ark - en to nl translation catalogue (338 entries)

[ctx: Noun, not a verb. Top level menu item, i.e. like File]
note: i18n: ectx: Menu (archive)
en: &Archive
nl: &Archief

en: Extracting Files
nl: Bestanden uitpakken

en: Source archive
nl: Bronarchief

en: Destination
nl: Bestemming

en: The following files could not be extracted:
nl: Het volgende bestanden konden niet worden uitgepakt:

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>. Any further archive will not be extracted.
nl: Er trad een fout op bij het uitpakken van <filename>%1</filename>. Elk verder archief zal niet worden uitgepakt.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message><nl/>Any further archive will not be extracted.
nl: Er trad een fout op bij het uitpakken van <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message><nl/>Elk verder archief zal niet worden uitgepakt.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>.
nl: Er trad een fout op bij het uitpakken van <filename>%1</filename>.

[ctx: @info]
en: There was an error while extracting <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>
nl: Er trad een fout op bij het uitpakken van <filename>%1</filename>:<nl/><message>%2</message>.

[ctx: @info]
en: The archive could not be extracted to <filename>%1</filename> because Ark can only extract to local destinations.
nl: Het archief kon niet worden uitgepakt naar <filename>%1</filename> omdat Ark alleen kan uitpakken naar locale bestemming.

[ctx: @action:inmenu Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress
nl: Comprimeren

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu]
en: Compress to...
nl: Comprimeren naar...

[ctx: @action:inmenu Part of Compress submenu in Dolphin context menu, %1 filename]
en: Compress to "%1"
nl: Comprimeer naar "%1"

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract to…
nl: Uitpakken naar…

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract here
nl: Hier uitpakken

[ctx: @action:inmenu Part of Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract here and delete archive
nl: Hier uitpakken en archief verwijderen

[ctx: @action:inmenu Extract submenu in Dolphin context menu]
en: Extract
nl: Uitpakken

[ctx: @action:inmenu Context menu shown when an archive is being drag'n'dropped]
en: Extract here
nl: Hier uitpakken

en: KDE Archiving tool
nl: KDE's archiveerprogramma

en: (c) 1997-2019, The Ark Developers
nl: (c) 1997-2019, de ontwikkelaars van Ark

en: Maintainer
nl: Onderhouder

en: Maintainer, KF5 port
nl: Onderhouder, overdracht naar KF5

en: Former Maintainer
nl: Voormalige onderhouder

en: Former maintainer
nl: Voormalig onderhouder

en: Advanced editing functionalities
nl: Functionaliteiten voor geavanceerd bewerken

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Ideas, help with the icons
nl: Ideeën, hulp bij het maken van de pictogrammen

en: bkisofs code
nl: bkisofs-code

en: URLs to open.
nl: Te openen URL's

en: Show a dialog for specifying the options for the operation (extract/add)
nl: Een dialoog tonen om de opties voor de operatie te specifiëren (uitpakken/toevoegen)

en: Destination folder to extract to. Defaults to current path if not specified.
nl: Doelmap om naar uit te pakken. Standaard het huidige pad als er niets anders is gespecificeerd.

note: i18n: ectx: label, entry (openDestinationFolderAfterExtraction), group (Extraction)
en: Open destination folder after extraction.
nl: Doelmap openen na uitpakken.

en: Query the user for an archive filename and add specified files to it. Quit when finished.
nl: De gebruiker vragen om een bestandsnaam voor het archief en daaraan bestanden toevoegen. Afsluiten wanneer voltooid.

en: Add the specified files to 'filename'. Create archive if it does not exist. Quit when finished.
nl: De gekozen bestanden toevoegen aan 'bestandsnaam'. Archief aanmaken als het nog niet bestaat. Afsluiten wanneer voltooid.

en: Change the current dir to the first entry and add all other entries relative to this one.
nl: De huidige map veranderen naar de eerste, en alle andere relatief hier aan toevoegen.

en: Automatically choose a filename, with the selected suffix (for example rar, tar.gz, zip or any other supported types)
nl: Automatisch een bestandsnaam kiezen, met het geselecteerde achtervoegsel (bijv. rar, tar.gz of andere ondersteunde types).

en: Use the batch interface instead of the usual dialog. This option is implied if more than one url is specified.
nl: De batch-interface gebruiken in plaats van de gebruikelijke dialoog. Deze optie is nodig wanneer meer dan één url-adres wordt gespecificeerd.

en: The destination argument will be set to the path of the first file supplied.
nl: Het doelargument zal worden ingesteld op het pad van het eerste gegeven bestand.

en: Archive contents will be read, and if detected to not be a single folder or a single file archive, a subfolder with the name of the archive will be created.
nl: De inhoud van het archief zal worden gelezen, en indien het meer dan één map bevat of een enkel bestand, zal een submap met de naam van het archief worden gemaakt.

en: List supported MIME types.
nl: Lijst maken van ondersteunde MIME-typen.

en: Unable to find Ark's KPart component, please check your installation.
nl: Kon Ark's KPart-component niet vinden. Controleer uw installatie.

