ark - en to lt translation catalogue (349 entries)

[ctx: Noun, not a verb. Top level menu item, i.e. like File]
note: i18n: ectx: Menu (archive)
en: &Archive
lt: &Archyvas

en: Extracting Files
lt: Išpakuojami failai

en: Source archive
lt: Šaltinio archyvas

en: Destination
lt: Paskirties vieta

en: The following files could not be extracted:
lt: Nepavyko išpakuoti šių failų:

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>. Any further archive will not be extracted.
lt: Klaida išpakuojant <filename>%1</filename>. Bet koks tolimesnis archyvas nebus išpakuotas.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message><nl/>Any further archive will not be extracted.
lt: Klaida išpakuojant <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message><nl/>Bet koks tolimesnis archyvas nebus išpakuotas.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>.
lt: Klaida išpakuojant <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>
lt: Klaida išpakuojant <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>

[ctx: @info]
en: The archive could not be extracted to <filename>%1</filename> because Ark can only extract to local destinations.
lt: Nepavyko išpakuoti archyvo į <filename>%1</filename>, nes Ark gali išpakuoti tik į vietines paskirties vietas.

[ctx: @action:inmenu Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress
lt: Glaudinti

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress to…
lt: Glaudinti į…

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu, %1 filename]
en: Compress to "%1"
lt: Glaudinti į „%1“

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract to…
lt: Išpakuoti į…

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract here
lt: Išpakuoti čia

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract here and delete archive
lt: Išpakuoti čia ir ištrinti archyvą

[ctx: @action:inmenu Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract
lt: Išpakuoti

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
lt: Išpakuoti čia

en: KDE Archiving tool
lt: KDE archyvavimo priemonė

en: © 1997–2025 The Ark Developers
lt: © 1997–2025 Ark plėtotojai

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Maintainer, KF5 port
lt: Prižiūrėtojas, KF5 atmaina

en: Former Maintainer
lt: Ankstesnysis prižiūrėtojas

en: Former maintainer
lt: Ankstesnysis prižiūrėtojas

en: Emily Ezust (Corel Corporation)
lt: Emily Ezust (Corel korporacija)

en: Michael Jarrett (Corel Corporation)
lt: Michael Jarrett (Corel korporacija)

en: Advanced editing functionalities
lt: Išplėstinės taisymo galimybės

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Ideas, help with the icons
lt: Idėjos, pagalba kuriant piktogramas

en: bkisofs code
lt: bkisofs kodas

en: URLs to open.
lt: URL adresai, kuriuos atverti.

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
lt: Rodyti dialogą, kuriame galima nurodyti operacijos parinktis (išpakuoti/pridėti)

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
lt: Paskirties aplankas, į kurį išpakuoti. Jei nenurodytas, pagal numatymą bus naudojamas dabartinis kelias.

note: i18n: ectx: label, entry (openDestinationFolderAfterExtraction), group (Extraction)
en: Open destination folder after extraction.
lt: Išpakavus atverti paskirties aplanką.

en: Query the user for an archive filename and add specified files to it. Quit when finished.
lt: Klausti naudotojo archyvo failo pavadinimo ir pridėti į jį nurodytus failus. Užbaigus, išjungti programą.

en: Add the specified files to 'filename'. Create archive if it does not exist. Quit when finished.
lt: Pridėti nurodytus failus į nurodyto pavadinimo archyvą. Sukurti archyvą, jei jo dar nėra. Užbaigus, išjungti programą.

en: Change the current dir to the first entry and add all other entries relative to this one.
lt: Pakeisti dabartinį katalogą į pirmą įrašą ir pridėti visus kitus įrašus naudojant šį kaip atskaitos tašką.

en: Automatically choose a filename, with the selected suffix (for example rar, tar.gz, zip or any other supported types)
lt: Automatiškai parinkti failo pavadinimą su pasirinktu prievarždiu (pvz., rar, tar.gz, zip ar bet kuriuo kitu palaikomu tipą)

en: Use the batch interface instead of the usual dialog. This option is implied if more than one url is specified.
lt: Naudoti paketinę sąsają, o ne įprastą dialogą. Ši parinktis automatiškai įjungiama, kai nurodomas daugiau nei vienas url.

en: The destination argument will be set to the path of the first file supplied.
lt: Kaip paskirties argumentas bus panaudotas pirmojo pateikto failo kelias.

en: Archive contents will be read, and if detected to not be a single folder or a single file archive, a subfolder with the name of the archive will be created.
lt: Archyvo turinys bus perskaitytas, ir jei bus aptikta, kad tai nėra vieno aplanko ar vieno failo archyvas, tada bus sukurtas poaplankis tokiu pačiu pavadinimu kaip archyvas.

en: List supported MIME types.
lt: Išvardyti palaikomus MIME tipus.

