ark - en to ast translation catalogue (218 entries)

[ctx: Noun, not a verb. Top level menu item, i.e. like File]
note: i18n: ectx: Menu (archive)
en: &Archive
ast: &Archivu

en: Source archive
ast: Archivu de destín

en: Destination
ast: Destín

en: The following files could not be extracted:
ast: Nun se pudieron estrayer los ficheros siguientes:

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>. Any further archive will not be extracted.
ast: Hebo un error mentanto s'estrayía <filename>%1</filename>. Nun se va estrayer nengún archivu más.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message><nl/>Any further archive will not be extracted.
ast: Hebo un error mentanto s'estrayía <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message><nl/>Nun se va estrayer nengún archivu más.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>.
ast: Hebo un error mentanto s'estrayía <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>
ast: Hebo un error mentanto s'estrayía <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract to…
ast: Estrayer en…

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract here
ast: Estrayer equí

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract here and delete archive
ast: Estrayer equí y desaniciar l'archivu

[ctx: @action:inmenu Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract
ast: Estraición

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
ast: Estrayer equí

en: KDE Archiving tool
ast: Una ferramienta p'archivar de KDE

en: (c) 1997-2019, The Ark Developers
ast: (c) 1997-2019, Los desendolcadores d'Ark

en: Maintainer
ast: Caltenedor

en: Maintainer, KF5 port
ast: Caltenedor y portabilidá a KF5

en: Former Maintainer
ast: Caltenedor anterior

en: Former maintainer
ast: Caltenedor anterior

en: Advanced editing functionalities
ast: Funciones d'edición avanzaes

en: Icons
ast: Iconos

en: Ideas, help with the icons
ast: Idees y ayuda colos iconos

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
ast: Amuesa un diálogu pa especificar les opciones de la operación (estraición/amiestu)

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
ast: La carpeta de destín na qu'estrayer. Si nun s'especifica nengún camín, predetermínase l'actual

note: i18n: ectx: label, entry (openDestinationFolderAfterExtraction), group (Extraction)
en: Open destination folder after extraction.
ast: Abre la carpeta de destín dempués de la estraición.

en: List supported MIME types.
ast: Llista los tipos MIME sofitaos.

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
ast: Nun ye posible atopar el componente KPart d'Ark, revisa la instalación.

en: Sidebar
ast: Barra llateral

en: Welcome Page
ast: Páxina d'acoyida

en: Create New Archive
ast: Creación d'un ficheru

en: Welcome to %1
ast: Afáyate n'%1

en: No recent files
ast: Nun hai nengún ficheru recién

en: Copy &Location
ast: Copiar la &llocalización

en: &Open Containing Folder
ast: &Abrir la carpeta contenedora

en: &Remove
ast: &Quitar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOpenArchive)
en: Open Archive...
ast: Abrir un archivu…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNewArchive)
en: New Archive
ast: Archivu nuevu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClearRecentFiles)
en: Clear Recent Files
ast: Borrar los ficheros de recién

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRecentFiles)
en: Recent Files
ast: Ficheros de recién

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHelp)
en: Help
ast: Ayuda

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHomepage)
en: Visit homepage
ast: Visitar la páxina d'aniciu

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHandbook)
en: Read handbook
ast: Lleer el manual

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowOnStartup)
en: Show on startup
ast: Amosar nel aniciu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close Welcome Page
ast: Zarrar la páxina d'acoyida

en: Advanced Options
ast: Opciones avanzaes

[ctx: @action:button]
en: Add
ast: Amestar

[ctx: Default name of a newly-created multi-file archive]
en: Archive
ast: Archivu

note: i18n: ectx: label, entry (defaultOpenAction), group (General)
en: Default action when opening archive entries.
ast: L'aición predeterminada al abrir les entraes de los archivos.

note: i18n: ectx: label, entry (closeAfterExtraction), group (Extraction)
en: Close Ark after extraction.
ast: Zarrar Ark dempués de la estraición.

