ark - en to kk translation catalogue (89 entries)

en: Source archive
kk: Бастапқы архиві

en: Destination
kk: Мақсаты

en: The following files could not be extracted:
kk: Келесі файлдар тарқатылмайды:

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
kk: Мұнда тарқату

en: KDE Archiving tool
kk: KDE архивтеу құралы

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Former Maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: Former maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: Emily Ezust (Corel Corporation)
kk: Emily Ezust (Corel корпорациясы)

en: Michael Jarrett (Corel Corporation)
kk: Michael Jarrett (Corel корпорациясы)

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: Ideas, help with the icons
kk: Идеялар мен таңбашарды жасауға көмек

en: bkisofs code
kk: bkisofs коды

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
kk: Амалдың (тарқату/қосу) параметрлерін келтіру үшін диалогын көрсету

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
kk: Тарқатуға қолданатын қапшығы. Келтірмесе әдеттегісі - назардағы қапшық.

en: Query the user for an archive filename and add specified files to it. Quit when finished.
kk: Келтірілген файлдарды қай архивке қосуды сұрау. Аяқтаған соң шығу.

en: Add the specified files to 'filename'. Create archive if it does not exist. Quit when finished.
kk: Келтірілген файлдарды көрсетілген архивке қосу. Ондайы болмаса - құру. Аяқтаған соң шығу.

en: Change the current dir to the first entry and add all other entries relative to this one.
kk: Біріншісін назардағы қапшық қылып, қалғандарын осыған жалғап жолын өрбіту.

en: Automatically choose a filename, with the selected suffix (for example rar, tar.gz, zip or any other supported types)
kk: Файл атауын, керек жұрнағын (мысалы: rar, tar gz, zip, не басқа қолдауы бар жұрнағын) жалғап, автоматты турде таңдау

en: Use the batch interface instead of the usual dialog. This option is implied if more than one url is specified.
kk: Кәдімгі диалогтың орнына дестелеу интерфейсін пайдалану. Бұл амал бірнеше URL-ді келтіргенде қолданады.

en: The destination argument will be set to the path of the first file supplied.
kk: Қондыру жолы аргументі келтірілгендерінің біріншісінің жолымен анықталады.

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
kk: Ark-тың KPart компоненті табылған жоқ, орнатылғанын тексеріңіз.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupCompressFiles)
en: Files/Folders to Compress
kk: Сығатын файлдар/қапшықтар

en: Compress to Archive
kk: Сығып архивтеу

en: No input files were given.
kk: Кіріс файлдар келтірілген жоқ.

en: You need to either supply a filename for the archive or a suffix (such as rar, tar.gz) with the <command>--autofilename</command> argument.
kk: Архив файлын атауын немесе <command>--autofilename</command> аргументіне керек (rar, tar.gz сияқты) жұрнағын келтіріңіз.

en: Incorrect password.
kk: Пароль дұрыс емес.

[ctx: @title:window]
en: Extract
kk: Тарқату

en: The subfolder name may not contain the character '/'.
kk: Ішкі қапшықтың атауында '/' таңбасы болмау керек..

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
kk: <filename>%1</filename> деген қапшық бар екен. Соған тарқата берелік пе?

en: Folder exists
kk: Қапшық бар екен

en: Extract here
kk: Мында тарқату

en: Retry
kk: Қайталау

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
kk: <filename>%1</filename> қапшығы құрылмады.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
kk: <filename>%1</filename> деген бар, бірақ ол қапшық емес екен.

en: Please check your permissions to create it.
kk: Оны құруға рұқсаттарыңызды түгелдеңіз.

en: Extract multiple archives
kk: Бірнеше архивтерді тарқату

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExtractionDialog)
en: Extraction Dialog
kk: Тарқату диалогы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extractAllLabel)
en: Extract All Files
kk: Барлық файлдарды тарқатып алу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
kk: Параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openFolderCheckBox)
en: Open &destination folder after extraction
kk: Тарқатқан соң к&ондырған қапшық ашылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeAfterExtraction)
en: Close &Ark after extraction
kk: Тарқатқан соң Ark &жабылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preservePaths)
en: &Preserve paths when extracting
kk: Тарқатқанда жолдар &сақталсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSubfolders)
en: &Automatically create subfolders
kk: Ішкі қапшықтар &автоматты түрде құрылсын