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
lt: Nepavyko rasti Ark KPart komponento, patikrinkite, ar programa gerai įdiegta.

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Welcome Page
lt: Pasisveikinimo puslapis

en: Show the welcome page
lt: Rodyti pasisveikinimo puslapį

[ctx: @info:whatsthis]
en: This switches between having a <emphasis>Menubar</emphasis> and having a <interface>Hamburger Menu</interface> button. Both contain mostly the same commands and configuration options.
lt: Tai perjungia <emphasis>Meniu juostos</emphasis> ir <interface>Trijų juostų meniu</interface> mygtuką. Abiejuose didžiąja dalimi yra tos pačios komandos ir konfigūracijos parinktys.

en: Lock Sidebar
lt: Užrakinti šoninę juostą

[ctx: to open an archive]
en: Open Archive
lt: Atverti archyvą

en: Create New Archive
lt: Sukurti naują archyvą

en: Welcome to %1
lt: Jus sveikina %1

en: No recent files
lt: Nėra paskiausiai naudotų failų

en: Copy &Location
lt: Kopijuoti &vietą

en: &Open Containing Folder
lt: A&tverti vidinį aplanką

en: &Remove
lt: Ša&linti

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QScrollArea, WelcomeView)
en: Welcome
lt: Sveiki

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOpenArchive)
en: Open Archive…
lt: Atverti archyvą…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNewArchive)
en: New Archive
lt: Naujas archyvas

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClearRecentFiles)
en: Clear Recent Files
lt: Išvalyti paskiausiai naudotus failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRecentFiles)
en: Recent Files
lt: Paskiausiai naudoti failai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelHelp)
en: Help
lt: Pagalba

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHomepage)
en: Visit homepage
lt: Apsilankyti internetinėje svetainėje

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHandbook)
en: Read handbook
lt: Skaityti žinyną

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowOnStartup)
en: Show on startup
lt: Rodyti paleidimo metu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close Welcome Page
lt: Užverti pasisveikinimo puslapis

en: Advanced Options
lt: Išplėstinės parinktys

[ctx: @action:button]
en: Add
lt: Pridėti

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupCompressFiles)
en: Files/Folders to Compress
lt: Failai/aplankai, kuriuos glaudinti

en: Compress to Archive
lt: Glaudinti į archyvą

en: No input files were given.
lt: Nepateikti įvesties failai.

en: You need to either supply a filename for the archive or a suffix (such as rar, tar.gz) with the <command>--autofilename</command> argument.
lt: Turite pateikti archyvo failo pavadinimą arba prievardį (tokį, kaip rar, tar.gz) su <command>--autofilename</command> argumentu.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> already exists. Do you wish to overwrite it?
lt: Archyvas <filename>%1</filename> jau yra. Norite jį perrašyti?

[ctx: @title:window]
en: File Exists
lt: Failas jau yra

[ctx: Default name of a newly-created multi-file archive]
en: Archive
lt: Archyvas

note: i18n: ectx: label, entry (showEncryptionWarning), group (General)
en: Whether to show a warning when creating zip archives with AES encryption.
lt: Ar rodyti įspėjimą kuriant zip archyvus, naudojančius AES šifravimą.

note: i18n: ectx: label, entry (defaultOpenAction), group (General)
en: Default action when opening archive entries.
lt: Numatytasis veiksmas atveriant archyvo įrašus.

note: i18n: ectx: label, entry (closeAfterExtraction), group (Extraction)
en: Close Ark after extraction.
lt: Išpakavus, užverti Ark.

note: i18n: ectx: label, entry (preservePaths), group (Extraction)
en: Preserve paths when extracting.
lt: Išpakuojant išlaikyti aplankų struktūrą.

note: i18n: ectx: label, entry (extractToSubfolder), group (Extraction)
en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry.
lt: Išpakuoti į poaplankį, jei archyve yra daugiau nei vienas aukščiausio lygio įrašas.

note: i18n: ectx: label, entry (splitterSizes), group (MainWindow)
en: How the main window is divided.
lt: Kaip padalinamas pagrindinis langas.

note: i18n: ectx: label, entry (showInfoPanel), group (MainWindow)
en: Whether to show the information panel.
lt: Ar rodyti informacinį skydelį.

note: i18n: ectx: label, entry (limitPreviewFileSize), group (Preview)
en: Whether to limit the preview according to file size.
lt: Ar apriboti peržiūrą, priklausomai nuo failo dydžio.

note: i18n: ectx: label, entry (previewFileSizeLimit), group (Preview)
en: Preview file size limit in megabytes.
lt: Atvaizduoti failo dydžio apribojimą megabaitais.