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Welcome Page
nl: Welkomstpagina

en: Show the welcome page
nl: De welkomstpagina tonen

[ctx: @info:whatsthis]
en: This switches between having a <emphasis>Menubar</emphasis> and having a <interface>Hamburger Menu</interface> button. Both contain mostly the same commands and configuration options.
nl: Dit wisselt tussen het hebben van een <emphasis>Menubalk</emphasis> en een knop <interface>Hamburgermenu</interface>. Beiden bevatten in hoofdzaak dezelfde commando's en configuratie-opties.

en: Lock Sidebar
nl: Zijbalk vergrendelen

[ctx: to open an archive]
en: Open Archive
nl: Archief openen

en: Create New Archive
nl: Een nieuw archief maken

en: Welcome to %1
nl: Welkom bij %1

en: No recent files
nl: Geen recente bestanden

en: Copy &Location
nl: &Locatie kopiëren

en: &Open Containing Folder
nl: Map &openen waarin het zich bevindt

en: &Remove
nl: Ve&rwijderen

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QScrollArea, WelcomeView)
en: Welcome
nl: Welkom

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonOpenArchive)
en: Open Archive...
nl: Archief openen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonNewArchive)
en: New Archive
nl: Nieuw archief

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClearRecentFiles)
en: Clear Recent Files
nl: Recente bestanden wissen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRecentFiles)
en: Recent Files
nl: Recente bestanden

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHomepage)
en: Visit homepage
nl: Homepagina bezoeken

note: i18n: ectx: property (text), widget (KUrlLabel, labelHandbook)
en: Read handbook
nl: Handboek lezen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxShowOnStartup)
en: Show on startup
nl: Bij opstarten tonen

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonClose)
en: Close Welcome Page
nl: Welkomstpagina sluiten

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

[ctx: @action:button]
en: Add
nl: Toevoegen

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupCompressFiles)
en: Files/Folders to Compress
nl: Te comprimeren bestanden/mappen

en: Compress to Archive
nl: Aan archief toevoegen

en: No input files were given.
nl: Geen invoerbestanden opgegeven.

en: You need to either supply a filename for the archive or a suffix (such as rar, tar.gz) with the <command>--autofilename</command> argument.
nl: Geef een bestandsnaam voor het archief op of een achtervoegsel (zoals rar of tar.gz) met het argument <command>--autofilename</command>.

[ctx: Default name of a newly-created multi-file archive]
en: Archive
nl: Archief

note: i18n: ectx: label, entry (showEncryptionWarning), group (General)
en: Whether to show a warning when creating zip archives with AES encryption.
nl: Of er een waarschuwing getoond wordt wanneer zip-archievem met AES-versleuteling gemaakt worden.

note: i18n: ectx: label, entry (defaultOpenAction), group (General)
en: Default action when opening archive entries.
nl: Standaard actie bij openen van archiefitems.

note: i18n: ectx: label, entry (closeAfterExtraction), group (Extraction)
en: Close Ark after extraction.
nl: Ark sluiten na het uitpakken.

note: i18n: ectx: label, entry (preservePaths), group (Extraction)
en: Preserve paths when extracting.
nl: Paden behouden bij het uitpakken.

note: i18n: ectx: label, entry (extractToSubfolder), group (Extraction)
en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry.
nl: Naar een submap uitpakken als het archief meer dan één item op het hoogste niveau heeft.

note: i18n: ectx: label, entry (splitterSizes), group (MainWindow)
en: How the main window is divided.
nl: Hoe het hoofdvenster is opgedeeld.

note: i18n: ectx: label, entry (showInfoPanel), group (MainWindow)
en: Whether to show the information panel.
nl: Of het informatiepaneel getoond wordt.

note: i18n: ectx: label, entry (limitPreviewFileSize), group (Preview)
en: Whether to limit the preview according to file size.
nl: Of het voorbeeld beperkt moet worden volgens de grootte van het bestand.

note: i18n: ectx: label, entry (previewFileSizeLimit), group (Preview)
en: Preview file size limit in megabytes.
nl: Limiet van bestandsgrootte van voorbeeld in megabytes.