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesToExtractGroupBox)
en: Extract
kk: Тарқату

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allFilesButton)
en: All &files
kk: Барлық &файлдарды

en: Extracting all files
kk: Барлық файлдарды тарқатып алу

note: i18np on purpose so this translation may properly be reused.
en: Extracting one file | Extracting %1 files
kk[0]: %1 файлды тарқатып алу

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
kk[0]: %1 файлды өшіру

en: Incorrect password, please try again.
kk: Келтірілген пароль дұрыс емес. Қайталап көріңіз.

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
kk: Атауы

[ctx: Compression rate of file]
en: Rate
kk: Дәрежесі

[ctx: File's owner username]
en: Owner
kk: Иесі

[ctx: File's group]
en: Group
kk: Тобы

[ctx: File permissions]
en: Mode
kk: Рұқсаттары

[ctx: Compression method]
en: Method
kk: Әдісі

[ctx: File version]
en: Version
kk: Нұсқасы

[ctx: Timestamp]
en: Date
kk: Кезі

note: i18n: ectx: Menu (ark_file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

en: Closing preview
kk: Нобайын жабу

en: Please wait while the preview is being closed...
kk: Нобайының жабылуын күтіңіз...

en: The internal viewer cannot preview this file.
kk: Құрамындағы қарау құралы бұл файлды көрсете алмайды.

en: The internal viewer cannot preview this type of file<nl/>(%1).<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
kk: Құрамындағы қарау құралы бұндай файлды көрсете алмайды<nl/>(%1).<nl/><nl/>Жәй мәтін ретінде ашып көресіз бе?

[ctx: @title:window]
en: Cannot Preview File
kk: Файл алдын-ала көрсетле алмады

[ctx: @action:button]
en: Preview as Text
kk: Мәтінің қарап шығу

en: The internal viewer cannot preview this unknown type of file.<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
kk: Құрамындағы қарау құралы бұндай түрі беймәлім файлды көрсете алмайды.<nl/><nl/>Жәй мәтін ретінде ашып көресіз бе?

en: No archive loaded
kk: Жүктелген архиві жоқ

en: Symbolic Link
kk: Символдық сілтеме

en: Unknown size
kk: Көлемі беймәлім

en: One file selected | %1 files selected
kk[0]: %1 файл таңдалған

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InformationPanel)
en: Information Panel
kk: Ақпарат панелі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, additionalInfo)
en: Unknown file type
kk: Беймәлім файл түрі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, JobTrackerWidget)
en: Job Tracker
kk: Тапсырма қадағалығышы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <b>Job Description</b>
kk: <b>Сипаттамасы</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Some Information about the job
kk: Тапсырма туралы мәлімет

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
kk: Қара&п шығу

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
kk: Тарқату диалогын ашу үшін түртіңіз. Оның көмегімен барлық файлдарды әлде таңдалған ғана файлдарын тарқату керек екенін ұйғара аласыз

en: Extract To...
kk: Қайда тарқату...

en: Quick Extract To...
kk: Мынаған тез тарқатып алу...

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
kk: <filename>%1</filename> деген қапшық екен.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
kk: <filename>%1</filename> деген архив табылмады.

[ctx: @title:window]
en: File Exists
kk: Файл бар екен

[ctx: @title:window]
en: Add Files
kk: Файлдарды қосу

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
kk: Архив <filename>%1</filename> деп сақталмады. Басқа орынға сақтап көріңіз.

en: The archive reader could not be initialized.
kk: Архивті оқитын бағдарламасы бастайтын күйіне келтірілмеді.

en: The archive writer could not be initialized.
kk: Архивті жазатын бағдарламасы бастайтын күйіне келтірілмеді.

en: The compression type '%1' is not supported by Ark.
kk: '%1' сығу түрін Ark танымайды.
