ario - en to cs translation catalogue (266 entries)

en: Ario music player
cs: Ario hudební přehrávač

en: Client application to mpd
cs: Klientská aplikace k mpd

en: Alphabetically
cs: Podle abecedy

en: By year
cs: Podle roku

en: Library Options
cs: Volby knihovny

en: Library Organisation
cs: Uspořádání knihovny

en: Sort albums:
cs: Třídit alba:

en: If you don't see your MPD server thanks to the automatic detection, you should check that zeroconf is activated in your MPD configuration or use the manual configuration.
cs: Pokud nevidíte svůj MPD server, poděkujte automatické detekci, můžete ověřit zda je aktivovaná základní konfigurace ve vašem MPD nebo můžete použít manuální konfiguraci.

en: Server autodetection
cs: Automatická detekce serveru

en: Auto detect
cs: Automatická detekce

en: Default
cs: Výchozí

en: Music directory :
cs: Adresář hudby :

en: Music server is on the same computer as Ario
cs: Hudební server je na tom samém počítači jako Ario.

note: Create the widgets
en: Name :
cs: Název :

en: Password :
cs: Heslo :

en: Server type :
cs: Typ serveru :

en: XMMS 2 (Experimental)
cs: XMMS 2 (Zkušební)

en: Automatically download the album cover of the playing song
cs: Automaticky stáhnout obrázek právě hrajícího alba

en: Covers
cs: Obrázky alb

en: Covers Sources
cs: Zdroje obrázků pro alba

en: Show the covers in the albums list
cs: Zobrazit obrázky alb v seznamu alb

en: Use Amazon.
cs: Použít Amazon

en: Connection
cs: Spojení

en: _Autoconnect on startup
cs: _Automaticky připojit při startu

en: _Connect
cs: _Připojit

en: _Disconnect
cs: O_dpojit

en: You need to specify a server to connect to. If you don't see your server thanks to the autodetection, you should check that zeroconf/avahi is activated in your server or use the manual configuration.
cs: Musíte specifikovat server ke kterému se chcete připojit. Pokud nevidíte svůj server, poděkujte autodetekci, můžete zkontrolovat zda je základní konfigurace aktivována nebo použijte ruční konfiguraci.

en: Artist :
cs: Interpret :

en: Downloading cover
cs: Stahování obrázku alba

en: Local search
cs: Lokální vyhledávání

en: Search
cs: Vyhledávání

en: Allow only one instance of Ario
cs: Povolit pouze jednu instanci Aria

en: Hide window when close button is pressed
cs: Skrýt okno pokud je stisknuto tlačítko zavření

en: Interface
cs: Uživatelské prostředí

en: Playlist at the right of tabs
cs: Seznam skladeb na pravé straně záložek

en: Playlist below tabs
cs: Seznam skladeb pod záložkami

en: Playlist within tabs
cs: Seznam skladeb v záložkách

en: Proxy Address :
cs: Adresa proxy :

en: Proxy Port :
cs: Proxy port :

en: Show tabs
cs: Zobrazit záložky

en: Use a proxy
cs: Použít proxy

en: Lyrics Sources
cs: Zdroje textů k písním

en: Title :
cs: Titul:

en: Add after playing song
cs: Přidat po přehrávané skladbě

en: Add and play
cs: Přidat a přehrát

en: Add to playlist
cs: Přidat do playlistu

en: Artist
cs: Interpret

note: ARIO_TAG_GENRE
en: Date
cs: Datum

en: Disc
cs: Disk

en: Double click
cs: Dvojklik

en: Duration
cs: Délka

en: File
cs: Soubor

note: ARIO_TAG_TRACK ARIO_TAG_NAME
en: Genre
cs: Žánr

en: Go to current song when a new song is played
cs: Jít na aktuální skladbu pokud se nová přehrává

en: Mode
cs: Mód

en: On double click:
cs: Bez dvojkliku:

en: Playlist
cs: Seznam skladeb

en: Playlist mode:
cs: Mód seznamu skladeb

en: Replace in playlist
cs: Přemístit v seznamu stop

en: Show rows:
cs: Zobrazit sloupce

note: ARIO_TAG_ALBUM_ARTIST
en: Title
cs: Název

note: ARIO_TAG_TITLE
en: Track
cs: Stopa

en: Audio outputs
cs: Audio výstupy

en: Crossfade
cs: Prolínání

en: Database
cs: Databáze

en: Last updated:
cs: Naposledy aktualizováno:

en: Stop music on exit
cs: Zastavit hudbu při ukončení

en: Update on startup
cs: Aktualizovat při startu

en: _Update
cs: _Aktualizace

en: enable crossfade
cs: Zapnout prolínání

en: fade time (s):
cs: čas prolínání

en: Add all to playlist
cs: Přidat vše do playlistu

en: Find on Last.fm
cs: Najdi na Last.fm

en: Database play time :
cs: Celkový čas databáze :

en: Number of albums :
cs: Počet alb :

en: Number of artists :
cs: Počet interpretů :

en: Number of songs :
cs: Počet skladeb :

en: Play time :
cs: Doba hraní :

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Uptime :
cs: Scházející čas:

en: Album Artist :
cs: Interpret alba :

en: Comment :
cs: Komentář :

en: Composer :
cs: Skladatel :

en: Date :
cs: Datum:

en: Disc :
cs: Disk :

en: Filename :
cs: Název souboru :

en: Genre :
cs: Žánr :

en: Length :
cs: Délka :

en: Performer :
cs: Umělec :

en: Song
cs: Skladba :

en: Track :
cs: Stopa :

en: Do nothing
cs: Nedělat nic

en: Mute
cs: Ztlumit

en: Notification
cs: Oznámení

en: Notification on song change
cs: Oznámení při změně skladby

en: Notification time:
cs: Doba zobrazení oznámení

en: On middle button click on tray icon :
cs: Kliknutím středním tlačítkem na ikonu v hlavním panelu :

en: Play next song
cs: Přehrát následující skladbu

en: Play/Pause
cs: Hrát/Pozastavit

en: Tray icon
cs: Ikona v panelu na ploše

en: Start minimized window
cs: Spusť minimalizované okno

note: Format result string
en: seconds
cs: sekund

en: minutes
cs: minut

en: hours
cs: hodin

en: days
cs: dny/dní

en: The cover already exists. Do you want to replace it?
cs: Obrázek alba již existuje. Chcete ho přepsat?

en: Music Directory
cs: Adresář hudby

en: songs of same artist
cs: skladby stejných umělců

en: songs of same album
cs: skladby stejných alb

en: songs of similar artists
cs: skladby podobných umělců

en: albums of same artists
cs: alba stejných umělců

en: albums of similar artists
cs: alba podobných umělců

en: Dynamic Playlist
cs: Dynamický seznam skladeb

en: Queue Mode
cs: Mód fronty

en: Normal
cs: Normální

en: Plugin
cs: Zásuvný modul

en: Enabled
cs: Povoleno

en: _About
cs: O _aplikaci

en: C_onfigure
cs: Nastav_it

en: A_ctivate
cs: A_ktivovat

en: Ac_tivate All
cs: Ak_tivovat vše

en: _Deactivate All
cs: _Deaktivovat vše

en: Active plugins
cs: Aktivní moduly

en: Not connected
cs: Nepřipojeno

en: Updating...
cs: Aktualizuji...

en: Connecting to server...
cs: Připojování k serveru...

en: Impossible to connect to server. Check the connection options.
cs: Není možné se připojit k serveru. Zkontrolujte nastavení připojení.

note: ARIO_TAG_ALBUM
en: Album Artist
cs: Interpret alba

note: ARIO_TAG_DATE
en: Composer
cs: Skladatel

note: ARIO_TAG_COMPOSER
en: Performer
cs: Umělec

note: ARIO_TAG_PERFORMER ARIO_TAG_COMMENT ARIO_TAG_DISC
en: Filename
cs: Název souboru

note: ARIO_TAG_FILENAME
en: Any
cs: Libovolné

note: impossible time or broken locale settings
en: Unknown
cs: Neznámá

en: _Add to playlist
cs: _Přidat do playlistu

en: Add and _play
cs: Přidat a _přehrát

en: _Replace in playlist
cs: _Nahradit v seznamu skladeb

en: Get the covers
cs: Získat obrázky alb

en: _Delete the covers
cs: _Smazat obrázky alb

en: _Properties
cs: Vlast_nosti

en: Library
cs: Knihovna

en: _Delete
cs: _Smazat

en: Playlists
cs: Seznamy skladeb

en: Are you sure that you want to delete all the selected playlists?
cs: Opravdu chcete odstranit všechny zvolené seznamy skladeb ?