[ctx: @info]
en: Failed to locate program <filename>%1</filename> on disk.
lt: Nepavyko diske rasti programos <filename>%1</filename>.

en: Extraction failed. Make sure that enough space is available.
lt: Išpakuoti nepavyko. Įsitikinkite, kad diske pakanka vietos.

en: Extraction failed. Make sure you provided the correct password and that enough space is available.
lt: Išpakuoti nepavyko. Įsitikinkite, kad pateikėte teisingą slaptažodį ir kad diske pakanka vietos.

[ctx: @info]
en: Could not move the extracted file to the destination directory. | Could not move the extracted files to the destination directory.
lt[0]: Nepavyko perkelti išpakuoto failo į paskirties katalogą.
lt[1]: Nepavyko perkelti išpakuotų failų į paskirties katalogą.
lt[2]: Nepavyko perkelti išpakuotų failų į paskirties katalogą.
lt[3]: Nepavyko perkelti išpakuotų failų į paskirties katalogą.

[ctx: @info]
en: Extraction failed because the disk is full.
lt: Išpakuoti nepavyko, nes diske nebėra laisvos vietos.

[ctx: @info]
en: Extraction failed: Incorrect password
lt: Išpakuoti nepavyko: Neteisingas slaptažodis

en: Incorrect password.
lt: Neteisingas slaptažodis.

en: Ark does not currently support testing this archive.
lt: Ark šiuo metu nepalaiko šio archyvo tikrinimo.

en: Protection of the list of files is not possible with the %1 format.
lt: Failų sąrašo apsauga yra neįmanoma naudojant %1 formatą.

en: Protection of the archive with password is not possible with the %1 format.
lt: Archyvo apsauga slaptažodžiu yra neįmanoma naudojant %1 formatą.

en: It is not possible to set compression level for the %1 format.
lt: %1 formatui neįmanoma nustatyti glaudinimo lygio.

en: It is not possible to set compression method for the %1 format.
lt: %1 formatui neįmanoma nustatyti glaudinimo metodo.

en: The %1 format does not support multi-volume archives.
lt: %1 formatas nepalaiko daugiatomių archyvų.

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleCompression)
en: Compression
lt: Glaudinimas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel1)
en: Level:
lt: Lygis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel2)
en: Min
lt: Mažiausias

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompMethod)
en: Method:
lt: Metodas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel3)
en: Max
lt: Didžiausias

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleEncryption)
en: Password Protection
lt: Apsauga slaptažodžiu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncMethod)
en: Encryption method:
lt: Šifravimo metodas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encryptHeaderCheckBox)
en: Ask for password before showing the list of files in the archive
lt: Prašyti pateikti slaptažodį prieš parodant archyve esančių failų sąrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, warningMsgWidget)
en: This encryption method may not be supported by older archiving software.
lt: Šio šifravimo metodo gali nepalaikyti senesnė archyvavimo programinė įranga.

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleMultiVolume)
en: Multi-volume Archive
lt: Daugiatomis archyvas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, multiVolumeCheckbox)
en: Create multi-volume archive
lt: Sukurti daugiatomį archyvą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblVolumeSize)
en: Volume size:
lt: Tomo dydis:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_previewFileSizeLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QDoubleSpinBox, volumeSizeSpinbox)
en:  megabytes
lt:  MB

[ctx: the argument is a file extension (the period is not a typo)]
en: Automatically add .%1
lt: Automatiškai pridėti .%1

en: The chosen password does not match the given verification password.
lt: Pasirinktas slaptažodis neatitinka nurodytojo.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder:
lt: Aplankas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filenameLineEdit)
en: Type archive name…
lt: Įrašykite archyvo pavadinimą…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_typeLabel)
en: Type:
lt: Tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Extension:
lt: Prievardis:

[ctx: @title:window]
en: Extract
lt: Išpakuoti

en: Extract
lt: Išpakuoti

en: The subfolder name may not contain the character '/'.
lt: Poaplankio pavadinime negali būti simbolio „/“.

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
lt: Aplankas <filename>%1</filename> jau yra. Ar tikrai norite išpakuoti archyvą į jį?

en: Folder exists
lt: Aplankas jau yra

en: Extract here
lt: Išpakuoti čia

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
lt: Nepavyko sukurti aplanko <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
lt: <filename>%1</filename> jau yra, bet tai nėra aplankas.

en: Please check your permissions to create it.
lt: Patikrinkite, ar turite teises jį sukurti.

en: Extract multiple archives
lt: Išpakuoti kelis archyvus

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExtractionDialog)
en: Extraction Dialog
lt: Išpakavimo dialogas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extractAllLabel)
en: Extract All Files
lt: Išpakuoti visus failus

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, singleFolderGroup)
en: E&xtraction into subfolder:
lt: &Išpakavimas į poaplankį:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
lt: Parinktys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openFolderCheckBox)
en: Open &destination folder after extraction
lt: Išpakavus atverti paskirties &aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeAfterExtraction)
en: Close &Ark after extraction
lt: Išpakavus, užverti &Ark

