arianna - en to lt translation catalogue (85 entries)

en: Failed to open %1
lt: Nepavyko atverti %1

en: Failed to read %1
lt: Nepavyko perskaityti %1

en: Unable to open file %1
lt: Nepavyko atverti failo %1

en: Unable to find mimetype in file
lt: Nepavyko faile rasti MIME tipo

en: Unable to find container information
lt: Nepavyko rasti informacijos apie konteinerį

en: Unable to find and use any content files
lt: Nepavyko surasti ir panaudoti jokių turinio failų

en: Malformed metadata, unable to get content metadata path
lt: Netaisyklingi metaduomenys, nepavyko gauti turinio metaduomenų kelio

en: Table of Contents
lt: Turinys

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Epub reader
lt: Epub skaitytuvė

en: Epub file to open
lt: Epub failas, kurį atverti

[ctx: @info:title]
en: Book Details
lt: Išsamiau apie knygą

en: Author:
lt: Autorius:

en: Description:
lt: Aprašas:

en: Publisher:
lt: Leidėjas:

en: Language:
lt: Kalba:

en: Publishing date:
lt: Publikavimo data:

en: Copyright:
lt: Autorių teisės:

en: Color theme
lt: Spalvų rinkinys

en: Loading
lt: Įkeliama

en: No search results
lt: Nėra paieškos rezultatų

[ctx: @action:intoolbar]
en: Search
lt: Ieškoti

en: Book Details
lt: Išsamiau apie knygą

en: No book selected
lt: Nepasirinkta jokia knyga

en: Open file
lt: Atverti failą

en: Please choose a file
lt: Pasirinkite failą

[ctx: Name filter for EPUB files]
en: eBook files (*.epub *.cb* *.fb2 *.fb2zip)
lt: El. knygos failai (*.epub *.cb* *.fb2 *.fb2zip)

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Find
lt: Rasti

en: Time left in chapter:
lt: Liko laiko skyriui:

en: Time left in book:
lt: Liko laiko knygai:

en: Previous Page
lt: Ankstesnis puslapis

en: Next Page
lt: Kitas puslapis

en: Loc. %s of %s
lt: Vieta %s iš %s

en: Page %s of %s
lt: Puslapis %s iš %s

en: Page %s
lt: Puslapis %s

en: Close
lt: Užverti

en: Footnote
lt: Išnaša

en: Go to Footnote
lt: Eiti į išnašą

en: Endnote
lt: Galinė išnaša

en: Go to Endnote
lt: Eiti į galinę išnašą

en: Note
lt: Pastaba

en: Go to Note
lt: Eiti į pastabą

en: Definition
lt: Apibrėžimas

en: Go to Definition
lt: Eiti į apibrėžimą

en: Bibliography
lt: Bibliografija

en: Go to Bibliography
lt: Eiti į bibliografiją

[ctx: should be keep short, inside a label. Will be in uppercase]
en: New
lt: Nauja

en: Library
lt: Biblioteka

[ctx: @action:inmenu]
en: Book Details
lt: Išsamiau apie knygą

[ctx: @info placeholder]
en: Add some books
lt: Pridėkite kokių nors knygų

[ctx: Switch to the listing page showing the most recently read books]
en: Home
lt: Pradžia

en: Home
lt: Pradžia

[ctx: Switch to the listing page showing the most recently discovered books]
en: Recently Added Books
lt: Paskiausiai pridėtos knygos

[ctx: Open a book from somewhere on disk (uses the open dialog, or a drilldown on touch devices)]
en: Open Other...
lt: Atverti kitą...

[ctx: Open the settings page]
en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: Heading for switching to listing page showing items grouped by some properties]
en: Group By
lt: Grupuoti pagal

[ctx: Switch to the listing page showing items grouped by author]
en: Author
lt: Autorių

[ctx: Switch to the listing page showing items grouped by series]
en: Series
lt: Seriją

[ctx: Title of the page with books grouped by what series they are in]
en: Group by Series
lt: Grupuoti pagal seriją

[ctx: Switch to the listing page showing items grouped by publisher]
en: Publisher
lt: Leidėją

[ctx: Switch to the listing page showing items grouped by genres]
en: Keywords
lt: Raktažodžius

[ctx: Title of the page with books grouped by genres]
en: Group by Genres
lt: Grupuoti pagal žanrus

en: Settings
lt: Nuostatos

[ctx: @action:button]
en: Add Books…
lt: Pridėti knygų…

en: Please choose files
lt: Pasirinkite failus

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Maximum width:
lt: Didžiausias plotis:

en: Margin:
lt: Paraštė:

en: Show progress
lt: Rodyti eigą

en: Font
lt: Šriftas

en: Change default font
lt: Keisti numatytąjį šriftą

en: Use publisher font
lt: Naudoti leidėjo šriftą

en: Text flow
lt: Teksto struktūra

en: Justify text
lt: Lygiuoti tekstą

en: Hyphenate text
lt: Kelti tekstą

en: Line height:
lt: Eilutės aukštis:

en: Brightness:
lt: Ryškumas:

en: Colors
lt: Spalvos

en: Invert colors
lt: Invertuoti spalvas

en: About Arianna
lt: Apie Arianna

en: About KDE
lt: Apie KDE

[ctx: @info:tooltip]
en: Open table of contents
lt: Atverti turinį

[ctx: @info:tooltip]
en: Close table of contents
lt: Užverti turinį

[ctx: @info:title]
en: Table of Contents
lt: Turinys