en: Are you sure that you want to remove all the selected covers?
cs: Opravdu si přejete odstranit všechny vybrané obrázky alb?

note: Translators - This "Cover" refers to an album cover art
en: Cover
cs: Obal

en: _File
cs: _Soubor

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _View
cs: _Zobrazení

en: _Control
cs: _Ovládání

en: _Tool
cs: _Nástroj

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Update database
cs: _Aktualizovat databázi

en: _Quit
cs: _Ukončit

en: Plu_gins
cs: Zásuvné mo_duly

en: Prefere_nces
cs: Vlast_nosti

en: _Change current album cover
cs: _Změnit aktuální obal alba

en: Download album _covers
cs: Stáhnout _obaly alb

en: Find similar artists
cs: Najít podobné autory

en: Add similar songs to playlist
cs: Přidat podobné skladby do playlistu

en: Go to _previous tab
cs: Jít na _předchozí záložku

en: Go to _next tab
cs: Jít na _další záložku

en: Show _lyrics
cs: Ukázat _texty skladeb

en: _Translate this application...
cs: _Přeložit tuto aplikaci...

en: S_tatusbar
cs: S_tavový řádek

en: Upper part
cs: Horní část

en: GTK client for MPD
cs: GTK klient pro MPD

note: Create plugins configuration dialog window
en: Configure Plugins
cs: Konfigurovat zásuvné moduly

note: Set window properties
en: Music Player Cover Download
cs: Stažení obalů alb

en: Download Finished!
cs: Stahování dokončeno!

note: We show the numbers of covers found and not found
en: %i covers found
    %i covers not found
    %i covers already exist
cs: %i obalů nalezeno
    %i obalů schází
    %i obalů již existuje

note: Set window properties
en: Cover Download
cs: Stažení obalu alba

en: Error reading file
cs: Chyba při čtení souboru

en: Error saving file
cs: Chyba při ukládání souboru

en: Lyrics
cs: Text skladby

en: Lyrics Download
cs: Stažení textů skladeb

en: Ario Preferences
cs: Vlastnosti Aria

en: Others
cs: Jiní

en: %d songs
cs: %d skladeb

note: Set window properties Set window title
en: Song Properties
cs: Vlastnosti skladby

en: Error saving tags of file:
cs: Chyba při ukládání souboru:

en: You must select a server.
cs: Musíte vybrat server.

en: New Profile
cs: Nový profil

en: The following configuration will be used:
cs: Následující konfigurace bude použita:

en: It is the first time you launch Ario.
    This assistant will help you to configure it.
cs: Toto je poprvé, co spouštíte Ario
    Tento asistent vám pomůže s konfigurací

en: Welcome to Ario
cs: Vítejte v Ariu

en: Configuration
cs: Konfigurace

en: Confirmation
cs: Potvrzení

en: <i>from</i> %s <i>by</i> %s
cs: <i>z</i> %s <i>od</i> %s

en: Play previous song
cs: Přehrávat předchozí skladbu

en: Play/Pause the music
cs: Přehrát/Zastavit hudbu

en: Stop the music
cs: Zastavit hudbu

note: Translators - This " of " is used to count the elapsed time of a song like in "00:59 of 03:24"
en:  of
cs:  z

en: Toggle random on/off
cs: vlastní přepínač on/off

en: Toggle repeat on/off
cs: Přepínač opakování on/off

en: Change the music volume
cs: Změnit hlasitost hudby

en: Downloading lyrics...
cs: Stahuji texty ...