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preservePaths)
en: &Preserve paths when extracting
lt: Išpakuojant iš&laikyti aplankų struktūrą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSubfolders)
en: &Automatically create subfolders
lt: &Automatiškai sukurti poaplankius

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesToExtractGroupBox)
en: Extract
lt: Išpakuoti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectedFilesButton)
en: Sele&cted files only
lt: &Tik pažymėtus failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allFilesButton)
en: All &files
lt: Visus &failus

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openDestinationFolderAfterExtraction)
en: Open destination folder after extraction
lt: Išpakavus atverti paskirties &aplanką

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeAfterExtraction)
en: Close Ark after extraction
lt: Išpakavus, užverti Ark

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_preservePaths)
en: Preserve paths when extracting
lt: Išpakuojant išlaikyti aplankų struktūrą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_extractToSubfolder)
en: Whether to check by default the extraction into subfolder checkbox in the Extraction Dialog, when the archive has more than one top-level entry.
lt: Ar išpakavimo dialoge pagal numatymą žymėti „Išpakavimo į poaplankį“ žymimąjį langelį, kai archyve yra daugiau nei vienas aukščiausio lygio įrašas.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_extractToSubfolder)
en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry
lt: Išpakuoti į poaplankį, jei archyve yra daugiau nei vienas aukščiausio lygio įrašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: When clicking a file in an archive or pressing the Return key:
lt: Spustelėjus ant failo archyve arba paspaudus Įvesties klavišą:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Pre&view the file with internal previewer
lt: &Peržiūrėti failą naudojant vidinę žiūryklę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Open the fi&le with associated application
lt: &Atverti failą naudojant susietą programą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showEncryptionWarning)
en: Show a warning when creating zip archives with AES encryption
lt: Įspėti kuriant ZIP archyvus, kuriuose naudojamas AES šifravimas

en: No suitable plugin found. Ark does not seem to support this file type.
lt: Nerasta jokio tinkamo įskiepio. Atrodo, kad Ark nepalaiko šio failo tipo.

en: Failed to load a suitable plugin. Make sure any executables needed to handle the archive type are installed.
lt: Nepavyko įkelti tinkamo įskiepio. Įsitikinkite, kad yra įdiegti visi šio failo tipo apdorojimui reikalingi vykdomieji.

en: Could not load the archive because it contains ill-formed entries and might be a malicious archive.
lt: Nepavyko įkelti archyvo, nes jame yra netaisyklingų įrašų ir tai gali būti kenkėjiškas archyvas.

en: Loading archive
lt: Įkeliamas archyvas

en: Archive
lt: Archyvas

en: No space available on device <filename>%1</filename>
lt: Įrenginyje nėra laisvos vietos <filename>%1</filename>

en: Extracting all files
lt: Išpakuojami visi failai

note: i18np on purpose so this translation may properly be reused.
en: Extracting one file | Extracting %1 files
lt[0]: Išpakuojamas vienas failas
lt[1]: Išpakuojami %1 failai
lt[2]: Išpakuojama %1 failų
lt[3]: Išpakuojamas %1 failas

[ctx: extraction folder]
en: Destination
lt: Paskirties vieta

en: Could not write to destination <filename>%1</filename>.<nl/>Check whether you have sufficient permissions.
lt: Nepavyksta rašyti į paskirties vietą <filename>%1</filename>.<nl/>Patikrinkite, ar turite reikiamus leidimus.

en: Compressing a file | Compressing %1 files
lt[0]: Glaudinamas %1 failas
lt[1]: Glaudinami %1 failai
lt[2]: Glaudinama %1 failų
lt[3]: Glaudinamas %1 failas

en: Moving a file | Moving %1 files
lt[0]: Perkeliamas %1 failas
lt[1]: Perkeliami %1 failai
lt[2]: Perkeliama %1 failų
lt[3]: Perkeliamas %1 failas

en: Copying a file | Copying %1 files
lt[0]: Kopijuojamas %1 failas
lt[1]: Kopijuojami %1 failai
lt[2]: Kopijuojama %1 failų
lt[3]: Kopijuojamas %1 failas

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
lt[0]: Failas ištrinamas iš archyvo
lt[1]: Iš archyvo ištrinami %1 failai
lt[2]: Iš archyvo ištrinama %1 failų
lt[3]: Iš archyvo ištrinamas %1 failas

en: Adding comment
lt: Pridedamas komentaras

en: Testing archive
lt: Tikrinamas archyvas

en: The plugin cannot be used because one or more required executables are missing. Check your installation.
lt: Įskiepis negali būti naudojamas, nes trūksta vieno ar daugiau reikalingų vykdomųjų. Patikrinkite, ar programa gerai įdiegta.

