до автора

en: Warning: file {0} links to an absolute path {1}
uk: Попередження: файл {0} має абсолютний шлях {1}

en: Warning: forced trusting untrusted contributions
uk: Попередження: примусове використання недовіреного поширення

en: Warning: forced untrusted script execution ({0})
uk: Попередження: примусове виконання недовіреного скрипту ({0})

en: Warning: non trusted contribution, skipping script execution ({0})
uk: Попередження:  недовірене поширення, пропуск виконання скрипта ({0})

en: Warning: platform.txt from core '{0}' contains deprecated {1}, automatically converted to {2}. Consider upgrading this core.
uk: Попередження: platform.txt для ядра '{0}' містить не підтримуване {1}, автоматично конвертовано у {2}. Обміркуйте оновлення цього ядра.

en: Warning: platform.txt from core '{0}' misses property '{1}', using default value '{2}'. Consider upgrading this core.
uk: Попередження: platform.txt для ядра «{0}» не містить властивості «{1}», за умовчанням використовується значення «{2}». Розгляньте оновлення цього ядра.

en: Western Frisian
uk: західнофризька

en: Wire.receive() has been renamed Wire.read().
uk: Wire.receive() була перейменована в Wire.read().

en: Wire.send() has been renamed Wire.write().
uk: Wire.send() була перейменована в Wire.write().

en: Wrap Around
uk: При досягненні кінця файлу продовжити з початку

en: Wrong microcontroller found.  Did you select the right board from the Tools > Board menu?
uk: Хибний тип мікроконтролера. Ви правильно вибрали плату з меню Сервіс > Плати?

en: Yes
uk: Так

en: You can't import a folder that contains your sketchbook
uk: Ви не можете імпортувати теку, яка містить ваші скетчі

en: You cannot save the sketch into a folder
    inside itself. This would go on forever.
uk: Ви не можете зберегти скетч
    в його власну теку. Це буде тривати вічно.

en: You forgot your sketchbook
uk: Ви забули вашу теку зі скетчами

en: You have unsaved changes!
    You must save all your sketches to enable this option.
uk: У вас є незбережені зміни!
    Ви повинні зберегти всі ваші скетчі, щоб увімкнути цю опцію.

en: You've pressed {0} but nothing was sent. Should you select a line ending?
uk: Ви натиснули {0}, але нічого не було надіслано. Слід вибрати кінець рядка?

en: You've reached the limit for auto naming of new sketches
    for the day. How about going for a walk instead?
uk: Ви досягли ліміту автоматичного іменування скетчів
    на сьогодні. Може, краще піти прогулятися?

en: Your copy of the IDE is installed in a subfolder of your settings folder.
    Please move the IDE to another folder.
uk: Ваша копія IDE встановлена у підтеку вашої теки з налаштуваннями.
    Будь-ласка, перемістіть IDE в іншу теку.

en: Your copy of the IDE is installed in a subfolder of your sketchbook.
    Please move the IDE to another folder.
uk: Ваша копія IDE встановлена у підтеку вашої теки зі скетчами.
    Будь-ласка, перемістіть IDE в іншу теку.

en: ZIP files or folders
uk: ZIP-файли чи теки

en: Zip doesn't contain a library
uk: ZIP не містить бібліотеки

en: ".{0}" is not a valid extension.
uk: Неприпустиме розширення «.{0}».

en: "{0}" contains unrecognized characters. If this code was created with an older version of Arduino, you may need to use Tools -> Fix Encoding & Reload to update the sketch to use UTF-8 encoding. If not, you may need to delete the bad characters to get rid of this warning.
uk: «{0}» містить нерозпізнані символи. Якщо цей код створено в старішій версії Arduino, ви можете використати Інструменти -> Виправити кодування і перезавантажити, щоб оновити скетч для використання кодування UTF-8. Якщо ні, ви можете видалити неправильні символи, щоб позбутися цього повідомлення.