[ctx: @info]
en: Failed to locate program <filename>%1</filename> on disk.
nl: Het lokaliseren van het programma <filename>%1</filename> op de schijf is mislukt.

en: Extraction failed. Make sure that enough space is available.
nl: Uitpakken is mislukt. Ga na dat er voldoende ruimte beschikbaar is.

en: Extraction failed. Make sure you provided the correct password and that enough space is available.
nl: Uitpakken is mislukt. Ga na dat u het juiste wachtwoord hebt gebruikt en er voldoende ruimte beschikbaar is.

[ctx: @info]
en: Could not move the extracted file to the destination directory. | Could not move the extracted files to the destination directory.
nl[0]: Kon het geëxtraheerde bestand niet naar de bestemmingsmap verplaatsen.
nl[1]: Kon de geëxtraheerde bestanden niet naar de bestemmingsmap verplaatsen.

[ctx: @info]
en: Extraction failed because the disk is full.
nl: Uitpakken is mislukt vanwege een volle schijf.

[ctx: @info]
en: Extraction failed: Incorrect password
nl: Uitpakken is mislukt: wachtwoord onjuist.

en: Incorrect password.
nl: Wachtwoord onjuist.

en: Ark does not currently support testing this archive.
nl: Ark ondersteunt op dit moment niet het testen van dit archief.

en: Protection of the list of files is not possible with the %1 format.
nl: Bescherming van de lijst met bestanden is niet mogelijk met het %1-formaat.

en: Protection of the archive with password is not possible with the %1 format.
nl: Bescherming van het archief met een wachtwoord is niet mogelijk met het %1-formaat.

en: It is not possible to set compression level for the %1 format.
nl: Het is niet mogelijk om het compressieniveau voor het formaat %1 in te stellen.

en: It is not possible to set compression method for the %1 format.
nl: Het is niet mogelijk om de compressiemethode voor het formaat %1 in te stellen.

en: The %1 format does not support multi-volume archives.
nl: Het formaat %1 ondersteunt geen multi-volume archieven.

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleCompression)
en: Compression
nl: Compressie

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompLevel1)
en: Level:
nl: Niveau:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompMethod)
en: Method:
nl: Methode:

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleEncryption)
en: Password Protection
nl: Wachtwoordbescherming

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEncMethod)
en: Encryption method:
nl: Versleutelingsmethodes:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, encryptHeaderCheckBox)
en: Ask for password before showing the list of files in the archive
nl: Naar wachtwoord vragen alvorens de lijst met bestanden in het archief te tonen

note: i18n: ectx: property (text), widget (KMessageWidget, warningMsgWidget)
en: This encryption method may not be supported by older archiving software.
nl: Deze versleutelingsmethode zou niet ondersteund kunnen worden door oudere software voor archivering.

note: i18n: ectx: property (title), widget (KCollapsibleGroupBox, collapsibleMultiVolume)
en: Multi-volume Archive
nl: Multi-volume archief:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, multiVolumeCheckbox)
en: Create multi-volume archive
nl: Multi-volume archief aanmaken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblVolumeSize)
en: Volume size:
nl: Volume-grootte:

[ctx: the argument is a file extension (the period is not a typo)]
en: Automatically add .%1
nl: Automatisch .%1 toevoegen

en: The chosen password does not match the given verification password.
nl: Het gekozen wachtwoord komt niet overeen met het gegeven wachtwoord voor verificatie.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Folder:
nl: Map:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Filename:
nl: Bestandsnaam:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, filenameLineEdit)
en: Type archive name...
nl: Type archiefnaam...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Extension:
nl: Extensie:

[ctx: @title:window]
en: Extract
nl: Uitpakken

en: Extract
nl: Uitpakken

en: The subfolder name may not contain the character '/'.
nl: De naam van de submap kan niet het teken '/' bevatten.

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> already exists. Are you sure you want to extract here?
nl: De map <filename>%1</filename> bestaat al. Wilt u het archief hier naar toe uitpakken?

en: Folder exists
nl: Map bestaat al

en: Extract here
nl: Hier uitpakken

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

[ctx: @info]
en: The folder <filename>%1</filename> could not be created.
nl: De map <filename>%1</filename> kon niet worden aangemaakt.