en: Lyrics not found
cs: Texty nejsou dostupné

en: _Clear
cs: _Vyprázdnit

en: _Shuffle
cs: _Promíchat

en: Cr_op
cs: _Oříznout

en: _Search in playlist
cs: _Hledat v seznamu stop

en: _Remove
cs: _Smazat

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Go to playing song
cs: _ Jít na přehrávanou skladbu

en: Filter:
cs: Filtr:

note: Create the widgets
en: Save playlist
cs: Uložit seznam skladeb

en: Playlist name :
cs: Název seznamu stop :

en: Playlist already exists. Do you want to overwrite it?
cs: Seznam stop již existuje. Chcete ho přepsat ?

note: Format status bar message
en: Songs
cs: Skladby

en: _Play
cs: _Přehrávat

en: _Pause
cs: _Pozastavit

en: _Stop
cs: Za_stavit

en: _Next
cs: _Následující

en: P_revious
cs: _Předchozí

en: Not playing
cs: Nepřehrávám

note: Translators: "friendly time" string for the current day, strftime format. like "Today 12:34 am"
en: Today %I:%M %p
cs: Dnes %I:%M %p

note: Translators: "friendly time" string for the previous day, * strftime format. e.g. "Yesterday 12:34 am"
en: Yesterday %I:%M %p
cs: Včera %I:%M %p

en: Never
cs: Nikdy

en: Logging in
cs: Probíhá přihlášení

en: Request failed
cs: Požadavek selhal

en: Incorrect username
cs: Nesprávné uživatelské jméno

en: Incorrect password
cs: Nesprávné heslo

en: Handshake failed
cs: Komunikace selhala

en: Client update required
cs: Vyžadována aktualizace klienta

en: Track submission failed
cs: Odeslání stop selhalo

en: Queue is too long
cs: Fronta je příliš dlouhá

en: Track submission failed too many times
cs: Odesílání skladeb selhalo příliš mnohokrát

en: Audioscrobbler preferences
cs: Audioscrobbler nastavení

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Last submission time:
cs: Poslední čas odeslání:

en: Last.fm Profile
cs: Profil Last.fm

en: Queued tracks:
cs: Stopy ve frontě:

en: Status:
cs: Stav:

en: Tracks submitted:
cs: Odeslané stopy:

en: Username :
cs: Uživatel:

en: Submits song information to last.fm
cs: Zaslat informace o skladbě na last.fm

en: File System
cs: Souborový systém

en: Music
cs: Hudba

en: A File System Browser
cs: Prohlížeč souborů

en: File System Browser
cs: Prohlížeč systému souborů

en: Information
cs: Informace

en: Display various information about the playing song
cs: Zobrazit různé informace o hrající skladbě

en: Song Information
cs: Informace o skladbě

en: Albums from this artist:
cs: Alba od tohoto umělce:

en: Lyrics:
cs: Texty písní:

en: Add libnotify support
cs: Přidat podporu libnotify

en: Add multimedia keys support
cs: Přidat podporu multimediálních kláves

en: Multimedia Keys
cs: Multimediální klávesy

en: Add a _new radio
cs: Přidat _nové rádio

en: _Delete this radios
cs: _ Smazat tato rádia

en: Last.fm: Radio of similar artists
cs: Last.fm: Rádio podobnách umělců

en: Last.fm: Radio of group
cs: Last.fm: Rádio skupiny

en: Group :
cs: Skupina :

en: Last.fm: Personal radio
cs: Last.fm: Osobní rádio

en: Last.fm: Radio of genre
cs: Last.fm: Rádio žánru

en: Web Radios
cs: Webová rádia

en: Internet Radios
cs: Internetová rádia

note: Create dialog window
en: Edit a WebRadio
cs: Upravit webové rádio

en: Bad parameters. You must specify a name and a URL for the radio.
cs: Špatné parametry. Musíte zadat jméno a URL pro rádio.

note: Create dialog window
en: Add a WebRadio
cs: Přidat Webové rádio

en: Are you sure you want to delete all the selected radios?
cs: Opravdu chcete smazat všechna vybraná rádia?

en: Listen to webradios
cs: Poslechnout webrádia

en: Find artist on Wikipedia
cs: Najít umělce na Wikipedii

en: Wikipedia Plugin - Configuration
cs: Zásuvný modul Wikipedie - Konfigurace

en: Wikipedia language :
cs: Jazyk Wikipedie :

en: A plugin to search current artist on wikipedia
cs: Zásuvný modul pro vyhledání aktuálního umělce na wikipedii