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Name
lt: Pavadinimas

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Description
lt: Aprašas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_limitPreviewFileSize)
en: Disable preview for files larger than:
lt: Išjungti peržiūrą, jei failo dydis viršija:

[ctx: @title:window]
en: Properties for %1
lt: %1 savybės

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, m_passwordValueLabel)
en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: yes (%1 volumes)
lt: taip (Tomų: %1)

en: %1 file | %1 files
lt[0]: %1 failas
lt[1]: %1 failai
lt[2]: %1 failų
lt[3]: %1 failas

en: , %1 folder | , %1 folders
lt[0]: , %1 aplankas
lt[1]: , %1 aplankai
lt[2]: , %1 aplankų
lt[3]: , %1 aplankas

en: only file contents (%1)
lt: tik failo turinys (%1)

en: yes (%1)
lt: taip (%1)

en: Calculating…
lt: Skaičiuojama…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Archive name:
lt: Archyvo pavadinimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Archive type:
lt: Archyvo tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Mime-type:
lt: MIME tipas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Opened read-only:
lt: Atvertas tik skaitymui:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password-protected:
lt: Apsaugotas slaptažodžiu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Has comment:
lt: Su komentaru:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of entries:
lt: Įrašų skaičius:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Unpacked size:
lt: Dydis išpakavus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Packed size:
lt: Dydis suglaudinus:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Compression ratio:
lt: Glaudinimo santykis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Last modified:
lt: Paskutinis modifikavimas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: MD5 hash:
lt: MD5 maiša:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: SHA-1 hash:
lt: SHA-1 maiša:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: SHA-256 hash:
lt: SHA-256 maiša:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_15)
en: Multi-volume:
lt: Daugiatomis:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Compression method(s):
lt: Glaudinimo metodas(-ai):

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
lt: Failas jau yra

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> is password protected. Please enter the password.
lt: Archyvas <filename>%1</filename> yra apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami atverti archyvą, įrašykite slaptažodį.

en: Incorrect password, please try again.
lt: Neteisingas slaptažodis, bandykite dar kartą.

[ctx: @info]
en: The archive you're trying to open is corrupt.<nl/>Some files may be missing or damaged.
lt: Archyvas, kurį mėginate atverti, yra sugadintas.<nl/>Galbūt, trūksta kai kurių failų arba jie yra sugadinti.

[ctx: @title:window]
en: Corrupt archive
lt: Sugadintas archyvas

[ctx: @action:button]
en: Open as Read-Only
lt: Atverti tik skaitymui

[ctx: @action:button]
en: Don't Open
lt: Neatverti

en: Don't ask again.
lt: Daugiau nebeklausti.

en: Error during extraction
lt: Klaida išpakavimo metu

en: Extraction of the entry:<nl/>    <filename>%1</filename><nl/>failed with the error message:<nl/>    %2<nl/><nl/>Do you want to continue extraction?<nl/>
lt: Įrašo išpakavimas:<nl/>    <filename>%1</filename><nl/>patyrė nesėkmę; klaidos pranešimas:<nl/>    %2<nl/><nl/>Ar norite tęsti išpakavimą?<nl/>

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
lt: Pavadinimas

[ctx: Uncompressed size of a file inside an archive]
en: Original Size
lt: Pradinis dydis

[ctx: Compressed size of a file inside an archive]
en: Compressed Size
lt: Glaudinto dydis

[ctx: Compression rate of file]
en: Rate
lt: Laipsnis

[ctx: File's owner username]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: File's group]
en: Group
lt: Grupė

[ctx: File permissions]
en: Mode
lt: Veiksena

[ctx: CRC hash code]
en: CRC checksum
lt: CRC kontrolinė suma

[ctx: BLAKE2 hash code]
en: BLAKE2 checksum
lt: BLAKE2 kontrolinė suma

[ctx: Compression method]
en: Method
lt: Metodas

[ctx: File version]
en: Version
lt: Versija

[ctx: Timestamp]
en: Date
lt: Data

en: Adding files is not supported for this archive.
lt: Šis archyvas nepalaiko failų pridėjimo.

en: You can only add local files to an archive.
lt: Galite į archyvą pridėti tik vietinius failus.

note: i18n: ectx: Menu (archive)
en: &Archive
lt: &Archyvas

note: i18n: ectx: Menu (ark_file)
en: &File
lt: &Failas

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
lt: &Nuostatos

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
lt: Pagrindinė įrankių juosta

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

en: Closing preview
lt: Užveriama peržiūra

en: Please wait while the preview is being closed…
lt: Palaukite, kol užveriama peržiūra…

en: The internal viewer cannot preview this file.
lt: Vidinė žiūryklė negali peržiūrėti šio failo.

en: The internal viewer cannot preview this type of file<nl/>(%1).<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
lt: Vidinė žiūryklė negali peržiūrėti šio failo tipo<nl/>(%1).<nl/><nl/>Ar norite pabandyti peržiūrėti ji kaip grynąjį tekstą?