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> already exists, but is not a folder.
nl: <filename>%1</filename> bestaat al, maar is geen map.

en: Please check your permissions to create it.
nl: Controleer uw rechten om het aan te maken.

en: Extract multiple archives
nl: Meerdere archieven uitpakken

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ExtractionDialog)
en: Extraction Dialog
nl: Uitpakdialoog

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extractAllLabel)
en: Extract All Files
nl: Alle bestanden uitpakken

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, singleFolderGroup)
en: E&xtraction into subfolder:
nl: Uitpakk&en naar submap:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
nl: Opties

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openFolderCheckBox)
en: Open &destination folder after extraction
nl: &Doelmap openen na uitpakken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, closeAfterExtraction)
en: Close &Ark after extraction
nl: &Ark sluiten na het uitpakken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preservePaths)
en: &Preserve paths when extracting
nl: &Paden houden bij het uitpakken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoSubfolders)
en: &Automatically create subfolders
nl: &Automatisch submappen maken

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, filesToExtractGroupBox)
en: Extract
nl: Uitpakken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, selectedFilesButton)
en: Sele&cted files only
nl: Alleen gesele&cteerde bestanden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, allFilesButton)
en: All &files
nl: Alle &bestanden

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_openDestinationFolderAfterExtraction)
en: Open destination folder after extraction
nl: Doelmap openen na uitpakken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_closeAfterExtraction)
en: Close Ark after extraction
nl: Ark sluiten na het uitpakken

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_preservePaths)
en: Preserve paths when extracting
nl: Paden behouden bij het uitpakken

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_extractToSubfolder)
en: Whether to check by default the extraction into subfolder checkbox in the Extraction Dialog, when the archive has more than one top-level entry.
nl: Of standaard het keuzevakje geactiveerd moet worden voor uitpakken in een submap in de dialoog voor uitpakken, wanneer het archief meer dan één item op het hoogste niveau heeft.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_extractToSubfolder)
en: Extract to a subfolder if the archive has more than one top-level entry
nl: Naar een submap uitpakken als het archief meer dan één item op het hoogste niveau heeft

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: When clicking a file in an archive or pressing the Return key:
nl: Bij klikken op een bestand in een archief of de Return-toets indrukken:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Pre&view the file with internal previewer
nl: Be&kijk het bestand met de interne viewer

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Open the fi&le with associated application
nl: Het &bestand openen met de bijbehorende toepassing

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showEncryptionWarning)
en: Show a warning when creating zip archives with AES encryption
nl: Een waarschuwing tonen wanneer zip-archievem met AES-versleuteling gemaakt worden

en: No suitable plugin found. Ark does not seem to support this file type.
nl: Er is geen geschikte plug-in gevonden. Ark kan kennelijk dit type bestand niet ondersteunen.

en: Failed to load a suitable plugin. Make sure any executables needed to handle the archive type are installed.
nl: Een geschikte plug-in kon niet worden geladen. Ga na dat de programma's nodig om het type archief te behandelen geïnstalleerd zijn.

en: Could not load the archive because it contains ill-formed entries and might be a malicious archive.
nl: Kon archief niet laden omdat het fout ingedeelde items bevat en het een kwaadaardig archief zou kunnen zijn.

en: Loading archive
nl: Archief wordt geladen

en: Archive
nl: Archief

en: No space available on device <filename>%1</filename>
nl: Geen ruimte beschikbaar op het apparaat <filename>%1</filename>

en: Extracting all files
nl: Alle bestanden uitpakken

note: i18np on purpose so this translation may properly be reused.
en: Extracting one file | Extracting %1 files
nl[0]: Een bestand uitpakken
nl[1]: %1 bestanden uitpakken

[ctx: extraction folder]
en: Destination
nl: Bestemming

en: Could not write to destination <filename>%1</filename>.<nl/>Check whether you have sufficient permissions.
nl: Kon niet naar de bestemming <filename>%1</filename> schrijven.<nl/>Controleer of u voldoende rechten hebt.

en: Compressing a file | Compressing %1 files
nl[0]: Een bestand wordt gecomprimeerd
nl[1]: %1 bestanden worden gecomprimeerd

en: Moving a file | Moving %1 files
nl[0]: Een bestand verplaatsen
nl[1]: %1 bestanden verplaatsen

en: Copying a file | Copying %1 files
nl[0]: Een bestand kopiëren
nl[1]: %1 bestanden kopiëren

en: Deleting a file from the archive | Deleting %1 files
nl[0]: Een bestand uit het archief verwijderen
nl[1]: %1 bestanden uit het archief verwijderen

en: Adding comment
nl: Toelichting toevoegen

en: Testing archive
nl: Archief wordt getest

en: The plugin cannot be used because one or more required executables are missing. Check your installation.
nl: De plug-in kan niet gebruikt worden omdat een of meer vereiste programma's ontbreken. Controleer uw installatie.

