aria2 - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Shutdown sequence commencing... Press Ctrl-C again for emergency shutdown.
fa: شروع فرآیند خاموش کردن ... برای خاموش نمودن اضطراری دکمه های ctrl + c را فشار دهید.

en: Emergency shutdown sequence commencing...
fa: شروع فرآیند خاموش نمودن اضطراری ...

en: aria2 will resume download if the transfer is restarted.
fa: در صورت شروع مجدد انتقال داده aria2c دانلود را ادامه خواهد داد.

en: If there are any errors, then see the log file. See '-l' option in help/man page for details.
fa: اگر خطایی رخ داد، به فایل log مراجعه کنید. برای مشاهده  جزئیات بیشتر به گزینه 'l-' در راهنما/دفترچه دستورالعمل مراجعه نمایید.

en: Serialized session to '%s' successfully.
fa: جلسه با موفقیت به '%s' سریال سازی شد.

en: Failed to serialize session to '%s'.
fa: سریال سازی جلسه به '%s' ناموفق بود.

en: Download GID#%s paused
fa: دانلود GID#%s متوقف شد.

en: Download GID#%s not complete: %s
fa: دانلود GID#%s ناموفق بود: %s

en: Download Results:
fa: نتایج دانلود :

en: Status Legend:
fa: شرح نمایه ها :

en: (OK):download completed.
fa: ( بسیار خوب ) : دانلود تمام شد.

en: (ERR):error occurred.
fa: (خطا): خطا رخ داد.

en: (INPR):download in-progress.
fa: (در حال): درحال دانلود

en: (RM):download removed.
fa: (RM): دانلود حذف شده

en:  -d, --dir=DIR                The directory to store the downloaded file.
fa:  -d , --directory=DIR پوشه ای که برای ذخیره دانلود ها از آن استفاده میشود.

en:  -t, --timeout=SEC            Set timeout in seconds.
fa:  -t, --timeout=sec زمان رسیدگی به عدم پاسخگویی در ثانیه.

en:  -m, --max-tries=N            Set number of tries. 0 means unlimited.
fa:  -m, --max-tries=N میزان تکرار را تعیین نمایید. 0 یعنی بی نهایت بار تکرار.

en:  -v, --version                Print the version number and exit.
fa:  -v , --version چاپ شماره نسحه و خروج

en:  version
fa:  نسخه

en: Report bugs to %s
fa: گذارش مشکلات به %s

en: Printing all options.
fa: چاپ تمام گزینه ها

en: Options:
fa: گزینه‌ها:

en: Invalid file length. Cannot continue download %s: local %s, remote %s
fa: طول فایل نا معتبر است و قادر به ادامه دانلود محلی %s و راه دور %s از %s نیست.