[ctx: @title:window]
en: Cannot Preview File
lt: Nepavyksta peržiūrėti failo

[ctx: @action:button]
en: Preview as Text
lt: Peržiūrėti kaip tekstą

en: The internal viewer cannot preview this unknown type of file.<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
lt: Vidinė žiūryklė negali peržiūrėti šio nežinomo failo tipo.<nl/><nl/>Ar norite pabandyti peržiūrėti ji kaip grynąjį tekstą?

[ctx: @action]
en: About Viewer Component
lt: Apie žiūryklės komponentą

en: No archive loaded
lt: Neįkeltas joks archyvas

en: Symbolic Link
lt: Simbolinė nuoroda

en: Unknown size
lt: Nežinomas dydis

en: One file selected | %1 files selected
lt[0]: Pažymėtas vienas failas
lt[1]: Pažymėti %1 failai
lt[2]: Pažymėta %1 failų
lt[3]: Pažymėtas %1 failas

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InformationPanel)
en: Information Panel
lt: Informacinis skydelis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, additionalInfo)
en: Unknown file type
lt: Nežinomas failo tipas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ownerLabel)
en: Owner:
lt: Savininkas:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_groupLabel)
en: Group:
lt: Grupė:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetLabel)
en: Target:
lt: Paskirtis:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, JobTrackerWidget)
en: Job Tracker
lt: Darbų sekiklis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <b>Job Description</b>
lt: <b>Darbo aprašas</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Some Information about the job
lt: Šiek tiek informacijos apie darbą

en: Files with the following paths already exist. Remove them if you really want to overwrite.
lt: Failai nurodytoje vietoje jau yra. Pašalinkite ten esančius failus, jei tikrai norite juos perrašyti.

en: Files with the following paths already exist. Do you want to continue overwriting them?
lt: Failai nurodytoje vietoje jau yra. Ar norite tęsti ir juos perrašyti?

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment has been modified.
lt: Komentaras modifikuotas.

en: Save
lt: Įrašyti

en: Type to search…
lt: Rašykite norėdami ieškoti…

[ctx: @info]
en: Ark can extract archives to local destinations only.
lt: Ark gali išpakuoti archyvus tik į vietines paskirties vietas.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Information Panel
lt: Rodyti informacinį skydelį

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Copy As…
lt: Įrašyti kopiją kaip…

[ctx: open a file with external program]
en: &Open in External Application
lt: &Atverti išorinėje programoje

[ctx: open a file with external program]
en: Open &With…
lt: Atverti &naudojant…

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open the selected file with an external program
lt: Spustelėkite norėdami atverti pažymėtą failą naudojant išorinę programą

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
lt: Perž&iūra

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to preview the selected file
lt: Spustelėkite norėdami pamatyti pažymėto failo peržiūrą

[ctx: @action:inmenu]
en: E&xtract All
lt: Išpakuoti &viską

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose how to extract all the files in the archive
lt: Spustelėkite norėdami atverti išpakavimo dialogą, kuriame galėsite pasirinkti, kaip išpakuoti visus archyve esančius failus

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract
lt: &Išpakuoti

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
lt: Spustelėkite norėdami atverti išpakavimo dialogą, kuriame galėsite pasirinkti išpakuoti visus failus arba tik pažymėtus failus

en: Add &Files…
lt: Pridėti &failų…

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add files to the archive
lt: Spustelėkite norėdami pridėti failų į archyvą

[ctx: @action]
en: Remove from Archive
lt: Šalinti iš archyvo

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
lt: &Savybės

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to see properties for archive
lt: Spustelėkite norėdami matyti archyvo savybes

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add or edit comment
lt: Spustelėkite norėdami pridėti ar taisyti komentarą

[ctx: @action:inmenu]
en: &Test Integrity
lt: &Tikrinti vientisumą

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to test the archive for integrity
lt: Spustelėkite norėdami tikrinti archyvo vientisumą

[ctx: @info:tooltip]
en: Adding files to existing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.<nl/><nl/>Extract the files and create a new archive if you want to add files.
lt: Šiuo metu failų pridėjimas į esamus slaptažodžiu apsaugotus archyvus, neturinčius antraštės šifravimo, yra nepalaikomas.<nl/><nl/>Išpakuokite failus ir sukurkite naują archyvą, jei norite pridėti failų.

[ctx: @info:tooltip]
en: Testing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.
lt: Slaptažodžiu apsaugotų archyvų, neturinčių antraštės šifravimo, tikrinimas šiuo metu yra nepalaikomas.