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Name
nl: Naam

note: i18n: @title:column i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, kcfg_disabledPlugins)
en: Description
nl: Beschrijving

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_limitPreviewFileSize)
en: Disable preview for files larger than:
nl: Voorbeeld uitschakelen voor bestanden groter dan:

[ctx: @title:window]
en: Properties for %1
nl: Eigenschappen voor %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KSqueezedTextLabel, m_passwordValueLabel)
en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: yes (%1 volumes)
nl: ja (%1 volumes)

en: %1 file | %1 files
nl[0]: %1 bestand
nl[1]: %1 bestanden

en: , %1 folder | , %1 folders
nl[0]: , %1 map
nl[1]: , %1 mappen

en: only file contents (%1)
nl: alleen inhoud van bestanden (%1)

en: yes (%1)
nl: ja (%1)

en: Calculating...
nl: Berekenen...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Archive name:
nl: Archiefnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Archive type:
nl: Archieftype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Mime-type:
nl: Mime-type

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Opened read-only:
nl: Als alleen-lezen geopend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_passwordLabel)
en: Password-protected:
nl: Beveiligd met wachtwoord:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Has comment:
nl: Heeft toelichting:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of entries:
nl: Aantal items:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Unpacked size:
nl: Uitgepakte grootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Packed size:
nl: Ingepakte grootte:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Compression ratio:
nl: Compressieverhouding:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Last modified:
nl: Laatst gewijzigd:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: MD5 hash:
nl: MD5-hash:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_16)
en: Compression method(s):
nl: Compressiemethode(n):

[ctx: @title:window]
en: File Already Exists
nl: Bestand bestaat al

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> is password protected. Please enter the password.
nl: Het archief <filename>%1</filename> is beschermd met een wachtwoord. Geef het wachtwoord op.

en: Incorrect password, please try again.
nl: Wachtwoord onjuist. Probeer het nogmaals.

[ctx: @info]
en: The archive you're trying to open is corrupt.<nl/>Some files may be missing or damaged.
nl: Het archief dat u probeert te openen is beschadigd.<nl/>Sommige bestanden kunnen ontbreken of zijn beschadigd.

[ctx: @title:window]
en: Corrupt archive
nl: Beschadigd archief

[ctx: @action:button]
en: Open as Read-Only
nl: Als alleen-lezen openen

[ctx: @action:button]
en: Don't Open
nl: Niet openen

en: Don't ask again.
nl: Niet opnieuw uitpakken.

en: Error during extraction
nl: Fout bij het uitpakken

en: Extraction of the entry:<nl/>    <filename>%1</filename><nl/>failed with the error message:<nl/>    %2<nl/><nl/>Do you want to continue extraction?<nl/>
nl: Uitpakken van het item:<nl/>    <filename>%1</filename><nl/>is mislukt met het foutbericht:<nl/>    %2<nl/><nl/>Wilt u doorgaan met uitpakken?<nl/>

[ctx: Name of a file inside an archive]
en: Name
nl: Naam

[ctx: Uncompressed size of a file inside an archive]
en: Original Size
nl: Oorspronkelijke grootte

[ctx: Compressed size of a file inside an archive]
en: Compressed Size
nl: Gecomprimeerde grootte

[ctx: Compression rate of file]
en: Rate
nl: Ratio

[ctx: File's owner username]
en: Owner
nl: Eigenaar

[ctx: File's group]
en: Group
nl: Groep

[ctx: File permissions]
en: Mode
nl: Modus

[ctx: CRC hash code]
en: CRC checksum
nl: CRC-controlesom

[ctx: BLAKE2 hash code]
en: BLAKE2 checksum
nl: BLAKE2-controlesom

[ctx: Compression method]
en: Method
nl: Methode

[ctx: File version]
en: Version
nl: Versie

[ctx: Timestamp]
en: Date
nl: Datum

en: Adding files is not supported for this archive.
nl: Bestanden toevoegen wordt voor dit archief niet ondersteund.

en: You can only add local files to an archive.
nl: U kunt alleen lokale bestanden aan een archief toevoegen.

note: i18n: ectx: Menu (archive)
en: &Archive
nl: &Archiveren

note: i18n: ectx: Menu (ark_file)
en: &File
nl: &Bestand

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
nl: &Instellingen

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
nl: Hoofdwerkbalk

en: Closing preview
nl: Voorbeeld sluiten

en: Please wait while the preview is being closed...
nl: Even geduld terwijl het voorbeeld sluit...

en: The internal viewer cannot preview this file.
nl: De interne viewer kan geen voorbeeld van dit bestand weergeven.

en: The internal viewer cannot preview this type of file<nl/>(%1).<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
nl: De interne viewer kan dit type bestand niet laten zien<nl/>(%1).<nl/><nl/>Wilt u proberen het te bekijken als gewone tekst?