note: i18n: ectx: label, entry (preservePaths), group (Extraction)
en: Preserve paths when extracting.
ast: Caltener los caminos al estrayer.

note: i18n: ectx: label, entry (splitterSizes), group (MainWindow)
en: How the main window is divided.
ast: Cómo se dixebra la ventana principal.

en: Extraction failed. Make sure that enough space is available.
ast: La estraición falló. Asegúrate de qu'hai abondu espaciu disponible.

en: Extraction failed. Make sure you provided the correct password and that enough space is available.
ast: La estraición falló. Asegúrate de qu'hai abondu espaciu disponible y de que la contraseña fornida ye correuta.

[ctx: @info]
en: Extraction failed because the disk is full.
ast: La estraición falló porque'l discu ta enllén.

[ctx: @info]
en: Extraction failed: Incorrect password
ast: La estraición falló: la contraseña ye incorreuta

en: Incorrect password.
ast: La contraseña ye incorreuta.

en: Ark does not currently support testing this archive.
ast: Anguaño Ark nun ye comapatible coles pruebes verificación d'esti archivu

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleCompression)
en: Compression
ast: Compresión

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel1)
en: Level:
ast: Nivel:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel2)
en: Min
ast: Mín

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompMethod)
en: Method:
ast: Métodu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel3)
en: Max
ast: Máx

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncMethod)
en: Encryption method:
ast: Métodu de la encriptación:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encryptHeaderCheckBox)
en: Ask for password before showing the list of files in the archive
ast: Pidir la contraseña enantes d'amosar la llista de ficheros del archivu.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, warningMsgWidget)
en: This encryption method may not be supported by older archiving software.
ast: Ye posible qu'esti métodu de cifráu nun tea sofitáu en software de creación d'archivos antiguo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblVolumeSize)
en: Volume size:
ast: Tamañu de los volúmenes:

en: The chosen password does not match the given verification password.
ast: La contraseña escoyida nun concasa cola apurrida pa la verificación.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder:
ast: Carpeta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_typeLabel)
en: Type:
ast: Tipu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Extension:
ast: Estensión:

[ctx: @title:window]
en: Extract
ast: Estraición

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
ast: La carpeta <filename>%1</filename> yá esiste. ¿De xuru que quies estrayer equí?

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
ast: Nun se pudo crear la carpeta <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
ast: <filename>%1</filename> yá esiste mas nun ye una carpeta.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
ast: Opciones

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openFolderCheckBox)
en: Open &destination folder after extraction
ast: Abrir la carpeta de &destín dempués de la estraición

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeAfterExtraction)
en: Close &Ark after extraction
ast: Zarrar &Ark dempués de la estraición

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preservePaths)
en: &Preserve paths when extracting
ast: &Caltener los caminos al estrayer

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesToExtractGroupBox)
en: Extract
ast: Estraición

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectedFilesButton)
en: Sele&cted files only
ast: Namás los ficheros &seleicionaos

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allFilesButton)
en: All &files
ast: Tolos &ficheros

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openDestinationFolderAfterExtraction)
en: Open destination folder after extraction
ast: Abrir la carpeta de destín dempués de la estraición

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeAfterExtraction)
en: Close Ark after extraction
ast: Zarrar Ark dempués de la estraición

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_preservePaths)
en: Preserve paths when extracting
ast: Caltener los caminos al estrayer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_extractToSubfolder)
en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry
ast: Estrayer a una socarpeta si l'archivu tien más d'una entrada de nivel superior

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: When clicking a file in an archive or pressing the Return key:
ast: Al calcar nun ficheru d'un archivu o al primir la tecla Intro:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Pre&view the file with internal previewer
ast: Pre&visualizar el ficheru col previsualizador internu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Open the fi&le with associated application
ast: Abrir el fic&heru cola aplicación asociada

en: No suitable plugin found. Ark does not seem to support this file type.
ast: Nun s'atopó nengún plugin afayadizu. Nun paez qu'Ark sofite esti tipu de ficheru.

en: No space available on device <filename>%1</filename>
ast: Nun queda espaciu disponible nel preséu <filename>%1</filename>

[ctx: extraction folder]
en: Destination
ast: Destín

en: Could not write to destination <filename>%1</filename>.<nl/>Check whether you have sufficient permissions.
ast: Nun se pudo escribir nel destín <filename>%1</filename>.<nl/>Comprueba si tienes abondos permisos.