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Add &Comment]
en: Edit &Comment
lt: Taisyti &komentarą

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Edit &Comment]
en: Add &Comment
lt: Pridėti &komentarą

en: The archive passed the integrity test.
lt: Archyvas išlaikė vientisumo tikrinimą.

en: Test Results
lt: Tikrinimo rezultatai

en: The archive failed the integrity test.
lt: Archyvas neišlaikė vientisumo tikrinimo.

en: Extract To…
lt: Išpakuoti į…

en: Quick Extract To…
lt: Greitai išpakuoti į…

[ctx: @title:tab]
en: General
lt: Bendra

[ctx: @title:tab]
en: Extraction
lt: Išpakavimas

[ctx: @title:tab]
en: Plugins
lt: Įskiepiai

[ctx: @title:tab]
en: Previews
lt: Peržiūros

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
lt: <filename>%1</filename> yra katalogas.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename>. Check whether you have write permission.
lt: Nepavyksta perrašyti <filename>%1</filename>. Patikrinkite, ar turite leidimą rašyti.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> will be created as soon as you add a file.
lt: Archyvas <filename>%1</filename> bus sukurtas iš karto, kai pridėsite failą.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
lt: Nerastas archyvas <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> could not be loaded, as it was not possible to read from it.
lt: Nepavyko įkelti <filename>%1</filename> archyvo, nes nepavyksta skaityti iš failo.

[ctx: @info]
en: The archive is empty or Ark could not open its content.
lt: Archyvas yra tuščias arba Ark nepavyko atverti jo turinio.

[ctx: @info]
en: Ark does not currently support ISO files with UDF filesystem.
lt: Šiuo metu Ark nepalaiko ISO atvaizdžių, kurių failų sistema yra UDF.

[ctx: @info]
en: Loading the archive <filename>%1</filename> failed with the following error:<nl/><message>%2</message>
lt: Nepavyko įkelti archyvo <filename>%1</filename>; klaidos pranešimas: <nl/><message>%2</message>

en: Ark cannot open symlinks.
lt: Ark negali atverti simbolinių nuorodų.

en: The file <filename>%1</filename> was modified. Do you want to update the archive?
lt: Failas <filename>%1</filename> buvo modifikuotas. Ar norėtumėte atnaujinti archyvą?

[ctx: @title:window]
en: File Modified
lt: Failas modifikuotas

[ctx: @action:button]
en: Update
lt: Atnaujinti

[ctx: @action:button]
en: Ignore
lt: Nepaisyti

[ctx: @title:window]
en: Add Files
lt: Pridėti failų

[ctx: @title:window]
en: Add Files to %1
lt: Pridėti failų į %1

en: Filename can't contain slashes and can't be equal to "." or ".."
lt: Failo pavadinime negali būti pasvirųjų brūkšnių, jis negali būti „.“ ir „..“

en: Folders can't be moved into themselves.
lt: Aplanko negalima perkelti į jį patį.

en: Moving a folder into itself
lt: Aplankas perkeliamas į jį patį

en: Entries with the same names can't be pasted to the same destination.
lt: Įrašai tokiais pačiais pavadinimais negali būti įdėti į tą pačią paskirties vietą.

[ctx: @info]
en: Deleting this file is not undoable. Are you sure you want to do this? | Deleting these files is not undoable. Are you sure you want to do this?
lt[0]: Ištrynę failą, nebegalėsite to atšaukti. Ar tikrai norite tai padaryti?
lt[1]: Ištrynę failus, nebegalėsite to atšaukti. Ar tikrai norite tai padaryti?
lt[2]: Ištrynę failus, nebegalėsite to atšaukti. Ar tikrai norite tai padaryti?
lt[3]: Ištrynę failus, nebegalėsite to atšaukti. Ar tikrai norite tai padaryti?

[ctx: @title:window]
en: Delete File | Delete Files
lt[0]: Ištrinti failą
lt[1]: Ištrinti failus
lt[2]: Ištrinti failus
lt[3]: Ištrinti failus

[ctx: @title:window]
en: Save Copy As
lt: Įrašyti kopiją kaip

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
lt: Archyvas negali būti įrašytas kaip <filename>%1</filename>. Bandykite jį įrašyti į kitą vietą.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> does not exist anymore, therefore it cannot be copied to the specified location.
lt: Archyvo <filename>%1</filename> daugiau nebėra, todėl jis negali būti nukopijuotas į nurodytą vietą.

en: Listing the archive failed.
lt: Nepavyko išvardyti archyvo failų.

en: Extraction failed due to an unknown error.
lt: Išpakavimas patyrė nesėkmę dėl nežinomos klaidos.

en: Extraction failed due to one or more corrupt files. Any extracted files may be damaged.
lt: Išpakavimas patyrė nesėkmę dėl vieno ar daugiau sugadintų failų. Bet koks iš išpakuotų failų gali būti pažiestas.