en: 
    As of Arduino 0019, the Ethernet library depends on the SPI library.
    You appear to be using it or another library that depends on the SPI library.
uk: 
    Починаючи з Arduino 0019, бібліотека Ethernet залежить від бібліотеки SPI.
    Схоже, що ви використовуєте саме її або іншу бібліотеку, що залежить від бібліотеки SPI.

en: 
    As of Arduino 1.0, the 'BYTE' keyword is no longer supported.
    Please use Serial.write() instead.
uk: 
    Починаючи з Arduino 1.0, дескриптор «BYTE» більше не підтримується.
    Будь ласка, використовуйте Serial.write() замість нього.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Client class in the Ethernet library has been renamed to EthernetClient.
uk: 
    Починаючи з Arduino 1.0, клас Client бібліотеки Ethernet має  назву EthernetClient.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Server class in the Ethernet library has been renamed to EthernetServer.
uk: 
    Починаючи з Arduino 1.0, клас Server бібліотеки Ethernet має назву EthernetServer.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Udp class in the Ethernet library has been renamed to EthernetUdp.
uk: 
    Починаючи з Arduino 1.0, клас Udp бібліотеки Ethernet має назву EthernetUdp.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Wire.receive() function was renamed to Wire.read() for consistency with other libraries.
uk: 
    Починаючи з Arduino 1.0, функція Wire.receive() має назву Wire.read(), для узгодженості з іншими бібліотеками.

en: 
    As of Arduino 1.0, the Wire.send() function was renamed to Wire.write() for consistency with other libraries.
uk: 
    Починаючи з Arduino 1.0, функція Wire.send() має назву Wire.write(), для узгодженості з іншими бібліотеками.

en: baud
uk: бод

en: compilation
uk: компіляції

en: connected!
uk: підключено!

en: ignoring invalid font size {0}
uk: ігнорування некоректного розміру шрифту {0}

en: name is null
uk: немає імені

en: no headers files (.h) found in {0}
uk: В {0} відсутні файли заголовків (.h)

en: serialMenu is null
uk: Меню послідовного порту пусте

en: the selected serial port {0} does not exist or your board is not connected
uk: Обраний послідовний порт {0} не існує, або ваша плата не підключена

en: unknown option: {0}
uk: невідомий параметр: {0}

en: upload
uk: вивантаженні

en: version <b>{0}</b>
uk: версія <b>{0}</b>

en: {0} - {1} | Arduino {2}
uk: {0} — {1} | Arduino {2}

en: {0} file signature verification failed
uk: Перевірка підпису файлу {0} не вдалася

en: {0} file signature verification failed. File ignored.
uk: Перевірка підпису файлу {0} не вдалася. Ігноруємо файл.

en: {0} files added to the sketch.
uk: До скетчу було додано файлів: {0}.

en: {0} libraries
uk: {0} бібліотеки

en: {0} must be a folder
uk: {0} має бути текою

en: {0} on {1}
uk: {0} на {1}

en: {0} pattern is missing
uk: {0} шаблон не знайдено

en: {0} returned {1}
uk: {0} повернув {1}

en: {0}: Invalid argument to --pref, should be of the form "pref=value"
uk: {0}: Хибний аргумент --pref, має бути у формі «pref=value»

en: {0}: Invalid board name, it should be of the form "package:arch:board" or "package:arch:board:options"
uk: {0}: Хибна назва плати, має бути у формі «package:arch:board» або  «package:arch:board:options»

en: {0}: Invalid option for board "{1}"
uk: {0}: Хибне налаштування для плати «{1}»

en: {0}: Invalid option, should be of the form "name=value"
uk: {0}: Хибне налаштування, має бути у формі «name=value»

en: {0}: Invalid value for option "{1}" for board "{2}"
uk: {0}: Невірне значення параметра "{1}" для плати "{2}"

en: {0}: Unknown architecture
uk: {0}: Невідома архітектура

en: {0}: Unknown board
uk: {0}: Невідома плата

en: {0}: Unknown package
uk: {0}: Невідомий пакет

en: {0}Install this package{1} to use your {2} board
uk: {0}Встановіть пакет{1} для використання вашої плати {2}