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Name
ast: Nome

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Description
ast: Descripción

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_limitPreviewFileSize)
en: Disable preview for files larger than:
ast: Desactivar la previsualización de ficheros mayores de:

[ctx: @title:window]
en: Properties for %1
ast: Propiedaes de: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, m_passwordValueLabel)
en: yes
ast: sí

en: no
ast: non

en: yes (%1 volumes)
ast: sí (%1 volúmenes)

en: %1 file | %1 files
ast[0]: %1 ficheru
ast[1]: %1 ficheros

en: yes (%1)
ast: sí (%1)

en: Calculating...
ast: Calculando…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Archive name:
ast: Nome del archivu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Archive type:
ast: Tipu d'archivu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Mime-type:
ast: Tipu MIME:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Has comment:
ast: Tien un comentariu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of entries:
ast: Númberu d'entraes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Unpacked size:
ast: Tamañu ensin empaqueta:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Packed size:
ast: Tamañu empaquetáu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Last modified:
ast: Última modificación:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: MD5 hash:
ast: Hash MD5:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: SHA-1 hash:
ast: Hash SHA-1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: SHA-256 hash:
ast: Hash SHA-256:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Compression method(s):
ast: Métodos de compresión:

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
ast: El ficheru yá esiste

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> is password protected. Please enter the password.
ast: L'archivu <filename>%1</filename> ta protexíu con una contraseña. Introduzla.

en: Incorrect password, please try again.
ast: La contraseña ye incorreuta, volvi tentalo.

[ctx: @title:window]
en: Corrupt archive
ast: L'archivu ta toyíu

[ctx: @action:button]
en: Don't Open
ast: Nun abrir

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
ast: Nome

[ctx: Uncompressed size of a file inside an archive]
en: Original Size
ast: Tamañu orixinal

[ctx: Compressed size of a file inside an archive]
en: Compressed Size
ast: Tamañu comprimíu

[ctx: File's owner username]
en: Owner
ast: Propietariu

[ctx: File's group]
en: Group
ast: Grupu

[ctx: File permissions]
en: Mode
ast: Mou

[ctx: CRC hash code]
en: CRC checksum
ast: Suma de comprobación CRC

[ctx: BLAKE2 hash code]
en: BLAKE2 checksum
ast: Suma de comprobación BLAKE2

[ctx: Compression method]
en: Method
ast: Métodu

[ctx: File version]
en: Version
ast: Versión

[ctx: Timestamp]
en: Date
ast: Data

[ctx: Unnamed column]
en: ??
ast: ¿?

en: You can only add local files to an archive.
ast: A los archivos namás pues amestar ficheros llocales.

note: i18n: ectx: Menu (archive)
en: &Archive
ast: &Archivu

note: i18n: ectx: Menu (ark_file)
en: &File
ast: &Ficheru

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ast: &Configuración

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ast: Barra de ferramientes principal

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ast: &Ayuda

en: Closing preview
ast: Zarru de la previsualización

en: Please wait while the preview is being closed...
ast: Espera mentanto se zarra la previsualización

en: The internal viewer cannot preview this file.
ast: El visualizador internu nun pue previsualizar esti ficheru.

en: The internal viewer cannot preview this type of file<nl/>(%1).<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
ast: El visualizador internu nun pue previsualizar esti tipu de ficheru<nl/>(%1).<nl/><nl/> ¿Quies tentar de visualizalu como testu ensin formatu?

