ark - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Ark
ne: आर्क

en: KDE Archiving tool
ne: KDE सङ्ग्रहण उपकरण

en: Maintainer
ne: मर्मतकर्ता

en: Henrique Pinto
ne: हेन्रिक पिन्टो

en: Helio Chissini de Castro
ne: हेलिओ चिसिनि डि क्यास्ट्रो

en: Former maintainer
ne: अघिल्लो मर्मतकर्ता

en: Georg Robbers
ne: जर्ज रोबर्स

en: Roberto Selbach Teixeira
ne: रोबेर्टो सेल्बाच ताइक्सेरा

en: Francois-Xavier Duranceau
ne: फ्राङ्कोइस-जेभियर दुरानसियु

en: Emily Ezust (Corel Corporation)
ne: एमिली एजस्ट (कोरेल कर्पोरेसन)

en: Michael Jarrett (Corel Corporation)
ne: माइकल ज्यारेट (कोरेल कर्पोरेसन)

en: Robert Palmbos
ne: रोबर्ट पालम्बोस

en: Bryce Corkins
ne: ब्रायिस कोर्किन्स

en: Icons
ne: प्रतिमा

en: Liam Smit
ne: लिआम स्मित

en: Ideas, help with the icons
ne: प्रतिमासँग विचार, मद्दत

note: i18n: ectx: Menu (ark_file)
en: &File
ne: फाइल

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
ne: सेटिङ