[ctx: @title:window]
en: Cannot Preview File
nl: Kan bestand niet laten zien

[ctx: @action:button]
en: Preview as Text
nl: Als tekst laten zien

en: The internal viewer cannot preview this unknown type of file.<nl/><nl/>Do you want to try to view it as plain text?
nl: De interne viewer kan dit onbekende type bestand niet laten zien.<nl/><nl/><nl/>Wilt u proberen het te bekijken als gewone tekst?

[ctx: @action]
en: About Viewer Component
nl: Info over viewercomponent

en: No archive loaded
nl: Geen archief geladen

en: Symbolic Link
nl: Symbolische koppeling

en: Unknown size
nl: Onbekende grootte

en: One file selected | %1 files selected
nl[0]: Een bestand geselecteerd
nl[1]: %1 bestanden geselecteerd

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, InformationPanel)
en: Information Panel
nl: Informatiebalk

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, additionalInfo)
en: Unknown file type
nl: Onbekend bestandstype

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_ownerLabel)
en: Owner:
nl: Eigenaar:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_groupLabel)
en: Group:
nl: Groep:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_targetLabel)
en: Target:
nl: Doel:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, JobTrackerWidget)
en: Job Tracker
nl: Taakbeheerder

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <b>Job Description</b>
nl: <b>Taakbeschrijving</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, informationLabel)
en: Some Information about the job
nl: Informatie over de taak

en: Files with the following paths already exist. Remove them if you really want to overwrite.
nl: Bestanden met de volgende paden bestaan al. Verwijder ze als u ze echt wilt overschrijven.

en: Files with the following paths already exist. Do you want to continue overwriting them?
nl: Bestanden met de volgende paden bestaan al. Wilt u doorgaan en ze overschrijven?

en: Comment
nl: Toelichting

en: Comment has been modified.
nl: Toelichting is gewijzigd.

en: Save
nl: Opslaan

en: Type to search...
nl: Typen om te zoeken...

[ctx: @info]
en: Ark can extract archives to local destinations only.
nl: Ark kan alleen archieven naar lokale bestemmingen uitpakken.

[ctx: @action:inmenu]
en: Show Information Panel
nl: Informatiepaneel tonen

[ctx: @action:inmenu]
en: Save Copy As...
nl: Kopie opslaan als...

[ctx: open a file with external program]
en: &Open in External Application
nl: In externe toepassing &openen

[ctx: open a file with external program]
en: Open &With...
nl: Openen &met...

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to open the selected file with an external program
nl: Klik om het geselecteerde bestand te openen met een extern programma

[ctx: to preview a file inside an archive]
en: Pre&view
nl: &Voorbeeld

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to preview the selected file
nl: Klik om het geselecteerde bestand te bekijken

[ctx: @action:inmenu]
en: E&xtract All
nl: Alles &uitpakken

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose how to extract all the files in the archive
nl: Klik om een uitpakdialoog te openen, waar u kunt kiezen om alle bestanden in het archief uit te pakken

[ctx: @action:inmenu]
en: &Extract
nl: &Uitpakken

en: Click to open an extraction dialog, where you can choose to extract either all files or just the selected ones
nl: Klik om een uitpakdialoog te openen, waar u kunt kiezen om alle bestanden of enkele geselecteerde bestanden uit te pakken

en: Add &Files...
nl: &Bestanden toevoegen...

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add files to the archive
nl: Klik om bestanden aan het archief toe te voegen

[ctx: @action]
en: Remove from Archive
nl: Uit archief verwijderen

[ctx: @action:inmenu]
en: &Properties
nl: Eigenscha&ppen

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to see properties for archive
nl: Klik om eigenschappen voor het archief te zien

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to add or edit comment
nl: Klik om een toelichting toe te voegen of te bewerken

[ctx: @action:inmenu]
en: &Test Integrity
nl: Integriteit &testen

[ctx: @info:tooltip]
en: Click to test the archive for integrity
nl: Klik om het archief te testen op integriteit

[ctx: @info:tooltip]
en: Adding files to existing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.<nl/><nl/>Extract the files and create a new archive if you want to add files.
nl: Bestanden toevoegen aan bestaande met wachtwoord beschermde archieven zonder header-versleuteling wordt nu niet ondersteund.<nl/><nl/>Pak de bestanden uit en maak een nieuw archief als u bestanden wilt toevoegen.

[ctx: @info:tooltip]
en: Testing password-protected archives with no header-encryption is currently not supported.
nl: Het testen van met wachtwoord beschermde archieven zonder header-versleuteling wordt nu niet ondersteund.

