aria2 - en to nl translation catalogue (59 entries)

en:  -d, --dir=DIR                The directory to store the downloaded file.
nl:  -d, --dir=MAP De map om de gedownloade bestanden in op te slaan.

en:  --metalink-version=VERSION   The version of the file to download.
nl:  --metalink-version=VERSIE De versie van het te downloaden betand.

en:  --metalink-language=LANGUAGE The language of the file to download.
nl:  --metalink-language=TAAL De taal van het te downloaden bestand.

en:  --metalink-os=OS             The operating system of the file to download.
nl:  --metalink-os=OS Het besturingssysteem van het te downloaden bestand.

en:  -v, --version                Print the version number and exit.
nl:  -v, --version Toon het versie nummer en sluit.

en: Report bugs to %s
nl: Rapporteer bugs aan %s

en: Options:
nl: Opties:

en: Unrecognized URI or unsupported protocol: %s
nl: Onherkende URI of niet ondersteund protocol: %s

en: Tracker returned warning message: %s
nl: Tracker retourneerde waarschuwings bericht: %s

en: The segment file %s exists.
nl: Het segmentsbestand %s bestaat.

en: The segment file %s does not exist.
nl: Het segmentsbestand %s bestaat niet.

en: Saving the segment file %s
nl: Bezig met het opslaan van egmentsbestand %s

en: The segment file was saved successfully.
nl: Het segmentsbestand is succesvol opgeslagen

en: Loading the segment file %s.
nl: Bezig met het laden van segmentsbestand %s

en: The segment file was loaded successfully.
nl: Segmentsbestand was succesvol geladen

en: No URI to download. Download aborted.
nl: Geen URI om te downloaden. Download afgelast.

en: Allocating file %s, %s bytes
nl: Alloceer file %s, %s bytes

en: File not found
nl: Bestand niet gevonden

en: Not a directory
nl: Niet een map

en: Insufficient checksums. checksumLength=%d, numChecksum=%d
nl: Onvoldoende checksums. checksumLength=%d, numChecksum=%d

en: Writing file %s
nl: Bezig met het schrijven naar bestand %s

en: No peer list received.
nl: Geen peer lijst ontvangen.

en: Adding peer %s:%d
nl: Toevoegen van peer %s:%d

en: Deleting used piece index=%d, fillRate(%%)=%d<=%d
nl: Verwijderen gebruikt stuk index=%d, fillRate(%%)=%d<=%d

en: Download of selected files was complete.
nl: Het downloaden van de geselecteerde bestanden is voltooid.

en: The download was complete.
nl: De download was compleet.

en: Validating file %s
nl: Valideren van bestand %s

en: Metalink: Queueing %s for download.
nl: Metalink: Plaats %s voor downloaden in de wachtrij.

en: Download complete: %s
nl: Download afgerond: %s

en: No chunk to verify.
nl: Geen stuk om te verifieren

en: Good chunk checksum. hash=%s
nl: Correcte stuk checksum. hash=%s

en: Failed to load cookies from %s
nl: Kon geen cookies laden van %s

en: .netrc file %s does not have correct permissions. It should be 600. netrc support disabled.
nl: .netrc bestand %s heeft niet de correcte permissies. Het zou 600 moeten zijn. netrc ondersteuning uigeschakeld.

en: Specify at least one URL.
nl: Specificeer minimaal één URL.

en: Timeout.
nl: Time-out.

en: Invalid chunk size.
nl: Ongeldige chunk grootte.

en: Too large chunk. size=%d
nl: Te groot stuk. grootte=%d

en: Invalid header.
nl: Ongeldige header.

en: Invalid response.
nl: Ongeldige respons.

en: No header found.
nl: Geen header gevonden

en: No status header.
nl: Geen status header

en: Proxy connection failed.
nl: Proxy connectie mislukt.

en: Connection failed.
nl: Verbinding mislukt

en: SSL initialization failed: %s
nl: SSL initialisatie mislukt: %s

en: SSL I/O error
nl: SSL I/O fout

en: SSL protocol error
nl: SSL protocol fout

en: SSL unknown error %d
nl: Onbekende SSL fout %d

en: Authorization failed.
nl: Autorisatie mislukt.

en: Got EOF from the server.
nl: Ontving EOF van de server.

en: Malformed meta info.
nl: Verkeerd geformuleerde meta informatie.

en: Failed to open the file %s, cause: %s
nl: Kon bestand %s niet openen, oorzaak: %s

en: Failed to write into the file %s, cause: %s
nl: Kon in bestand %s niet schrijven, oorzaak: %s

en: Failed to read from the file %s, cause: %s
nl: Kon niet lezen uit bestand %s, reden: %s

en: Failed to read data from disk.
nl: Kon geen data van de hardeschijf lezen.

en: Failed to calculate SHA1 digest of or a part of the file %s, cause: %s
nl: Kon geen SHA1 checksum berekenen van het bestand %s of een deel hiervan, reden: %s

en: %s is not a directory.
nl: %s is geen map.

en: Failed to open a socket, cause: %s
nl: Kon socket niet openen, oorzaak: %s

en: Failed to listen to a socket, cause: %s
nl: Kon niet luisteren op socket, oorzaak: %s

en: Download aborted.
nl: Download afgebroken.