[ctx: @title:window]
en: Cannot Preview File
ast: Nun se pue previsualizar el ficheru

[ctx: @action:button]
en: Preview as Text
ast: Previsualizar como testu

en: The internal viewer cannot preview this unknown type of file.<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
ast: El visualizador internu nun pue previsualizar esti tipu de ficheru desconocíu.<nl/><nl/> ¿Quies tentar de visualizalu como testu ensin formatu?

[ctx: @action]
en: About Viewer Component
ast: Tocante al componente del visualizador

en: Symbolic Link
ast: Enllaz simbólicu

en: One file selected | %1 files selected
ast[0]: Seleicionóse un ficheru
ast[1]: Seleicionáronse %1 ficheros

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InformationPanel)
en: Information Panel
ast: Panel d'información

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ownerLabel)
en: Owner:
ast: Propietariu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_groupLabel)
en: Group:
ast: Grupu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetLabel)
en: Target:
ast: Destín:

en: Files with the following paths already exist. Remove them if you really want to overwrite.
ast: Yá esisten los ficheros colos caminos siguientes. Quítalos si quies sobrescribilos de verdá.

en: Files with the following paths already exist. Do you want to continue overwriting them?
ast: Yá esisten los ficheros colos caminos siguientes. ¿Quies siguir sobrescribiéndolos?

en: Comment
ast: Comentariu

en: Comment has been modified.
ast: Modificóse'l comentariu.

en: Save
ast: Guardar

[ctx: @info]
en: Ark can extract archives to local destinations only.
ast: Ark namás pue estrayer los archivos nos destinos llocales

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Information Panel
ast: Amosar el panel d'información

[ctx: open a file with external program]
en: &Open in External Application
ast: &Abrir nuna aplicación esterna

[ctx: open a file with external program]
en: Open &With...
ast: Abrir &con…

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open the selected file with an external program
ast: Calca p'abrir el ficheru seleicionáu con un programa esternu

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
ast: Pre&visualizar

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to preview the selected file
ast: Calca pa previsualizar el ficheru seleicionáu

[ctx: @action:inmenu]
en: E&xtract All
ast: E&strayer too

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose how to extract all the files in the archive
ast: Calca p'abrir el diálogu d'estraición, onde pues escoyer cómo estrayer tolos ficheros del archivu

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract
ast: &Estrayer

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
ast: Calca p'abrir un diálogu d'estraición onde vas poder escoyer ente estrayer tolos ficheros o namás los seleicionaos

en: Add &Files...
ast: Amestar &ficheros…

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add files to the archive
ast: Calca p'amestar ficheros al archivu

[ctx: @action]
en: Remove from Archive
ast: Quitar del archivu

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
ast: &Propiedaes

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to see properties for archive
ast: Calca pa ver les propiedaes del archivu

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add or edit comment
ast: Calca p'amestar o editar un comentariu

[ctx: @action:inmenu]
en: &Test Integrity
ast: &Probar la integridá

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to test the archive for integrity
ast: Calca pa proba la integridá del archivu

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Edit &Comment]
en: Add &Comment
ast: Amestar un &comentariu

en: The archive passed the integrity test.
ast: L'archivu pasó la prueba d'integridá.

en: Test Results
ast: Resultáu de la prueba

en: The archive failed the integrity test.
ast: L'archivu falló la prueba d'integridá.

en: Extract To...
ast: Estrayer en…

en: Quick Extract To...
ast: Estrayer aína en…

[ctx: @title:tab]
en: General
ast: Xeneral

[ctx: @title:tab]
en: Extraction
ast: Estraición

[ctx: @title:tab]
en: Previews
ast: Previsualización

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
ast: <filename>%1</filename> ye un direutoriu.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename>. Check whether you have write permission.
ast: Nun se pudo sobrescribir <filename>%1</filename>. Comprueba si tienes el permisu d'escritura.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> will be created as soon as you add a file.
ast: Va crease l'archivu <filename>%1</filename> namás qu'amiestes un ficheru.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
ast: Nun s'atopó l'archivu <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> could not be loaded, as it was not possible to read from it.
ast: Nun se pudo cargar l'archivu <filename>%1</filename> darréu que nun ye posible lleelu.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> already exists. Do you wish to overwrite it?
ast: L'archivu <filename>%1</filename> yá esiste. ¿Quies sobrescribilu?

