ark - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: KDE Archiving tool
ku: Amûra Arşîvkirina KDE

en: Icons
ku: Îkon

en: Extracting all files
ku: Hemû pel tên derxistin

note: i18np on purpose so this translation may properly be reused.
en: Extracting one file | Extracting %1 files
ku[0]: Pelek tê derxistin
ku[1]: %1 pel tên derxistin

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
ku: Nav

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
ku: P&êşdîtin
