ark - en to af translation catalogue (16 entries)

en: KDE Archiving tool
af: KDE Argiveerprogram

en: Maintainer
af: Instandhouer

en: Former maintainer
af: Vorige instandhouer

en: Icons
af: Ikone

en: Ideas, help with the icons
af: Idees, hulp met ikone

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
af: Kon nie Ark se KPart komponent vind nie. Gaan jou installasie na.

en: Extracting all files
af: Alle lêers word uitgepak

note: i18np on purpose so this translation may properly be reused.
en: Extracting one file | Extracting %1 files
af[0]: Een lêer word uitgepak
af[1]: %1 lêers word uitgepak

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
af[0]: 'n lêer word uitgevee uit die argief
af[1]: %1 lêers word uitgevee uit die argief

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
af: Naam

en: The internal viewer cannot preview this file.
af: Die interne voorskouprogram kan nie hierdie lêer vertoon nie.

en: No archive loaded
af: Geen argief is gelaai nie

en: Symbolic Link
af: Simboliese skakel

en: One file selected | %1 files selected
af[0]: 1 lêer is gekies
af[1]: %1 lêers is gekies

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
af: &Voorskou

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
af: Kliek om 'n uitpakdialoog oop te maak, waar jy kan kies om alle lêers of net 'n paar uit te pak.