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Add &Comment]
en: Edit &Comment
nl: &Toelichting bewerken

[ctx: @action:inmenu mutually exclusive with Edit &Comment]
en: Add &Comment
nl: &Toelichting toevoegen

en: The archive passed the integrity test.
nl: Het archief heeft de test op integriteit doorstaan.

en: Test Results
nl: Testresultaten

en: The archive failed the integrity test.
nl: Het archief heeft de test op integriteit niet doorstaan.

en: Extract To...
nl: Uitpakken naar...

en: Quick Extract To...
nl: Snel uitpakken naar...

[ctx: @title:tab]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: @title:tab]
en: Extraction
nl: Uitpakken

[ctx: @title:tab]
en: Plugins
nl: Plug-ins

[ctx: @title:tab]
en: Previews
nl: Voorbeelden

[ctx: @info]
en: <filename>%1</filename> is a directory.
nl: <filename>%1</filename> is een map.

[ctx: @info]
en: Could not overwrite <filename>%1</filename>. Check whether you have write permission.
nl: Kon het archief <filename>%1</filename> niet overschrijven. Controleer of u schrijfrechten hebt.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> will be created as soon as you add a file.
nl: Het archief <filename>%1</filename> zal worden aangemaakt zodra u een bestand toevoegt.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> was not found.
nl: Het archief <filename>%1</filename> is niet gevonden.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> could not be loaded, as it was not possible to read from it.
nl: Het archief <filename>%1</filename> kon niet worden geladen omdat er niet van gelezen kon worden.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> already exists. Do you wish to overwrite it?
nl: Het archief <filename>%1</filename> bestaat al. Wilt u het overschrijven?

[ctx: @title:window]
en: File Exists
nl: Bestand bestaat

[ctx: @info]
en: The archive is empty or Ark could not open its content.
nl: Het archiefis leeg of Ark kon de inhoud niet openen.

[ctx: @info]
en: Ark does not currently support ISO files with UDF filesystem.
nl: Ark ondersteunt op dit moment geen ISO-bestanden met het UDF-bestandssysteem.

[ctx: @info]
en: Loading the archive <filename>%1</filename> failed with the following error:<nl/><message>%2</message>
nl: Het archief <filename>%1</filename> laden is mislukt met de volgende fout:<nl/><message>%2</message>

en: Ark cannot open symlinks.
nl: Ark kan geen symlinks openen.

en: The file <filename>%1</filename> was modified. Do you want to update the archive?
nl: Het bestand <filename>%1</filename> is gewijzigd. Wilt u het archief bijwerken?

[ctx: @title:window]
en: File Modified
nl: Bestand gewijzigd

[ctx: @action:button]
en: Update
nl: Bijwerken

[ctx: @action:button]
en: Ignore
nl: Negeren

[ctx: @title:window]
en: Add Files
nl: Bestanden toevoegen

[ctx: @title:window]
en: Add Files to %1
nl: Bestanden toevoegen aan %1

en: Filename can't contain slashes and can't be equal to "." or ".."
nl: Bestandsnaam kan geen slashes bevatten en kan niet gelijk zijn aan "." of ".."

en: Folders can't be moved into themselves.
nl: Mappen kunnen niet verplaatst worden in zichzelf.

en: Moving a folder into itself
nl: Een map in zichzelf verplaatsen

en: Entries with the same names can't be pasted to the same destination.
nl: Items met dezelfde namen kunnen niet geplakt worden naar dezelfde bestemming.

[ctx: @info]
en: Deleting this file is not undoable. Are you sure you want to do this? | Deleting these files is not undoable. Are you sure you want to do this?
nl[0]: Het verwijderen van dit bestand is niet ongedaan te maken. Wilt u dit toch doen?
nl[1]: Het verwijderen van deze bestanden niet ongedaan te maken. Wilt u dit toch doen?

[ctx: @title:window]
en: Delete File | Delete Files
nl[0]: Bestand verwijderen
nl[1]: Bestanden verwijderen

[ctx: @title:window]
en: Save Copy As
nl: Kopie opslaan als

[ctx: @info]
en: The archive could not be saved as <filename>%1</filename>. Try saving it to another location.
nl: Het archief kon niet worden opgeslagen als <filename>%1</filename>. Probeer het op te slaan in een andere locatie.