[ctx: @title:window]
en: File Exists
ast: El ficheru esiste

[ctx: @info]
en: The archive is empty or Ark could not open its content.
ast: L'archivu ta baleru o Ark nun pudo abrir el so conteníu.

[ctx: @info]
en: Ark does not currently support ISO files with UDF filesystem.
ast: Ark nun sofita los ficheros ISO col sistema de ficheros UDF.

[ctx: @info]
en: Loading the archive <filename>%1</filename> failed with the following error:<nl/><message>%2</message>
ast: La carga del archivu <filename>%1</filename> falló col error siguiente: <nl/><message>%2</message>

en: Ark cannot open symlinks.
ast: Ark nun pue abrir los enllaces simbólicos.

en: The file <filename>%1</filename> was modified. Do you want to update the archive?
ast: Modificóse'l ficheru <filename>%1</filename>. ¿Quies anovar l'archivu?

[ctx: @title:window]
en: File Modified
ast: Modificóse'l ficheru

[ctx: @action:button]
en: Update
ast: Anovar

[ctx: @action:button]
en: Ignore
ast: Inorar

[ctx: @title:window]
en: Add Files
ast: Amiestu de ficheros

[ctx: @title:window]
en: Delete File | Delete Files
ast[0]: Desaniciu d'un ficheru
ast[1]: Desaniciu de ficheros

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
ast: L'archivu nun se pudo guardar como <filename>%1</filename>. Prueba a guardalu n'otra llocalización.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> does not exist anymore, therefore it cannot be copied to the specified location.
ast: L'archivu <filename>%1</filename> yá nun esiste y, polo tanto, nun se pue copiar a la llocalización especificada.

en: Extraction failed due to an unknown error.
ast: La estraición falló pola mor d'un error desconocíu.

en: Delete operation failed. Try upgrading 7z or disabling the 7z plugin in the configuration dialog.
ast: La operación de desaniciu falló. Prueba a anovar «7z» o a desactivar el plugin de 7z nel diálogu de configuración.

en: ARJ old
ast: ARJ antiguu

en: GOST 40-bit
ast: GOST de 40 bits

en: Unrar reported a non-RAR archive. The installed unrar version (%1) is old. Try updating your unrar.
ast: Unrar informó d'un archivu que nun ye RAR. La versión instalada d'«unrar» (%1) ye antigua. Prueba a anovar unrar.

en: Extraction failed.
ast: La estraición falló.

en: Not enough memory for loading the archive.
ast: Nun hai abonda memoria pa cargar l'archivu.

en: Wrong password.
ast: La contraseña ye incorreuta.

en: Extraction failed due to unsupported compression method (%1).
ast: La estraición falló pola mor d'un métodu de compresión que nun ta sofitáu (%1).

en: Extraction failed due to unsupported encryption method.
ast: La estraición falló pola mor d'un métodu de cifráu que nun ta sofitáu.

[ctx: @info]
en: Archive corrupted or insufficient permissions.
ast: L'archivu ta toyíu o nun tienes abondos permisos.

en: The compression type '%1' is not supported by Ark.
ast: El tipu de compresión «%1» nun ta sofitáu n'Ark

[ctx: @info]
en: Could not set the compression method.
ast: Nun se pudo afitar el métodu de la compresión.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression level.
ast: Nun se pudo afitar el nivel de la compresión.

[ctx: @info Error in a message box]
en: Could not compress entry.
ast: Nun se pudo comprimir la entrada.