en: Delete operation failed. Try upgrading 7z or disabling the 7z plugin in the configuration dialog.
lt: Ištrynimo operacija patyrė nesėkmę. Pamėginkite naujinti 7z arba išjungti konfigūracijos dialoge 7z įskiepį.

en: ARJ old
lt: ARJ senas

en: GOST 40-bit
lt: GOST 40 bitų

en: unknown
lt: nežinoma

en: Failed to find all archive volumes.
lt: Nepavyko rasti visų archyvo tomų.

en: Your unrar executable is version %1, which is too old to handle this archive. Please update to a more recent version.
lt: Jūsų unrar vykdomasis yra %1 versijos, kuri yra per sena, kad apdorotų šį archyvą. Atnaujinkite į naujesnę versiją.

en: Unrar reported a non-RAR archive. The installed unrar version (%1) is old. Try updating your unrar.
lt: Unrar pranešė apie ne RAR archyvą. Įdiegta unrar versija (%1) yra sena. Pamėginkite atnaujinti unrar.

en: One or more wrong checksums
lt: Viena ar daugiau neteisingų kontrolinių sumų

en: Extraction failed.
lt: Išpakuoti nepavyko.

en: Not enough memory for loading the archive.
lt: Nepakanka atminties archyvui įkelti.

en: Wrong password.
lt: Neteisingas slaptažodis.

en: Extraction failed due to unsupported compression method (%1).
lt: Išpakavimas patyrė nesėkmę dėl nepalaikomo glaudinimo metodo (%1).

en: Extraction failed due to unsupported encryption method.
lt: Išpakavimas patyrė nesėkmę dėl nepalaikomo šifravimo metodo.

[ctx: referred to compression method]
en: unknown
lt: nežinomas

[ctx: @info]
en: The archive may be corrupt or has header-encryption, which is currently not supported.
lt: Gali būti, kad archyvas yra sugadintas arba turi antraštės šifravimą, kuris šiuo metu yra nepalaikomas.

[ctx: @info]
en: Fatal error, extraction aborted.
lt: Lemtingoji klaida, išpakavimas nutrauktas.

[ctx: @info]
en: Extraction of encrypted 7-zip entries is currently not supported.
lt: 7-zip šifruotų įrašų išpakavimas šiuo metu yra nepalaikomas.

en: The archive reader could not be initialized.
lt: Nepavyko inicijuoti archyvų skaitymo sistemos.

[ctx: @info]
en: Archive corrupted or insufficient permissions.
lt: Archyvas pažeistas arba nepakanka leidimų.

[ctx: @info]
en: Failed to create a temporary file for writing data.
lt: Nepavyko sukurti duomenų rašymui skirto laikinojo failo.

en: The archive writer could not be initialized.
lt: Nepavyko inicijuoti archyvų rašymo sistemos.

[ctx: @info]
en: Could not open the archive for writing entries.
lt: Nepavyko atverti archyvo įrašų rašymui.

en: The compression type '%1' is not supported by Ark.
lt: Ark nepalaiko glaudinimo tipo „%1“.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression method.
lt: Nepavyko nustatyti glaudinimo metodo.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression level.
lt: Nepavyko nustatyti glaudinimo lygio.

[ctx: @info]
en: Could not compress entry, operation aborted.
lt: Nepavyko glaudinti įrašo, operacija nutraukta.

[ctx: @info Error in a message box]
en: Could not compress entry.
lt: Nepavyko glaudinti įrašo.

en: Failed to open archive: %1
lt: Nepavyko atverti archyvo: %1

en: Failed to write archive.
lt: Nepavyko rašyti archyvo.

en: Failed to add entry: %1
lt: Nepavyko pridėti įrašo: %1

en: Failed to set compression options for entry: %1
lt: Nepavyko nustatyti glaudinimo parinkčių, skirtų įrašui: %1

en: Failed to read metadata for entry: %1
lt: Nepavyko perskaityti metaduomenų, skirtų įrašui: %1

en: Failed to delete entry: %1
lt: Nepavyko ištrinti įrašo: %1

en: Failed to create directory: %1
lt: Nepavyko sukurti katalogo: %1

en: Failed to open '%1':<nl/>%2
lt: Nepavyko atverti „%1“: <nl/>%2

en: Failed to open file for writing: %1
lt: Nepavyko atverti failo rašymui: %1

en: Failed to read data for entry: %1
lt: Nepavyko perskaityti įrašo duomenų: %1

en: Failed to write data for entry: %1
lt: Nepavyko rašyti įrašo duomenų: %1

en: Failed to locate entry: %1
lt: Nepavyko nustatyti įrašo vietos: %1

en: Failed to move entry: %1
lt: Nepavyko perkelti įrašo: %1

en: Failed to copy entry: %1
lt: Nepavyko nukopijuoti įrašo: %1

en: Failed to set metadata for entry: %1
lt: Nepavyko nustatyti metaduomenų, skirtų įrašui: %1