[ctx: @info]
en: The archive <filename>%1</filename> does not exist anymore, therefore it cannot be copied to the specified location.
nl: Het archief <filename>%1</filename> bestaat niet meer en kan daarom niet worden gekopieerd naar de gespecificeerde locatie.

en: Listing the archive failed.
nl: Een lijst maken van het archief is mislukt.

en: Extraction failed due to an unknown error.
nl: Uitpakken is mislukt vanwege een onbekende fout.

en: Extraction failed due to one or more corrupt files. Any extracted files may be damaged.
nl: Uitpakken is mislukt vanwege een of meer beschadigde bestanden. Elk uitgepakt bestand kan beschadigd zijn.

en: Delete operation failed. Try upgrading 7z or disabling the 7z plugin in the configuration dialog.
nl: Verwijderen is mislukt. Probeer 7z op te waarderen of de 7z-plug-in in de configuratiedialoog uit te schakelen.

en: ARJ old
nl: ARJ oud

en: GOST 40-bit
nl: GOST 40-bits

en: unknown
nl: onbekend

en: Failed to find all archive volumes.
nl: Kon niet alle archiefvolumes vinden.

en: Your unrar executable is version %1, which is too old to handle this archive. Please update to a more recent version.
nl: Uw programma unrar is versie %1, wat te oud is om dit archief te behandelen. Werk het bij tot een meer recente versie.

en: Unrar reported a non-RAR archive. The installed unrar version (%1) is old. Try updating your unrar.
nl: Unrar rapporteerde een niet-RAR archief. De geïnstalleerde unrar versie (%1) is oud. Probeer uw unrar bij te werken.

en: One or more wrong checksums
nl: Een of meer foute controlesommen

en: Extraction failed.
nl: Uitpakken is mislukt.

en: Not enough memory for loading the archive.
nl: Niet genoeg geheugen voor laden van het archief.

en: Wrong password.
nl: Fout wachtwoord.

en: Extraction failed due to unsupported compression method (%1).
nl: Uitpakken is mislukt vanwege een niet ondersteunde compressiemethode (%1).

en: Extraction failed due to unsupported encryption method.
nl: Uitpakken is mislukt vanwege een niet ondersteunde versleutelingsmethode.

[ctx: referred to compression method]
en: unknown
nl: onbekend

[ctx: @info]
en: The archive may be corrupt or has header-encryption, which is currently not supported.
nl: Het archief kan beschadigd zijn of heeft header-versleuteling, wat nu niet wordt ondersteund.

[ctx: @info]
en: Fatal error, extraction aborted.
nl: Fatale fout, uitpakken afgebroken.

[ctx: @info]
en: Extraction of encrypted 7-zip entries is currently not supported.
nl: Extractie van versleutelde 7-zip items wordt nu niet ondersteund.

en: The archive reader could not be initialized.
nl: De archieflezer kon niet worden geïnitialiseerd.

[ctx: @info]
en: Archive corrupted or insufficient permissions.
nl: Archief is beschadigd of onvoldoende rechten.

[ctx: @info]
en: Failed to create a temporary file for writing data.
nl: Aanmaken van een tijdelijk bestand voor schrijven van gegevens is mislukt.

en: The archive writer could not be initialized.
nl: De archiefschrijver kon niet worden geïnitialiseerd.

[ctx: @info]
en: Could not open the archive for writing entries.
nl: Kon het archief niet openen voor schrijven van items.

en: The compression type '%1' is not supported by Ark.
nl: Het compressietype '%1' wordt niet ondersteund door Ark.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression method.
nl: Kon de compressiemethode niet instellen.

[ctx: @info]
en: Could not set the compression level.
nl: Kon het compressieniveau niet instellen.

[ctx: @info]
en: Could not compress entry, operation aborted.
nl: Kon item niet comprimeren, bewerking afgebroken.

[ctx: @info Error in a message box]
en: Could not compress entry.
nl: Kon item niet comprimeren.

en: Failed to open archive: %1
nl: Archief openen is mislukt: %1

en: Failed to write archive.
nl: In archief scrijven is mislukt.

en: Failed to add entry: %1
nl: Item toevoegen is mislukt: %1

en: Failed to set compression options for entry: %1
nl: Compressie-opties instellen is mislukt voor item: %1

en: Failed to read metadata for entry: %1
nl: Metagegevens lezen is mislukt voor item: %1

en: Failed to delete entry: %1
nl: Item verwijderen is mislukt: %1

en: Failed to create directory: %1
nl: Map aanmaken is mislukt: %1

en: Failed to open '%1':<nl/>%2
nl: Openen van '%1' is mislukt:<nl/>%2

en: Failed to open file for writing: %1
nl: Bestand openen voor schrijven is mislukt: %1

en: Failed to read data for entry: %1
nl: Gegevens lezen is mislukt voor item: %1

en: Failed to write data for entry: %1
nl: Gegevens schrijven is mislukt voor item: %1

en: Failed to locate entry: %1
nl: Item lokaliseren is mislukt: %1

en: Failed to move entry: %1
nl: Item verplaatsen is mislukt: %1

en: Failed to copy entry: %1
nl: Item kopiëren is mislukt: %1

en: Failed to set metadata for entry: %1
nl: Metagegevens instellen is mislukt voor item: %1
