ark-1.1 - en to br translation catalogue (7 entries)

en: KDE Archiving tool
br: Ostilh merañ an dielloù evit KDE

en: Maintainer
br: Ratreer

en: Former maintainer
br: Ratreer diaraok

en: Icons
br: Arlunioù

note: i18n: ectx: Menu (ark_file)
en: &File
br: &Restr

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
br: &Kefluniadur

en: Symbolic Link
br: Arouezere
